Ik heb gisteren mijn Reiki inwijding gehad. De master die mij ingewijd heeft, kijkt en voelt zelf aan je welk nivo je nodig hebt, ik heb dus gelijk Reiki 2 inwijding gekregen.
Reiki 1 dus volledig overgeslagen, maar dat zal ongetwijfeld komen omdat ik al een jaar of 10 Tai Chi beoefen.
De master waar ik geweest ben, geeft meestal individueel inwijdingen, maar ik heb ervoor gekozen om het samen te doen met een ontzettend lieve vriendin die ik al ken sinds mijn allereerste Tai Chi les. Ze ligt me echt heel erg aan het hart, en dat gaf de inwijding toch dat beetje extra.
Mijn master beoefend Reiki al 14 jaar, en is echt helemaal volledig door en door Reiki.
http://www.pranagen.nlVooral de inwijding was heel erg heftig. Ik voelde echt alsof in een enorme warme wolle deken, vol met energie. Carli zag op dat moment een man naast mij staan, die een arm om mij heen wou leggen maar aarzelde. Op het moment dat ik haar vroeg of het mijn vader was, zij ze dat hij knikte.
Eigenlijk wist ik al dat het mijn vader was voordat ik het aan haar vroeg. Maar met die bevestiging hield ik het toch echt niet meer droog. Dit is echt de meest intense ervaring die ik in tijden gehad heb.
En dat was dus echt typisch mijn vader, een goude man, die echt door dik en dun voor je klaar stond, maar nooit echt veel lichamelijk contact had.
Dat zit ook een beetje in mijzelf, maar dat probeer ik al heel lang te veranderen, door mezelf te dwingen toch wat sneller eens een hand op iemands schouder te leggen die dat op dat moment nodig heeft.
Nu een dag later, heb ik het gevoel alsof ik verder kan, alsof ik al heel lang stil gestaan heb.
Ik heb nog heel erg veel te leren op Reiki gebied, maar heb dankzij Carli wel een heel erg goede duw de goede richting op gekregen.
Wie is jouw favoriete sprookjesfiguur, Sinterklaas, Hans en Grietje, Roodkapje, of Jezus?