is het seizoen voorbij dan?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 11:23 schreef PyTh het volgende:
[..]
Lijkt me nu wel een goed moment om je ondertitel aan te passen The_Hives
Anders wordt het zo ridicuul
quote:
quote:Za 2 /4 /2005 Heerenveen - Ajax
DO 07 /4 /2005 Ajax - Willem II
Zo 10 /4 /2005 Ajax - AZ
Zo 17 /4 /2005 Feyenoord - Ajax
Zo 24 /4 /2005 Ajax - De Graafschap
Za 30 /4 /2005 RBC - Ajax
Zo 8 /5 /2005 Ajax - RKC
Zo 15 /5 /2005 Vitesse - Ajax
Zo 22 /5 /2005 Ajax - FC Groningen
Ja, of niet.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 11:35 schreef the_legend_killer het volgende:
Ajax wordt nog 4de dit seizoen
nee, wij zouden het voor kennisgeving aannemenquote:Op dinsdag 22 maart 2005 11:49 schreef Robar het volgende:
En Hives, eerlijk gezegd hebben ze toch ook wat na te genieten?
Ze kunnen het er maar beter nu van nemen!
Zouden wij ook doen toch?
haal die sig eens weg vent.... ga je nooit meer reddenquote:Op dinsdag 22 maart 2005 11:59 schreef The_Hives het volgende:
[..]
nee, wij zouden het voor kennisgeving aannemen, wij zijn Ajax.
Zeiden ze begin jaren 90 ook, Ajax zou nooit meer een grote prijs pakkenquote:Op maandag 21 maart 2005 18:02 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik geef ze in de toekomst meer kans dan AJax.
Dan kunnen we gaan kwartetten met vacaturesquote:Op dinsdag 22 maart 2005 11:56 schreef Chadi het volgende:
geef mij maar het laatstedat is voor de toekomst veel beter
ik stel mn doelstellingen niet lagerquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:04 schreef Kletz het volgende:
[..]
haal die sig eens weg vent.... ga je nooit meer redden![]()
Vraag me alleen af met wat voor randdebiel ze dan weer op de proppen komen voor die positie?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:07 schreef JaWi het volgende:
[..]
Dan kunnen we gaan kwartetten met vacatures.
En combi van AD en TD: Adriaansequote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:08 schreef Robar het volgende:
[..]
Vraag me alleen af met wat voor randdebiel ze dan weer op de proppen komen voor die positie?
Ik zei het al tegen hem in het begin van het seizoen , maar hij wou niet luisterenquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:04 schreef Kletz het volgende:
[..]
haal die sig eens weg vent.... ga je nooit meer redden![]()
haha ik ookquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:12 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik zei het al tegen hem in het begin van het seizoen , maar hij wou niet luisteren
omdat Blind dan nu al met bouwen kon gaan beginnen.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:12 schreef Kletz het volgende:
misschien rare vraag of het is hier natuurlijk al ter sprake gekomen, maar waarom wacht ajax niet ff tot het einde van het seizoen met een nieuwe trainer!
Hij had in rust kunnen bouwen tot de zomer. Blind had zelf liever ook gewacht.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:13 schreef The_Hives het volgende:
[..]
omdat Blind dan nu al met bouwen kon gaan beginnen.
ik vind het een slechte zaak. Waarschijnlijk haalt hij het einde van het seizoen geen eensquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:13 schreef The_Hives het volgende:
[..]
omdat Blind dan nu al met bouwen kon gaan beginnen.
is dat zo? Ik had dat anders begrepenquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:15 schreef JaWi het volgende:
[..]
Hij had in rust kunnen bouwen tot de zomer. Blind had zelf liever ook gewacht.
en dat baseer je opquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:15 schreef Kletz het volgende:
[..]
Waarschijnlijk haalt hij het einde van het seizoen geen eens![]()
Arie vond korte termijn ook belangrijk en zoals hij duidelijk vermeldde vond ie Ruud Krol niets.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:16 schreef The_Hives het volgende:
[..]
is dat zo? Ik had dat anders begrepen.
Waarom hebben TBS en RK het dan niet afgemaakt?
RK is geen ronald koeman![]()
Uit stukken in de kranten enz. Het is geloof ik wel vrij bekend dat Blind liever na de zomer had willen beginnen. Waar ze het bij Studio Voetbal nog over hadden, er ligt nu toch een zekere druk op hem. Hij kan nu niet in alle rust bouwen aan een nieuw elftal.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:16 schreef The_Hives het volgende:
[..]
is dat zo? Ik had dat anders begrepen.
Waarom hebben TBS en RK het dan niet afgemaakt?
RK is geen ronald koeman![]()
Wat Arie vind moet hij gewoon naar de politie brengen, verder moet hij heel snel oprotten.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Arie vond korte termijn ook belangrijk en zoals hij duidelijk vermeldde vond ie Ruud Krol niets.
Dus per direct moest een trainer komen.
Tja we leven mee met jullie Robarquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:06 schreef Robar het volgende:
Valt me op dat de laatste drie anti-Ajax users een zwart logo hebben, dat zegt toch wat over hun gemoedstoestand!
ja, hoe hij dat zei vond ik echt triest.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:19 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
en zoals hij duidelijk vermeldde vond ie Ruud Krol niets.
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:21 schreef JaWi het volgende:
[..]
Wat Arie vind moet hij gewoon naar de politie brengen, verder moet hij heel snel oprotten.
Heb je toch een kwartier over na moeten denken he die reactiequote:
Nee hoor 1 seconde maar, zit natuurlijk niet continu in het door mij zo geliefde ajaxtopic als ik aan het werk benquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:30 schreef Robar het volgende:
[..]
Heb je toch een kwartier over na moeten denken he die reactie
Maar goed, volgens mij had je dat logo al voor de wedstrijd!
Geeft niet hoor, vind het niet erg, moet je zelf weten, je kan er ook niks aan doen
Ben ook aan het werk, maar als ik weet dat ik reactie kan krijgen, dan laat ik het window even open staan en refresh ik even een paar minuten laterquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:34 schreef PyTh het volgende:
[..]
Nee hoor 1 seconde maar, zit natuurlijk niet continu in het door mij zo geliefde ajaxtopic als ik aan het werk ben
Lijkt me een goed planquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:50 schreef Robar het volgende:
Maar goed, zullen we deze zinloze woordenwisseling maar afkappen dan?
Verstandig.quote:
Ik vind dat dus heel wisselend he!quote:Op dinsdag 22 maart 2005 13:34 schreef -Vaduz- het volgende:
Inderdaad, Rosales faalt keer op keer.
de achterlijn halen dat heeft Rosales dit seizoen ook geen enkele keer gedaan dus wat dat betreft kun je beter De Ridder laten spelen. Maar Blind zag eerst meer in De Mul dan in De Ridder, weet niet hoe het nu zit.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:06 schreef Robar het volgende:
[..]
Ik vind dat dus heel wisselend he!
Soms zie ik hem dingen doen waar ik een glimlach op mijn gelaat van krijg en soms is het dramatisch. Het lijkt bij hem altijd fout te gaan bij de beslissende pass. Toch wel vreemd dat dat niet verbeterd, daar train je toch op?
Daniel de Ridder heeft wat dat betreft naar mijn mening een betere eindpass dan Rosales, maar ik zie de Ridder minder snel de achterlijn halen. Maar goed, de achterlij halen heeft geen zin als je geen goede voorzet kan geven. Dus mjin voorkeur gaat ook uit naar de Ridder.
Als ik het zo op ajax.netwerk.to lees zal de Ridder niet veel speelminuten van Blind krijgen. Blijkbaar hebben die twee ooit woorden gehad en is Danny nu blind van woedequote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:17 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
de achterlijn halen dat heeft Rosales dit seizoen ook geen enkele keer gedaan dus wat dat betreft kun je beter De Ridder laten spelen. Maar Blind zag eerst meer in De Mul dan in De Ridder, weet niet hoe het nu zit.
OMFG, dus hij wordt dan "uit principe" niet opgesteld?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:49 schreef sol1tair het volgende:
[..]
Als ik het zo op ajax.netwerk.to lees zal de Ridder niet veel speelminuten van Blind krijgen. Blijkbaar hebben die twee ooit woorden gehad en is Danny nu blind van woede![]()
Zeg dat maar tegen Jong Feyenoordquote:Op dinsdag 22 maart 2005 11:21 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Spelers van het eerste in het jeugd team zetten moeten ze ook eens verbieden..
Hele stuk: http://www.ajax.nl/show/id=1322/contentid=39650quote:Pierre Tosch ijverige stagiair bij Jong Ajax
Amsterdam, 22 maart 2005
Wie is toch die lange sterke jongen met dat staartje? De vraag hield de omstanders rond het trainingsveld bij de ArenA behoorlijk bezig. Stanley Aborah gaf uitsluitsel. Pierre Tosch van Ajax Zaterdag trainde mee. De 22-jarige verdediger kreeg twee weken geleden een belletje van John van den Brom dat hij zich in de trainingsgroep mocht melden. Dat liet hij zich niet twee keer zeggen.
Van AFC, via Ajax Zaterdag, naar Jong Ajax, naar het trainingsveld van Ajax 1. ,,Dit koester je, vergeet je nooit meer", zei Pierre Tosch lachend na de training.
quote:Dinsdag 22 maart - Landzaat ziet Ajax nog als een verbetering
(Verslaggever SV, Amsterdam, 15.03u GMT+01.00, Sportweek)
AZ-er Danny Landzaat heeft in een interview in de Sportweek aangegeven dat hij Ajax ziet als een verbetering, mocht hij aan het eind van het seizoen naar Amsterdam verkassen.
De international spreekt van 'een topclub' en wekt de indruk dat hij open staat voor een transfer naar Ajax aan het eind van dit seizoen. In de winterstop gingen de geruchten dat Ajax hem graag zou willen inlijven. Landzaat, afkomstig uit de Ajax-school, zou met zijn ervaring en inzicht een uitstekende aanvulling zijn voor het middenveld van Ajax. Vermoedelijk vraagt AZ-voorzitter Dirk Scheringa maar liefst tien miljoen euro voor de middenvelder. Eerder meldde nog de Volkskrant, dat het om zes miljoen euro zou gaan. Echter, door het succes van AZ in de loop van het seizoen, kan de vraagprijs nog hoger uitvallen.
Als je goed had gelezen dan wist je dat het waarschijnlijk rond de 5 tot 6 zal liggen. Een hoop geld, maar zeker waard.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:08 schreef pascalheister het volgende:
[..]
10 miljoen heeft ajax daar wel eens geld voor ?
Volgens mij krijgen ze seizoen weer 1/5 van de transfersom van Zlatan, dus ff wat bijleggen nogquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:08 schreef pascalheister het volgende:
[..]
10 miljoen heeft ajax daar wel eens geld voor ?
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:09 schreef JaWi het volgende:
[..]
Als je goed had gelezen dan wist je dat het waarschijnlijk rond de 5 tot 6 zal liggen. Een hoop geld, maar zeker waard.
quote:Vermoedelijk vraagt AZ-voorzitter Dirk Scheringa maar liefst tien miljoen euro voor de middenvelder. Eerder meldde nog de Volkskrant, dat het om zes miljoen euro zou gaan. Echter, door het succes van AZ in de loop van het seizoen, kan de vraagprijs nog hoger uitvallen.
Ik dat ze bezig zijn met een speler van WBA als opvolger van Van Bommelquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:11 schreef PyTh het volgende:
[..]
Volgens mij krijgen ze seizoen weer 1/5 van de transfersom van Zlatan, dus ff wat bijleggen nog
Verder denk ik niet dat Landzaat naar ajax vertrekt als die geen 2e worden.
Heb trouwens ook gehoord dat PSV op de achtergrond bezig is met Landzaat als opvolger van van Bommel al denk ik niet dat PSV 10 miljoen voor hem neer gaat tellen.
AZ speelt voorronde CL als ze tweede worden, ze zijn er dus nog niet dan.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:16 schreef S-Two het volgende:
Als Ajax geen CL speelt en AZ wel, komt ie echt niet naar ons toe hoor....
Een of andere Hongaar toch??quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:19 schreef Kapmes het volgende:
[..]
Ik dat ze bezig zijn met een speler van WBA als opvolger van Van Bommel
Geboortedatum: 06-05-1976quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:16 schreef Robar het volgende:
[..]
Wat is de leeftijd van Danny?
Hoe lang is zijn contract nog?
28 en een nog 3 jaar doorlopend contract????quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:21 schreef PyTh het volgende:
[..]
Geboortedatum: 06-05-1976
Volgens mij heeft hij een contract tot medio 2008
Landzaat zal niet naar PSV gaan, dat geloof ik niet.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:11 schreef PyTh het volgende:
[..]
Volgens mij krijgen ze seizoen weer 1/5 van de transfersom van Zlatan, dus ff wat bijleggen nog
Verder denk ik niet dat Landzaat naar ajax vertrekt als die geen 2e worden.
Heb trouwens ook gehoord dat PSV op de achtergrond bezig is met Landzaat als opvolger van van Bommel al denk ik niet dat PSV 10 miljoen voor hem neer gaat tellen.
Er wordt gezegd dat Hiddink vorige week bij Chelsea - WBA naar Zsoltan Gera is gaan kijken als opvolger van van Bommelquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:19 schreef Kapmes het volgende:
[..]
Ik dat ze bezig zijn met een speler van WBA als opvolger van Van Bommel
Leuk, maar heeft niets met Ajax te maken en kan je dus beter in je eigen PSV-topicje plaatsen.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:27 schreef PyTh het volgende:
Er wordt gezegd dat Hiddink vorige week bij Chelsea - WBA naar Zsoltan Gera is gaan kijken als opvolger.
Die Hongaar zal waarschijnlijk ook niet voor minder dan een miljoentje of 7 mogen vertrekken als er al een poging gedaan zal worden hem vast te leggen.
Wat dat betreft zie ik liever een Nederland komen en er is op het moment geen betere vervanger voor van Bommel dan Landzaat.
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:27 schreef PyTh het volgende:
[..]
Er wordt gezegd dat Hiddink vorige week bij Chelsea - WBA naar Zsoltan Gera is gaan kijken als opvolger.
Die Hongaar zal waarschijnlijk ook niet voor minder dan een miljoentje of 7 mogen vertrekken als er al een poging gedaan zal worden hem vast te leggen.
Wat dat betreft zie ik liever een Nederland komen en er is op het moment geen betere vervanger voor van Bommel dan Landzaat.
En waarom niet dan?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:23 schreef JaWi het volgende:
[..]
Landzaat zal niet naar PSV gaan, dat geloof ik niet.
Om de redenen die ik hiervoor al noemde. Hoe graag je het ook zou willen, Landzaat zal bij AZ blijven, naar Ajax gaan of naar het buitenland gaanquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:37 schreef PyTh het volgende:
[..]
En waarom niet dan?
Ik denk zelfs dat als hij op het moment van beide een aanbieding zou krijgen hij eerder voor PSV zal kiezen dan voor ajax ondanks dat hij daar ooit begonnen is.
Een zinkend schip betreden en UEFA-Cup spelen of een Hovercraft pakken en CL spelen
Daar zit wel wat in ja....quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:38 schreef Da_Sandman het volgende:
Volgens mij zijn we al zover gezonken dat het niet meer verder kan PyTh...
Heb geen enkele reden voorbij zien komen hoorquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:40 schreef JaWi het volgende:
[..]
Om de redenen die ik hiervoor al noemde. Hoe graag je het ook zou willen, Landzaat zal bij AZ blijven, naar Ajax gaan of naar het buitenland gaan.
Bij een ploeg voetballen die zijn dieptepunt al heeft gehad of bij een zwaar overgewaardeede ploeg ploeg die volgend jaar instort.......quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:37 schreef PyTh het volgende:
Ik denk zelfs dat als hij op het moment van beide een aanbieding zou krijgen hij eerder voor PSV zal kiezen dan voor ajax ondanks dat hij daar ooit begonnen is.
Een zinkend schip betreden en UEFA-Cup spelen of een Hovercraft pakken en CL spelen
Jullie degraderen toch niet?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:38 schreef Da_Sandman het volgende:
Volgens mij zijn we al zover gezonken dat het niet meer verder kan PyTh...
Uhm, ik wil mijn mede-ajacieden niet tegenspreken hoor, maar is het niet bijna onvermijdelijk dat PSV het volgend jaar minder goed zal doen, omdat ze nu al een vrij unieke prestatie leveren?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:43 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Bij een ploeg voetballen die zijn dieptepunt al heeft gehad of bij een zwaar overgewaardeede ploeg ploeg die volgend jaar instort.......
Hier kan ik alleen maar om lachen aldoquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:43 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Bij een ploeg voetballen die zijn dieptepunt al heeft gehad of bij een zwaar overgewaardeede ploeg ploeg die volgend jaar instort.......
Kun je dan nog verder instorten dan dit Ajax?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:43 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Bij een ploeg voetballen die zijn dieptepunt al heeft gehad of bij een zwaar overgewaardeede ploeg ploeg die volgend jaar instort.......
Dat heeft natuurlijk niet met Zondag te maken, maar goed dat is nu zo een beetje jouw referentiekader!quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:48 schreef PyTh het volgende:
[..]
Hier kan ik alleen maar om lachen aldo
We hebben afgelopen Zondag kunnen zien hoe overgewaardeerd PSV is of niet?
Wat een kletspraat.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:43 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Bij een ploeg voetballen die zijn dieptepunt al heeft gehad of bij een zwaar overgewaardeede ploeg ploeg die volgend jaar instort.......
Ja Robar natuurlijk ;')quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:50 schreef Robar het volgende:
[..]
Dat heeft natuurlijk niet met Zondag te maken, maar goed dat is nu zo een beetje jouw referentiekader!
Ach ik snap je welquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:52 schreef PyTh het volgende:
[..]
Ja Robar natuurlijk ;')
Ik geef een dom voorbeeld op een nog veel dommere opmerking van hem maar dat zie je natuurlijk niet![]()
Voor 1,5 miljoen en dan zeuren dat het teveel is!quote:'Feyenoord speelde spelletje met Landzaat'
5/8/2003 22:03
Denny Landzaat is boos op Willem II en heeft zijn aanvoerdersband ingeleverd.
'Maar misschien moet hij zich afvragen of Feyenoord geen spelletje met hem heeft
gespeeld', zegt trainer Mark Wotte, die de Rotterdammers beticht van schijnonderhandelingen.
Wotte zit nu met een teleurgestelde speler opgescheept en de Willem II-coach verwijt dat Feyenoord
hem het hoofd op hol heeft gebracht. Landzaat is op zijn beurt boos op Willem II, omdat die club
hem nu al voor het tweede achtereenvolgende jaar een transfer door de neus heeft geboord. Immers:
toen hij vorig jaar te duur bleek voor Ajax, beloofde de Tilburgse club zich een volgende keer
flexibel op te stellen. Destijds vroeg Willem II negen miljoen euro, nu twee. 'We zijn dus echt
wel met de tijd meegegaan', aldus Wotte.
Volgens Wotte heeft de club dat nu ook wel degelijk gedaan. Want: Willem II begon met een vraagprijs
van drie miljoen euro en zakte binnen een week naar twee miljoen euro. 'Feyenoord is echter nooit
verder gekomen dan een bod van één miljoen euro. Er is nooit onderhandeld tussen de twee clubs',
aldus Wotte tegenover De Telegraaf.' Wotte voelt zich in de maling genomen door de Rotterdammers,
ook al omdat Feyenoord zich nog niet officieel bij Willem II heeft afgemeld voor Landzaat. '
Dat geeft wel aan dat Feyenoord ons nooit serieus heeft genomen.'
Als er daadwerkelijke onderhandelingen waren gevoerd, waren beide club heus tot een akkoord
gekomen, aldus de coach. 'Zij wilden één miljoen geven en wij wilden er twee hebben.
Normaal kom je dan ergens in het midden uit. Wij wilden echt wil meewerken om Landzaat zijn
sportieve ambities te laten verwezenlijken. Maar we laten onze speler niet weggaan voor een
prikkie', aldus de coach tegen De Telegraaf.
Ik vind het een ongelooflijke pauper, maar Mark van Bommel is de beste middenvelder in de HCE. Hem vangen ze niet op en dat gaat flink zwaar voor jullie worden vrees ikquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:48 schreef PyTh het volgende:
[..]
Hier kan ik alleen maar om lachen aldo
We hebben afgelopen Zondag kunnen zien hoe overgewaardeerd PSV is of niet?
Bla bla bla, werd dat vorig jaar ook niet heel hard geroepen toen Robben, Kezman en Rommedahl vertrokken?quote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:04 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Ik vind het een ongelooflijke pauper, maar Mark van Bommel is de beste middenvelder in de HCE. Hem vangen ze niet op en dat gaat flink zwaar voor jullie worden vrees ik![]()
Dat vind ik onzin, dat laatste. Landzaat kon destijds logischerwijs nooit doorbreken, met absolute toppers voor zich. Het heeft nog lang geduurd voor hij via MVV en Willem II tot een stabiele eredivisiemiddenvelder uitgroeide.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 09:05 schreef HeatWave het volgende:
Anastasiou heeft op mijn meer indruk gemaakt dan Charisteas.
En de Ridder meer dan Rosales......
Ach, zo hebben we in het verleden wel meer spelers weg laten gaan die het nu top doen, Landzaat iemand??
Ik ben 3 dagen later dan hem jarigquote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:21 schreef PyTh het volgende:
[..]
Geboortedatum: 06-05-1976
Volgens mij heeft hij een contract tot medio 2008
Hiddink smeedt wel een nieuw middenveldquote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:09 schreef PyTh het volgende:
[..]
Bla bla bla, werd dat vorig jaar ook niet heel hard geroepen toen Robben, Kezman en Rommedahl vertrokken?
Hiddink zorgt echt wel dat er een goede vervanger voor van Bommel wordt aangetrokken, en die heeft er wel kijk op.
Je moet niet verbaasd staan te kijken als de vervanger van van Bommel Denny Landzaat wordt
quote:Koeman: 'Ajax komende drie jaar Neerlands sterkste'
In een interview met AD Sportwereld gaat Ajax' oefenmeester Ronald Koeman openhartig in op een aantal stellingen: Over zijn eigen fouten, de status van Sneijder, een vertrek van Van der Vaart, zijn transferwensen, en over de concurrentie: PSV en Feyenoord. Volgens hem is de kans groot dat Ajax de komende jaren de sterkste van Nederland blijft.
"Als je de selectie voor het grootste deel intact kunt houden, dan is dat heel goed mogelijk. We hebben nog steeds veel jonge spelers die alleen maar beter kunnen worden. Ik ga volgend seizoen ook uit van minder blessures bij de spelers die dit seizoen nieuw zijn. Grygera heeft een kwakkeljaar gehad. Sonck na de winterstop: veel geblesseerd. In hun tweede jaar reken je erop dat ze minder vaak ontbreken, waardoor je meer concurrentie hebt en nog meer kwalitatieve keuzes kunt maken."
Koeman zegt dat deze het reëel is dat Ajax de komende drie jaar kampioen wordt. "PSV gaat deze zomer een aantal goede spelers verliezen. Hun financiën staan niet toe dat dat verlies volledig gecompenseerd wordt." Het verschil met Feyenoord is volgens de trainer helemaal groot: "Dat verschil heeft iedereen onlangs in de onderlinge wedstrijd kunnen zien. Je kunt niet alles vastpinnen op één wedstrijd, maar het talent dat bij ons rondloopt, loopt daar niet rond. Bij lange na niet."
Koeman zegt dus dat nationaal Ajax ook de komende seizoenen de sterkste zal zijn, maar volgens de voormalig FC Barcelona-speler wordt het internationaal lastig om weer terug bij de top te komen. "Dat acht ik niet voor mogelijk. Zelfs niet als de selectie zo goed als intact blijft. Je zou dus kunnen zeggen: je kunt jezelf niet verbeteren, het is een geschikt moment om bij Ajax weg te gaan. Maar je kijkt ook naar andere dingen." Koeman heeft nog een contract tot 2006 en die seizoenen wil hij volmaken.
De voormalig speler van Ajax, PSV, FC Barcelona en Feyenoord sprak ook over de veelbesproken Belgen bij Ajax. Is hij daar op uitgekeken? "Nee, nee. Helemaal niet. Je moet onderscheid maken waarom onze Belgen niet spelen. Van Damme heeft Maxwell en Escudé voor zich staan. Het is logisch dat hij die niet uit het elftal speelt. Soetaers en Sonck zijn dit seizoen tegenvallers, maar dat ligt ook aan blessures. Voor Soetaers geldt dat hij meer van zich af moet bijten. Dat is mijn kritiek naar hem toe. Van Sonck geloof ik nog steeds dat hij een winnaar is", aldus de vrije trappen-specialist.
Ook sprak Koeman over onder andere Zlatan Ibrahimovic en Wesley Sneijder.
Klik hier hier voor het volledige interview.
Welcome in the clubquote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:43 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik ben 3 dagen later dan hem jarig
Feyenoord wordt iig geen kampioen, zoals bijna altijd.quote:
Keigaaf jungquote:Op dinsdag 22 maart 2005 18:05 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Best wel tof he.
Zaterdag kwam ik erachter dat een collega op de zelfde dag als ik jarig is
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:43 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Ik ben 3 dagen later dan hem jarig
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:44 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Hiddink smeedt wel een nieuw middenveld
quote:
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 18:05 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Best wel tof he.
Zaterdag kwam ik erachter dat een collega op de zelfde dag als ik jarig is
trolquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |