ik ben juist het kleinere broertjequote:Op dinsdag 29 maart 2005 15:55 schreef MrSkyline het volgende:
[..]
als hij weg is pak je je ps en zeg je dat hij de pot op kan, dat zou ik doen, hij koopt zn eigen ps2 maar, maarja ik heb een kleiner broertje en die kan nix tegen me beginnen
1.25.026 met de 350Z LEquote:Op dinsdag 29 maart 2005 11:01 schreef GT4 het volgende:
[..]
idd ik heb 1.36.636 gehaalt met supercharger 350Z LE maar dat kan echt veeel sneller
*GT4 bakt er maar weinig van*
andere licensie halen en dan met de auto's die je dan wint de andere races bij beginner winnenquote:Op dinsdag 29 maart 2005 18:14 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb mezelf een beetje in de nesten gewerkt. Ik heb nu de eerste paar wedstrijden gewonnen (Sunday Cup en FF challenge), al mijn gewonnen geld heb ik uitgegeven aan upgrades, maar mijn auto (Pontiac Firebird concept) is nog steeds niet goed genoeg om bijvoorbeeld de Clubman cup te winnen. En ik heb ook geen andere auto om de rest van de beginner races mee te doen (de pontiac voldoet nergens meer aan).
Iemand enig idee hoe ik snel veel geld kan verdienen om een betere auto te kopen? Want de hele tijd dezelfde races doen heb ik niet zoveel zin in.
men broer rijdt er nu mee en hij vindt et maar een kut autoquote:Op zaterdag 26 maart 2005 23:28 schreef A.l.e.x het volgende:
Denk dat ik die binnenkort ff ga kopen
[afbeelding]
en een mietje, cmon, jou ps2, wat wil hij doen :Squote:
Maar komt er nog ooit een Gran Turismo versie voor de PC of gaat dat (zoals gebruikelijk) nog maanden duren?quote:Op dinsdag 29 maart 2005 22:42 schreef Xtr3mE het volgende:
Het is iets kompleet anders, GTR voor de pc is gebaseerd op een bestaand kampioenschap dacht ik (correct me if I m wrong) en Gran Turismo op de PSX/PS2 is gewoon een verzameling van vele auto's waar je overal kunt racen. (ff in het kort)
Een veel gestelde vraag die me altijd een glimlach op m'n gezicht bezorgt.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 22:50 schreef thurminator het volgende:
Gran Turismo versie voor de PC...
pas vroeg iemand mij wanneer hij op de xdoos uitkwamquote:Op dinsdag 29 maart 2005 23:07 schreef P-Style het volgende:
[..]
Een veel gestelde vraag die me altijd een glimlach op m'n gezicht bezorgt.
Wel je olie ververst voordat je ging racen?quote:Op dinsdag 29 maart 2005 23:52 schreef skive het volgende:
ik zat de afgelopen 2 dagen een beetje die 24H van de ring te rijden + bspeccen maar na een paar uurtjes B-speccen kwam mijn toyota niet meer boven de 200 uit
volgens mij is de AI zo intelligent dat de computer moe word want na ff rond rijden op halve kracht (mezelf dus) ging die weer als een haas
meer mensen die dit meegemaakt hebben?
Jammer, bedankt iig.quote:Op dinsdag 29 maart 2005 10:17 schreef MrSkyline het volgende:
nope, niet mogelijk, ook nooit mogelijk geweest
Hoe/waar aan heb je'm eigenlijk bevestigd?quote:Op woensdag 30 maart 2005 10:57 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Mijn DFP is eindelijk binnen en de tering wat een vet apparaat. De 900 graden moden is best wel even wennen, en het schakelen gaat soms erg moeilijk als je wild met je stuur aan het draaien bent.
Een houten tafeltje, maar dat is eigenlijk niets waard. Ik moet hier nog iets fatsoenlijks voor gaan verzinnen.quote:Op woensdag 30 maart 2005 13:08 schreef P-Style het volgende:
[..]
Hoe/waar aan heb je'm eigenlijk bevestigd?
met me olie is nu nog niets mis ...quote:Op woensdag 30 maart 2005 00:12 schreef A.l.e.x het volgende:
[..]
Wel je olie ververst voordat je ging racen?
Het is in ieder geval beter dan je schoot!quote:Op woensdag 30 maart 2005 14:36 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Een houten tafeltje, maar dat is eigenlijk niets waard. Ik moet hier nog iets fatsoenlijks voor gaan verzinnen.
ik heb samen met men broer een gamecube en men broer ook een xbox en ik dan nog een playstation 2 dus mij maakt het niet uit:Pquote:Op dinsdag 29 maart 2005 23:52 schreef MrSkyline het volgende:
[..]
pas vroeg iemand mij wanneer hij op de xdoos uitkwam![]()
ik heb m hard uitgelachen
hij maar roepen dat xbox betere spellen heeft, en ondertussen baalt hij dat hij iedere keer bij mij gta sa, gt en mgs moet komen spelen hehehe
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |