Als jij het zegt.quote:Op zondag 20 maart 2005 16:47 schreef boebiedoe het volgende:
[..]
Daar is ook een film van; das experiment.
Dat denk ik inderdaad ookquote:Op zondag 20 maart 2005 16:53 schreef livEliveD het volgende:
Er zit vast een andere kant aan dit verhaal![]()
Dank u, stuk duidelijker zo, behalve dat van die paarden, maar dat zal wel een mysterie blijven.quote:Op zondag 20 maart 2005 16:10 schreef -Xerxes- het volgende:
[..]
Een negervriend van hem kwam de kroeg niet in. Toen begonnen ze lastig te doen met zn alle tegen die uitsmijters. Uitsmijters smijten ze eruit. Ze gaan huilen bij oom snor. Oom snor neemt ze niet serieus. En nog iets met paarden.
Nee, degenen waarvoor de politie daar moet lopen zijn mietjes. Als je normaal doet heb je nergens last van, maar als je in een groep gaat etteren kan er weleens iets gebeuren ja.quote:Op zondag 20 maart 2005 16:57 schreef PLAE@ het volgende:
Politie bij uitgaansavonden![]()
![]()
mietjes zijn t.
ik geef de politie ook volkomen gelijk dat ze die gozer hebben gearresteerd, dat zeg ik ook in de OP. ik vond het alleen heel vervelend dat we absoluut niet serieus werden genomen, terwijl we wel over een heel terras gesleurd werden, wat naar mijn idee genoieg reden is om iig ff met die uitsmijter een babbeltje te gaan maken. daarnaast vond ik het ook vervelend dat iemand die het op een normale probier door te praten probeert op te lossen, die het zelfs nog probeert te sussen, ik dus, dat die ook hard aangepakt werd....quote:Op zondag 20 maart 2005 16:50 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Ik denk niet meer dan de rest, de rest weet precies dat het door de agenten kwam, maar als iemand in staat is om een agent te slaan is het ook niet echt een lieverdje, dus dan wordt er ook harder opgetreden. En ja, er heeft ook regelmatig een paard op mijn voet gestaan, maar ze duwden nooit door, altijd ging hij er weer af voordat het gewicht er op kwam.
Ik kan me best indenken dat je schrikt, maar pijn doet het niet.
Wat is een jezus-complex?quote:Op zondag 20 maart 2005 17:08 schreef -Jay-20- het volgende:
70% van de politie van tegenwoordig heb ik absoluut geen respect meer voor, en op uitsmijters kots ik al helemaal!Die zijn in veel gevallen nog 10 keer zo erg als de 'buitenlanders' die ze niet binnen laten...
De gemiddelde discotheek zou eens wat meer moeten screenen op intelligentie en motivatie. De meeste uitsmijters die ik ken zijn agressieve apen met een jezus-complex die alles aangrijpen om iemand een pak slaag te geven...
Het feit dat ze zich beter voelen dan de rest en daardoor kunnen doen en laten wat ze willen.quote:
Jezus voelde zich volgens de bijbel absoluut niet beter dan zijn volgelingen/rest van de wereld.quote:Op zondag 20 maart 2005 17:23 schreef -Jay-20- het volgende:
[..]
Het feit dat ze zich beter voelen dan de rest en daardoor kunnen doen en laten wat ze willen.
Dat zeg ik ook niet... Het gaat denk ik om het feit dat Jezus boven het volk verheven was, niet hoe hij zich voelde (mocht je daar in geloven...).quote:Op zondag 20 maart 2005 17:42 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Jezus voelde zich volgens de bijbel absoluut niet beter dan zijn volgelingen/rest van de wereld.
Niet meer dan jou of mij ....quote:Op zondag 20 maart 2005 17:50 schreef TrumpingPimp het volgende:
Ik kom geregeld in het fust en gisteren zou ik erheen gaan maar dat ging niet door.
Uitsmijter had zeker wel gelijk.
Het feit dat de tweede kamer zich tegenwoordig al met dergelijke situaties gaat bemoeien zegt in principe al genoeg. Natuurlijk zal de politie daar wat mee gaan doen!quote:En tja wat de politie betreft. Ook je eigen domme schuld. Hallo!!!!! Aangifte doen bij de politie? Denk je nou echt dat ze een aanklacht gaan aannemen dat je een diss heb gehad bij een cafe?
haha wat heb je toch een naieve mensen
De andere kant van het verhaal kennen we idd niet...quote:
quote:Op zondag 20 maart 2005 17:50 schreef TrumpingPimp het volgende:
Uitsmijter had zeker wel gelijk. [edit] quote aangepast
[edit] Ongewenste postgedragquote:
ik neem aan dat je de agent bedoelt?quote:Op zondag 20 maart 2005 17:56 schreef kevin85 het volgende:
Aandoenlijk om die stoere praatjes altijd te lezen als het over politie gaat..
' Ik had de politie van z'n paard getrokken'
Wanneer het er echt op aan komt bij een confrontatie met de politie komt daar maar weinig van terrecht..
Dat is het grootste fabeltje dat er bestaat over de politie..dat ze geen zin hebben om te vechten of dat ze bang zijn..quote:
volgens mij ben jij gewoon zo gay die weg loopt als zijn vrienden geslagen worden.quote:Op zondag 20 maart 2005 17:07 schreef Arnold_fan het volgende:
quote:Op zondag 20 maart 2005 19:09 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Dat is het grootste fabeltje dat er bestaat over de politie..dat ze geen zin hebben om te vechten of dat ze bang zijn..
Het enige wat politiemensen willen wanneer ze 's nachts werken is ACTIE..
Waarom denk je dat politiemensen in Amsterdam maar al te graag in de Bijlmer worden geplaatst?
Omdat het daar altijd actie is, elke dag stoeipartijen, elke dag agressiefe junks, elke dag meerdere arrestaties
Dat vinden ze allemaal prachtig![]()
Ik weet heeeel goed waar ik het over heb, ik zit namelijk zelf bij Politie Amsterdam-Amstelland..quote:Op zondag 20 maart 2005 19:35 schreef Repeat het volgende:
[..]
Ben jij wel helemaal goed bij je hoofd?
![]()
DAN dat er tegenstanders zijn..quote:Op zondag 20 maart 2005 19:52 schreef Repeat het volgende:
Ja klopt, maar alleen met minstens 4 keer zoveel agenten als dat er tegenstanders zijn.
Dat is trouwens ook niet waar. 1 beetje sterke man kan zo een agent aan. Moet je maar es zoeken naar filmpjes waar een agent iemand gewoon _niet_ in de boeien kan krijgen, waar dan versterking voor op geroepen moet worden. Het is echt niet zo dat agenten ubermenschen zijn hoor. Vaak zijn ze juist helemaal niet zo stevig gebouwd.... Zeker de vrouwen die je tegenwoordig vaak ziet met dat achterlijke hoedje.quote:Op zondag 20 maart 2005 19:53 schreef kevin85 het volgende:
En ojah..er bestaat ook nog zoiets als ' geen onnodige risico's nemen' waarom zou je in uniform met een paar man tussen de harde kern gaan zitten?
Wat is daar het nut van?
100 hooligans tegen 20 politiemannen is zelfs voor de grootste kleerkasten niet te doen..
Dat van dat vuurwapen komt gewoon omdat je hem vrijwel niet mag gebruiken en je dus strafbaar bent wanneer je dit wel doet..logisch gevolg van de Nederlandse rechtstaatquote:Op zondag 20 maart 2005 19:58 schreef MrX1982 het volgende:
De politie moet sws vaker met scherp schieten helaas zijn veel politie agenten te bang om een wapen te hanteren. Het respect voor de politie is verdwenen op het moment dat ze zich gingen bezig houden met praktijken om eerlijke burgers te pesten.
Parkeerboetes uitdelen en snelheidscontroles. Dan staan die dappere dienders daar hun werk te doen. Met een glimlach op hun gezicht. En dan klagen dat het respect weg is
Oorzaak en gevolg
EN veels te dikke hol van het zitten en de donutsquote:Op zondag 20 maart 2005 20:00 schreef Repeat het volgende:
[..]
Dat is trouwens ook niet waar. 1 beetje sterke man kan zo een agent aan. Moet je maar es zoeken naar filmpjes waar een agent iemand gewoon _niet_ in de boeien kan krijgen, waar dan versterking voor op geroepen moet worden. Het is echt niet zo dat agenten ubermenschen zijn hoor. Vaak zijn ze juist helemaal niet zo stevig gebouwd.... Zeker de vrouwen die je tegenwoordig vaak ziet met dat achterlijke hoedje.
Zeg ik dan dat politiemensen supersterk zijn?quote:Op zondag 20 maart 2005 20:00 schreef Repeat het volgende:
[..]
Dat is trouwens ook niet waar. 1 beetje sterke man kan zo een agent aan. Moet je maar es zoeken naar filmpjes waar een agent iemand gewoon _niet_ in de boeien kan krijgen, waar dan versterking voor op geroepen moet worden. Het is echt niet zo dat agenten ubermenschen zijn hoor. Vaak zijn ze juist helemaal niet zo stevig gebouwd.... Zeker de vrouwen die je tegenwoordig vaak ziet met dat achterlijke hoedje.
Kunnen jullie niet beter iets NUTTIGS uitvoeren dan ????quote:Op zondag 20 maart 2005 20:02 schreef kevin85 het volgende:
[..]
wij maken geen beleid, we voeren slechts uit![]()
Je moet het niet overdrijven..maar dat soort werkzaamheden zijn niet populair nee..quote:Op zondag 20 maart 2005 20:07 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Kunnen jullie niet beter iets NUTTIGS uitvoeren dan ????
Voelt de gemiddelde agent zich nou niet vreselijk onnozel als je met je lasergun achter een lantaarnpaal staat, terwijl 2 straten verder mensen worden beroofd en ze volop staan te dealen op elke straathoek ????
Ja Nederlandse lafheid maar daar ben ik wel aan gewend.quote:Op zondag 20 maart 2005 20:02 schreef kevin85 het volgende:
Dat van dat vuurwapen komt gewoon omdat je hem vrijwel niet mag gebruiken en je dus strafbaar bent wanneer je dit wel doet..logisch gevolg van de Nederlandse rechtstaat
Wat dacht je van een eigen geweten. Hoewel dat mss teveel gevraagd is voor mensen van parkeerbeheer en de verkeerspolite. Als ze meer dan 5 hersencellen hebben sta ik versteldquote:En voor die snelheidscontroles moet je niet bij ons zijn, wij maken geen beleid, we voeren slechts uit![]()
Dus ik zie een agent(e) type huisvrouw met achterlijk hoedje niet op zaterdagavond de confrontatie aangaan met een man type bouwvakker. Dat bedoel ik maar....quote:Op zondag 20 maart 2005 20:04 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Zeg ik dan dat politiemensen supersterk zijn?
Je argumenten zijn niet echt steekhoudend..
Maar politiemensen worden niet geselecteerd op de bouw van het lichaam, dat klopt, vandaar dat we dus met meer moeten zijn, logisch toch
Je moest eens weten...quote:Op zondag 20 maart 2005 20:12 schreef Repeat het volgende:
[..]
Dus ik zie een agent(e) type huisvrouw met achterlijk hoedje niet op zaterdagavond de confrontatie aangaan met een man type bouwvakker. Dat bedoel ik maar....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |