en als jouw ouders er nu eens wél er een heel probleem van hadden gemaakt?quote:Op zondag 20 maart 2005 10:50 schreef PeRi het volgende:
Ik heb niet het hele topic doorgelezen, maar waarom ben je zo bang voor reacties van anderen? Het gaat er toch om of jij gelukkig bent?
Mijn vriend is ook van een andere afkomst dan ik. Niemand die er problemen van maakt, omdat ik er zelf ook nooit een probleem van gemaakt hebt.
Natuurlijk had ik in het begin ook wel zoiets van 'hmm okay, hij is wit en ik bruin.'quote:Op zondag 20 maart 2005 13:23 schreef milagro het volgende:
[..]
en als jouw ouders er nu eens wél er een heel probleem van hadden gemaakt?
zou jij dan nog zo onbezorgd gelukkig kunnen zijn in eerste instantie, zo aan het begin van iets wat mogelijk een relatie zou kúnnen worden?
ik weet bv van mijn vorige baas, dat hij ab-so-luut zijn kinderen niet met vriendjes of vriendinnetjes thuis wilt zien komen die een andere achtergrond hebben dan de zijne, culturen moet je niet mixen, zo vond hij en hij zei dat hij ook veel moeite zou doen om er een stokje voor te steken (wel binnen de wet aanvaardbare grenzen, hè) en zijn dochters en zoon streng zou toespreken over hun partnerkeuze.
als je dat al van te voren weet, dat je ouders zo zullen reageren, kan ik me goed voorstellen dat je als kind (van je ouders) enigzins in de piepzak zit.
Ja natuurlijk jaag je kind weg, maar als je ouders zo denken en jij woont nog thuis bv dan wordt het toch wat lastiger je poot stijf te houden denk ikquote:Op zondag 20 maart 2005 13:29 schreef PeRi het volgende:
[..]
Natuurlijk had ik in het begin ook wel zoiets van 'hmm okay, hij is wit en ik bruin.'
Ik ben vanaf het begin eerlijk geweest daarover. Ze zullen er niks aan kunnen doen, wat ze ook zeggen of hoe ze ook reageren. Het is mijn keuze, mijn leven, mijn gevoel en ze hebben het maar te accepteren. Hoe graag ze het wellicht anders zouden willen zien, het zijn nu eenmaal dingen waar zij niet over kunnen beslissen. Op die manier jaag je je kind alleen maar weg, als ouder zijnde.
Dat hoeft helemaal niet zo te zijn. Het is voor hem wellicht ook moeilijk haar te introduceren bij zijn familie. Niet alleen voor haar.quote:Op maandag 21 maart 2005 16:04 schreef JanPoedel het volgende:
Als hij echter probeert te ontwijken en te voorkomen dat jij kennismaakt met zijn ouders, dan is er iets aan de hand. Dan gebruikt hij jou.
Dat hoeft ook niet zo te zijn. Dat is ook niet wat ik zeg. Het is net zoals ik zeg, als zijn ouders het geen probleem vinden dat hij varkensvlees eet, bier drinkt, niet vast, enz, dan vinden ze het zeer waarschijnlijk ook niet erg dat hij een vriendin (van werk/school/verzin maar wat) mee neemt om te eten ofzo.quote:Op maandag 21 maart 2005 16:06 schreef PeRi het volgende:
[..]
Dat hoeft helemaal niet zo te zijn. Het is voor hem wellicht ook moeilijk haar te introduceren bij zijn familie. Niet alleen voor haar.
Sorry hoor, maar de meesten veranderen na het huwlijk welquote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:18 schreef MeMia het volgende:
[..]
Sorry, hij is geintegreerd en wil geen slaafse bruid als huisdier. Daarom vindt hij mij ook zo leuk
Precies. En zij die praten, zijn het echt niet waard hoor om je druk over te maken.quote:Op vrijdag 18 maart 2005 19:16 schreef Wolkje het volgende:Laat de rest van de wereld lekker praten dan![]()
Ik mag hopen dat dit sarcastisch bedoeld is?quote:Op donderdag 24 maart 2005 19:42 schreef mr_ivy het volgende:
zou een heleboel schelen als marokkanen een soort van een herkenningslogo zouden dragen. kan bijdragen aan de interacties tussen mensen.
sarcasme of niet schat, ik haal voorbeelden uit de praktijk.quote:Op donderdag 24 maart 2005 20:24 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat dit sarcastisch bedoeld is?
Whatever, lieverd.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:49 schreef mr_ivy het volgende:
sarcasme of niet schat, ik haal voorbeelden uit de praktijk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |