ahahahaahquote:Op maandag 21 maart 2005 11:34 schreef portier het volgende:
Een meisje in de trein die werd wijsgemaakt dat je met je OV op binnenlandse vluchten gratis kan vliegen. En ze geloofde het ook nog.
Dat wordt wel vaker gezgd hoorquote:Op maandag 21 maart 2005 18:09 schreef alice_in_oz het volgende:
hiv-virus![]()
en dan dus gezegd door iemand die er toch verstand van zou moeten hebben
Weet ik, maar dat maakt het niet minder dom.quote:Op maandag 21 maart 2005 18:12 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Dat wordt wel vaker gezgd hoorDe DSM is er ook één, terwijl DSM toch echt De Staatsmijnen betekent
En kindjes bij mij uit de klas gingen vroeger naar een Christelijk Jeugd Kamp. Werd dus CJK-kamp genoemd.
Dat is, afhankelijk van het onderwerp, niet eens zo'n rare opmerking hoor.quote:Op maandag 21 maart 2005 22:28 schreef ChrisJX het volgende:
Twee studentes in de trein lullen over iets semi-medisch, zegt de een: Pfff, volgens mij kunnen we het beter aan iemand vragen die er wat van af weet. Kennen we niet iemand die geneeskunde studeert? Andere meisje: Mwah, ik denk dat we meer hebben aan iemand die medicijnen doet.
Volgens mij al zeventien. Ik kan ook niet begrijpen dat mijn broertje met zo'n kneus omgaat, maar op zich wordt hij alleen maar uitgelachen door de rest van de groep, en het levert leuke verhalen op.quote:
quote:Op maandag 21 maart 2005 22:38 schreef woeeiiii het volgende:
Dat pindasaus en mayo een patatje oorlog is
en curry uitjes mayo en pindasaus een patat flip is
quote:Op dinsdag 22 maart 2005 04:01 schreef heiden6 het volgende:
Mijn broertje is zelfs vervoerd in de kofferbak, omdat er niet voldoende ruimte was in de auto. En de agent zat een biertje te drinken achter het stuur.
Behalve dan dat als je geneeskunde studeert, je medicijnen studeert.quote:Op maandag 21 maart 2005 23:36 schreef portier het volgende:
Dat is, afhankelijk van het onderwerp, niet eens zo'n rare opmerking hoor.
Dat zeg ik, het goed geïnformeerde en altijd oplettende nederlandse volk is helemaal klaar voor de gekozen burgemeester, dat gaat helemaal goed komen.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 10:14 schreef Cheiron het volgende:
Argh! vanochtend mij moeder tijdens een nieuwsitem over de gekozen burgemeester, waarbij werd gemeld dat de PVDA tegen is:
Moeder: "Ja, dat snap ik, nu zijn alle burgemeesters van de pvda"
Ik:"?? wat? hoe kom je daar nou bij"
Moeder:"Ja, alle burgemeesters zijn toch van de pvda"
Ik: "wtf?!"
Moeder:" nou in Amsterdam in ieder geval wel altijd"
Ik:""
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |