Ik kan het fout hebben hoor, maar volgens mij is het niet-eten van vlees later "ingeburgerd" dan het wel eten van vleesquote:Op maandag 21 maart 2005 18:50 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Opeten is net zo zinloos als afschieten. Alleen is opeten goed ingeburgerd, maar het is prima te vervangen. Mensen vinden over het algemeen een stukje vlees lekkerder, dus wordt er nog genoeg afgeslacht. Jagers vinden het afschieten van die beesten leuk. Het draait beide om plezier, vandaar de vergelijking.
Dat staat er volgens mij ook.quote:Op maandag 21 maart 2005 19:27 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
Ik kan het fout hebben hoor, maar volgens mij is het niet-eten van vlees later "ingeburgerd" dan het wel eten van vlees
stiekem kun je het ook wel doen hoorquote:Op maandag 21 maart 2005 19:18 schreef -Mzraki- het volgende:
Eduard met keihard Bullaka Bullaka van Ali G op, was wel leuk, maar dat wil ik stiekem ook, autorijden
.
Indien morgen ochtend de zon weer schijnt: tijd voor de lentejasquote:Op maandag 21 maart 2005 20:28 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Blekkies lentegedicht
Blekkie liet zich vallen in een zonnestraal en draaide
op haar rug — vier pootjes de lucht in.
Ze dichtte:
Hallo zon
Hier is mijn buik
http://www.vandenb.com/
Thanks..quote:
Vlees is niet helemaal te vervangen, de benodigde eiwitten misschien wel, maar er zijn zal stoffen die je nergens anders vind.quote:Op maandag 21 maart 2005 18:52 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Er is sowieso altijd wel een vegetarisch alternatief, tenzij je bij andere mensen eet. Opeten omdat het lekkerder is is net zo zinloos als het afschieten van dieren omdat het leuk is. Alleen is opeten toevallig 'gewoon' en afschieten 'zielig'. Dat is nou wel weer hypocriet.
Geeft niets, je staat er wel grappig op en bij..quote:Op maandag 21 maart 2005 18:54 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
hahaha, dat is wel een hele vage en slome houding.
Beetje..
quote:[..]
Ja, het lukte prima
Danku..
Er zijn carnivoren (vleeseters) en herbivoren (planteneters) in de natuur, dus dat de rest van de natuur het ook doet is grote onzin. Overigens is vlees prima te vervangen, ben wel benieuwd welke stoffen dat volgens jou niet zouden zijn. Oh, we mogen hier trouwens niet meer over discussieren..quote:Op maandag 21 maart 2005 20:58 schreef MrAli het volgende:
[..]
Vlees is niet helemaal te vervangen, de benodigde eiwitten misschien wel, maar er zijn zal stoffen die je nergens anders vind.
En het eten van vlees is niet toevallig gewoon, de rest van de natuur doet het ook, daar is het eten, en gegeten worden.
Muwhaha, ik moet in de zomervakantie maar eens mijn theorie gaan halen, dan kan ik voor de Kerst mijn rijbewijs hebben, en dan helpen mee karren naar Oostenrijk, daar heb ik pas zin in..quote:Op maandag 21 maart 2005 19:18 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Juist, ik ga iets nuttigs doen.
[..]
Ik ben nog zo jong.
Zag vandaag ook Eduard en Robert wegrijden, in hun auto's.
Eduard met keihard Bullaka Bullaka van Ali G op, was wel leuk, maar dat wil ik stiekem ook, autorijden
.
quote:Op maandag 21 maart 2005 20:58 schreef MrAli het volgende:
[..]
Vlees is niet helemaal te vervangen, de benodigde eiwitten misschien wel, maar er zijn zal stoffen die je nergens anders vind.
Daar heb je gelijk in, maar wij mogen ons op de borst kloppen met het feit dat wij geen vlees meer hóeven te eten. Dit alles staat buiten kijf en is ook totaal niet interessant om over te praten.quote:En het eten van vlees is niet toevallig gewoon, de rest van de natuur doet het ook, daar is het eten, en gegeten worden.
Laat ik het anders zeggen, 'een groot gedeelte van de natuur'.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:01 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Er zijn carnivoren (vleeseters) en herbivoren (planteneters) in de natuur, dus dat de rest van de natuur het ook doet is grote onzin. Overigens is vlees prima te vervangen, ben wel benieuwd welke stoffen dat volgens jou niet zouden zijn.
Dit is dus ook mijn laatste post die ik hieraan besteed, naar mijn pa, eten, misschien met vlees, misschien zonder vlees...quote:Oh, we mogen hier trouwens niet meer over discussieren..
Probleem is dat de meeste mensen het niet goed vervangen én het is gewoon lekker. Dat je lui zou zijn als je vlees eet slaat nergens op, dat er misschien etische bezwaren zijn wel, maar dat is persoonlijk -> niet echt een discussiepunt.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:09 schreef -Mzraki- het volgende:
[..], de enige stof die alleen in dierlijke producten voorkomt is vitamine B12, maar dat geldt alleen voor veganisten, die moeten dus vitaminesupplementen slikken, verder praat je inderdaad poep.
Agreequote:[..]
Daar heb je gelijk in, maar wij mogen ons op de borst kloppen met het feit dat wij geen vlees meer hóeven te eten. Dit alles staat buiten kijf en is ook totaal niet interessant om over te praten.
Evengoed had Esmé hier al een discussieverbodstempel op gezet, dús,.
Sinds ik het met haar eens ben dat dit nergens over gaatquote:Op maandag 21 maart 2005 21:15 schreef errrrr het volgende:
AgreeMaar sinds wanneer is Esmé's wil heilig?
Dat is waar. Het is dat Mr. Ali er weer over begon.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:17 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Sinds ik het met haar eens ben dat dit nergens over gaat.
Ik ben reeds crew, dus, het is aan jouquote:Op maandag 21 maart 2005 21:26 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Nieuwe moderator gezocht voor SES
Iemand die wel in de crew wil infiltreren?
Ach, ik ben op zich wel vaak genoeg aanwezig in SES, maar 'topics in goede banen leiden' en 'iniatieven bedenken' is weer een ander verhaal.quote:Op maandag 21 maart 2005 21:28 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik ben reeds crew, dus, het is aan jou.
quote:Only a few minutes from the center of Rome, in the residential area of Montesacro, the Ars Hotel welcomes its guests in a warm and refined atmosphere.
Zouden ze het erg vinden als we, zoals in Berlijn, er dan met z'n vijfen gaan slapen?quote:Op maandag 21 maart 2005 21:43 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Sorry, blijf aan de gang met linkjes strooien, maar dit hotel wilde ik jullie toch niet onthouden:
Ars Hotel 4 Sterren
Via Monte Altissimo 20-24, 00141 Rome
[..]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Beschikbare kamers van Zo 21 Aug 2005, tot Za 27 Aug 2005
Double Room ¤ 420 (= slechts 210 per persoon voor 6 dagen)
Linkje naar officiële site met faciliteiten en dergelijke. Ziet er keurig uit, zo op het eerste gezicht.
Wist je dat niet? Tss..quote:Op maandag 21 maart 2005 21:15 schreef errrrr het volgende:
-knip-
AgreeMaar sinds wanneer is Esmé's wil heilig?
-knip-
Jaja, sure, nu is het allemaal mijn schuld zeker..quote:Op maandag 21 maart 2005 21:19 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Dat is waar. Het is dat Mr. Ali er weer over begon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |