LAN Chile was niet te boeken voor de data die ik wilde helaas, LAN Peru heeft wat probleempjes waardoor je die lui beter niet kunt boeken.quote:Op woensdag 3 november 2004 01:58 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Als je op Chili vliegt moet je zowiezo met LAN vliegen, want dan krijg je pas echte service![]()
Ik heb toch al een aantal keren met Iberia gevlogen en ik heb geen klachten. De service is goed en je kan standaard voor 75$ je ticket omboeken(of voor niks als je een aardige beamte hebt)
KLM doet het niet bij mij al heb ik wel het voordeel dat ik vaak business class kan vliegen vanwege een frequentFlyerMile card van mijn broer.
P.S. Ik heb ook een retourtje Malaga-Amsterdam voor 179¤, zo goedkoop heb ik nog nooit gevlogen al moet ik wel overstappen op Barajas.
hahaha LOL, dat is wel lachen zeg! fokker 28's zijn wel redelijk betrouwbaar, ook zonder onderhoud gelukkig..quote:Op maandag 3 februari 2003 14:29 schreef paricos het volgende:Maatschappij: Air Burkina
Vliegtuig: F28
Traject: Abidjan - Ouagadougou
Bediening: ?
Catering: ?
entertainment : een cassettebandje met het lied "Vluchten kan niet meer" wat gespeeld werd voor het opstijgen. Ik heb me laten vertellen dat dit was ingeprogrammeerd door nederlandse onderhoudsmonteurs.
algehele indruk: bijna de helft van de stoelen was kapot en kon niet gebruikt worden
Zou je nog een keer met hen vliegen? Als het even kan niet (de vlucht verliep trouwens probleemloos)
Deze foto is in-flight genomen op het traject A'dam - Vancouver, en zo te zien heb je geen eigen tv-schermpje:quote:Op dinsdag 9 november 2004 10:09 schreef Harmen1984 het volgende:
Even een vraagje:
Heeft iemand wel eens gevlogen met een MD-11 van KLM (naar Vancouver bijvoorbeeld)?? Ik vroeg me af hoe de in-flight entertainment is geregeld, heeft iedereen een eigen scherm?
Nope, ze hebben personeel met in totaal 53 verschillende nationaliteiten. Dus van alles wat.quote:Op dinsdag 9 november 2004 13:08 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Wat voor stewardessen hebben ze bij Qatar Airways? Lekkere Moslima's?
ben zelf 1m90 en vond het geen probleem van Brussel naar Barcelona op rij 5 van een Boeing 737-300 aan de raamzijde. Wel het voordeel dat de stoelen naast, voor en achter me vrij waren.quote:Op maandag 10 januari 2005 21:18 schreef Boeman het volgende:
Even een vraag over Virgin Express: hoe zit het met de beenruimte daar? Ik ben zelf aardig lang en heb geen extra beenruimte 'besteld'. Moet ik me nu zorgen maken of ik wel heelhuids aankom, of valt dat allemaal wel mee??
een wonder dat die nog bestaan... zouden samengaan met Volare, dat failliet ging en ook de aansluiting bij de HLX groep is nog niet gelukt... ook niet echt low-cost meer zoals ze bij de introductie waren.quote:
Heb je intercontinentaal gevlogen met KLM? Ik zet er namelijk over te denken om met KLM naar Lima te vliegen.quote:Op dinsdag 9 november 2004 11:50 schreef EagleJ het volgende:
[..]
Deze foto is in-flight genomen op het traject A'dam - Vancouver, en zo te zien heb je geen eigen tv-schermpje:
[[url=http://photos.airliners.net/small/1/5/6/612651.jpg]afbeelding][/url]
(klik voor een grotere foto)
Ik heb wel intercontinentaal gevlogen met de KLM, maar dat waren twee vluchten van ruim 3 uur in een Boeing 737-300 (Amsterdam - Tripoli v.v.), dus niet echt ultralange trajecten...quote:Op maandag 10 januari 2005 22:53 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Heb je intercontinentaal gevlogen met KLM? Ik zet er namelijk over te denken om met KLM naar Lima te vliegen.
ligt er aan met wat voor vliegtuig je vliegt. in een 777 sowieso.quote:Op woensdag 19 januari 2005 01:16 schreef amsterdam19 het volgende:
korte vraag. heb je bij lufthansa op een reis naar Amerika een eigen videosysteem voor je?
Lufthansa heeft wel PTV's (persoonlijke TV-schermpjes) in haar vliegtuigen, maar alleen in de Business Class. In economy moet je het doen met een groot scherm voorin de cabine.quote:Op woensdag 19 januari 2005 01:16 schreef amsterdam19 het volgende:
korte vraag. heb je bij lufthansa op een reis naar Amerika een eigen videosysteem voor je?
Verder nog positieve/negatieve ervaringen met ze? Voor een reis naar portland op 27/5 -8/6 is alleen lufthansa nog beschikbaar als goedkope vlucht.![]()
Da's geen A319quote:Op maandag 10 januari 2005 22:07 schreef DutchTrain het volgende:
wel leuke vliegtuigen, wellicht nu vervangen door een A319
[afbeelding]
Oops...inderdaad...beetje fout gelezenquote:Op zondag 30 januari 2005 12:06 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Dat stond er ook... de afgebeelde toestellen zijn inderdaad nu vervangen door de A319.
Wat heb je precies geboekt? Alleen los ticket direct bij de HXL, of een complete pakketreis bij een touroperator?quote:Op dinsdag 1 februari 2005 13:29 schreef kavorka het volgende:
Ik vlieg begin februari naar Cuba met Holland Exel (of hoe ze ook heetten).
Twee vraagjes:
a) iemand ervaring hiermee?
b) met alle problemen rond deze luchtvaartmaatschappij, bestaan ze nog als ik terugvlieg?
De passagiers krijgen bij het instappen waarschijnlijk naast een koptelefoon ook nog een verrekijker om tv mee te kijken.quote:Op donderdag 20 januari 2005 00:17 schreef hydraulix het volgende:
In het ergste geval met Lufthansa:
[[url=http://photos.airliners.net/small/6/4/3/528346.jpg]afbeelding][/url]
(klik voor een grotere foto)
De economy class van hun A340-600's met stoelen waarvan het lijkt alsof de ptv's er nog in geďnstalleerd moeten worden(ze hebben nog steeds geen ptv's)
Sabena staat ook niet voor niets voor Such A Bad Experience Never Againquote:Sabena
Amsterdam-Lissabon:...ahhhhhhhhhh...HELL!!!...vliegtuig viel letterlijk uit elkaar...:(
We hebben een pakketreis geboekt via Arke. We vliegen dus gewoon met Holland Exel. Tui heeft enkele miljoenen geďnvesteerd in HXL, dus als het goed is vliegt HXL iig. nog een paar maanden.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 14:01 schreef Vectra het volgende:
[..]
Wat heb je precies geboekt? Alleen los ticket direct bij de HXL, of een complete pakketreis bij een touroperator?
Dit maakt namelijk nogal een groot verschil uit: mocht HXL niet meer bestaan en je hebt je ticket direct bij de lucthvaartmaatschappij gekocht, dan kan je fluiten naar je centjes.
Heb je een pakketreis bij een touroperator geboekt, dan is die contractueel verplicht om je hierheen te brengen.
Bij welke touroperator heb je geboekt? Als dit Thomas Cook of Neckermann is geweest, dan vlieg je in ieder geval niet meer met Holland Exel. Zij hebben het contract met Holland Exel opgezegd. Dit was mogelijk omdat ze in surseance van betaling verkeerden. Thomas Cook brengt haar passagiers onder bij andere luchtvaartmaatschappijen.
Als je geboekt hebt bij TUI (o.a. Arke, Holland International, Kras), dan zal je nog steeds met HXL vliegen, maar het blijft natuurlijk wel de vraag of je überhaupt nog wel terug komt dan
Wellicht is het verstandig om ook even met Arke te bellen. Las namelijk vandaag een bericht in de krant dat ook zij mensen gaan omboeken en dat er vluchten geannulleerd worden. De overcapaciteit die zij op dit moment op de vluchten hebben, krijgen ze gewoon niet vol. Vandaar dat er nu geschoven gaat worden met vluchtschema's. Ook zij zetten op bepaalde vluchten andere airlines in.quote:Op woensdag 9 februari 2005 10:02 schreef kavorka het volgende:
[..]
We hebben een pakketreis geboekt via Arke. We vliegen dus gewoon met Holland Exel. Tui heeft enkele miljoenen geďnvesteerd in HXL, dus als het goed is vliegt HXL iig. nog een paar maanden.
Ben blij dat ik niet van Thomas Cook of Neckermann geboekt heb. Aangezien zij geen vertrouwen meer hebben in HXL vliegen ze per direct met andere maatschappijen. Probleem is alleen dat deze maatschappijen niet allemaal rechtstreeks vliegen. Las bv. al dat mensen die vakantie hadden geboekt voor Varadero (Cuba) werden gedropt op vliegveld Holguin, waarna ze nog fijn 800 km. met de bus mochten. Ook mensen naar de Dom. Repu. kwamen via allerlei omwegen (mexico) 10 uur later aan dan gepland.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |