Wie van de huidige generatie zie jij spelers als Davids, Seedorf, Kluivert, Bergkamp of Van Basten achterna gaan?quote:Op donderdag 17 maart 2005 16:58 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
die is juist net een aantal jaren begonnen.
val een beetje in herhaling maarjaquote:Op donderdag 17 maart 2005 17:00 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Zou je zeggen ja. Maar de aankopen die Ajax heeft gedaan, waren volgens mij wel op te vangen met een jeugdspeler (Charisteas - Babel; Rosales - de Ridder). Of ze doorgroeien is idd maar de vraag, maar die vraag is net zo toepasselijk mbt de aankopen.
Heitinga wordt nog een grote, Sneijder ook als hij uit zijn vorm dipje komt. Babel wordt een grote en Maduro daar heb ik ook heel erg veel vertrouwen in.quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:04 schreef PyTh het volgende:
[..]
Wie van de huidige generatie zie jij spelers als Davids, Seedorf, Kluivert, Bergkamp of Van Basten achterna gaan?
De enige speler die ik dat zie doen is Babel die notabene op de bank moet in plaats van die half manke miskoop van een Griek.
Geen idee,het Bosman arrest heeft Ajax iig niet echt goed gedaan.quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:23 schreef rubbereend het volgende:
wie was eigenlijk de laatste speler uit de jeugdopleiding die voor dik geld naar een topclub is gegaagn
nee dit is geen zeikvraag maar ben gewoon nieuwsgierig
Hm, daar vraag je me watquote:Op donderdag 17 maart 2005 17:23 schreef rubbereend het volgende:
wie was eigenlijk de laatste speler uit de jeugdopleiding die voor dik geld naar een topclub is gegaagn
nee dit is geen zeikvraag maar ben gewoon nieuwsgierig
Ja, dat zal de laatste zijn geweest. Goeie deal was datquote:Op donderdag 17 maart 2005 17:32 schreef methodmich het volgende:
Makkie eend: Andy van der Meyde
helemaal als we hem straks voor bijna niks terug krijgenquote:Op donderdag 17 maart 2005 17:35 schreef Againzender het volgende:
[..]
Ja, dat zal de laatste zijn geweest. Goeie deal was dat
En zou Blind dat wel willen? Die lijkt mij namelijk ook vrij stug.quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:37 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
helemaal als we hem straks voor bijna niks terug krijgen
denken jullie dat ALS Davids terug kan komen dat hij dat dan nog wel wilt met Blind aan het stuur? toen bij oranje hadden ze aardig ruzie.
Die pollquote:Op donderdag 17 maart 2005 18:04 schreef gras het volgende:
Wat een propaganda weer op de Ajax-site. Echt te treurig voor woorden.
Die 18 % bedoel jequote:Op donderdag 17 maart 2005 18:07 schreef gras het volgende:
Niks mis mee. Gelukkig bevinden er zich nog realisten onder de Ajax-supporters.
Babel noemde ik inderdaad.quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:10 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
Heitinga wordt nog een grote, Sneijder ook als hij uit zijn vorm dipje komt. Babel wordt een grote en Maduro daar heb ik ook heel erg veel vertrouwen in.
V.d.Vaart, De Jong en De Ridder worden hele goede subtoppers denk ik. maar misschien bloeit v.d.vaart ook wel op onder Blind.
welke spelers noemde je dan? (kan niets vinden op de vorige pagina.quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:14 schreef PyTh het volgende:
[..]
Babel noemde ik inderdaad.
De rest die je noemt zal de spelers die ik noemde niet evenaren of verbeteren
Ajax gaat winnen.quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:19 schreef F1Bas het volgende:
Iemand een idee wat voor acties er voor Rinus komen zondag? Ben wel benieuwd en ben er gelukkig bij
quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:19 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
welke spelers noemde je dan? (kan niets vinden op de vorige pagina.
quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:04 schreef PyTh het volgende:
[..]
Wie van de huidige generatie zie jij spelers als Davids, Seedorf, Kluivert, Bergkamp of Van Basten achterna gaan?
Dat we winnen hoef je mij niet meer te vertellen, dat is duidelijk.quote:Op donderdag 17 maart 2005 18:21 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
Ajax gaat winnen.
lijkt me wel genoeg
Jij denkt volgens mij zelfs dat Jordi Hoogstrate verder komt dan Raffiequote:Op donderdag 17 maart 2005 17:18 schreef methodmich het volgende:
Onderschat ook Urby Emanuelson niet.
Ik denk trouwens dat Nigel de Jong verder komt dan Raffie hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |