Hij zat nog te morren ook, geloof ikquote:Op donderdag 10 maart 2005 02:46 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat is meer dan hij kostte![]()
Hij had wel een gratis snoepreisje naar Monaco gister, de lucky bastard
als je die allemaal wegdoet moet je ook weer nieuwe halen.quote:Op donderdag 10 maart 2005 02:40 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Voorlopig staan
Addo
Van der Schaaf
Wilson (?)
Lamey
Feher
Smit
Ten Rouwelaar
Colin (?)
Hoogstrate
Sibon
Leandro (?)
bij PSV op de loonlijst zonder dat ze een toegevoegde waarde hebben of gehad hebben.
Verder creeer je vanzelf een probleem als je afhankelijk bent van een spelersverkoop, CL deelname(laat staan een 2e ronde) of de verkoop van een parkeerterein.
Je moet er gewoon voor zorgen dat je daar niet van afhankelijk bent en dat je zonder die incidentele inkomsten je broek kan ophouden en ben je dus niet financieel gezond
Dat schot van hem was toch ff slecht.......... Maar defensief is het een uitstekende spelerquote:Op donderdag 10 maart 2005 02:50 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Van Hanegem: 'Vogel is een speler waarbij je al staat te klappen als hij een bal vooruit speelt'![]()
![]()
Verhuurdquote:Op donderdag 10 maart 2005 02:51 schreef rubbereend het volgende:
maar Collin is toch verkocht?
Te zot voor woorden dat hij die poging mocht wagen eigenlijk.quote:Op donderdag 10 maart 2005 02:52 schreef cultheld het volgende:
[..]
Dat schot van hem was toch ff slecht.......... Maar defensief is het een uitstekende speler
Bullshit want die spelers hebben 0 toegevoegde waarde.quote:als je die allemaal wegdoet moet je ook weer nieuwe halen.
Te zot voor woorden dat hij een duel mag aangaan, dat hij aangespeeld wordt, dat hij een kopduel aangaat en dat hij niet naar de kapper gaatquote:Te zot voor woorden dat hij die poging mocht wagen eigenlijk.
ff denken:quote:Op donderdag 10 maart 2005 02:55 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Bullshit want die spelers hebben 0 toegevoegde waarde.
Een voorzichtige schatting is dat zij 4 miljoen euro salaris pakken(van de 32 miljoen euro) en ongeveer 20 miljoen euro gekost hebben en voor 10 miljoen op de balans staan(van de 86 miljoen)
Leandro heeft nog wel meer gekost, maarja om eerlijk te zijn waar zeuren we over, ajax komt Charisteas voo 8 miljoen......... Sonck voor miljoenen enzo kunnen we wel doorgaan. Over feyenoord maar te zwijgen..... we doen t opzich vrij goed.quote:Op donderdag 10 maart 2005 03:07 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
In Euro's
Addo 5 Miljoen, zeer dik salaris. Heeft bijgetekend voor een jaar om zijn salaris van 2 jaar uit te smeren in een jaar
Van der Schaaf 2 miljoen. Vangt een dik salaris
Wilson Nihil - Niet EU'er dik salaris dus
Lamey - 3 miljoen. Stond ook in de interesse van PSV dus dik salaris
Feher - 750.00 Euro, goed salaris
Smit 0,5 miljoen - Eredivisie salaris
Ten Rouwelaar - 1,5 miljoen euro - Dik salaris
Colin - Eigen opleiding - modaal
Hoogstrate - 2 miljoen - Dik salaris
Sibon - 750.000 Euro. Iedere Euro is er een teveel
Leandro - 5 miljoen - Zeer dik salaris.
Deze 10 spelers verdienen bruto zeker 5 miljoen euro en hebben ongeveer 20 miljoen Euro gekost.
Ze staan ook allemaal nog minimaal een seizoen maar vaak 2 of 3 onder contract
de dollar was destijds toch dik hoger dan de euro....? Ja groot talent........ die verdient waarschijnlijk tegen of rond t miljoen....... onee hij heeft al maanden geen salaris ontvangenquote:Op donderdag 10 maart 2005 03:16 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dat heeft ze per saldo niks gekost omdat ze het contract van 2 jaar uitgesmeerd hebben over 3 jaar. Korte termijn lagere kosten maar wel met een langer contract(verplichtingen)
Leandro koste volgens de berichten 5,5 miljoen dollar, destijds ongeveer 5 miljoen euro. En Leandro was een groot talent, die heeft echt wel een heel dik contract getekend
wat doe jij er zo vroeg uit man ?? of heb je helemaal niet geslapen ?:Pquote:
Charisteas was slechts 4 miljoen...quote:Op donderdag 10 maart 2005 03:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Leandro heeft nog wel meer gekost, maarja om eerlijk te zijn waar zeuren we over, ajax komt Charisteas voo 8 miljoen......... Sonck voor miljoenen enzo kunnen we wel doorgaan. Over feyenoord maar te zwijgen..... we doen t opzich vrij goed.
Dat ze Addo verlengd hebben snap k nog steeds niet.............
Ben benieuwd welke gek dat ervoor geeft.quote:Op donderdag 10 maart 2005 02:43 schreef cultheld het volgende:
[..]
Een miljoen voor Sibon is wel heel erg optimistisch.
Pyth heeft z'n werk dus goed gedaanquote:10.03.05 - Vennegoor: "Voorkeur voor Liverpool in kwartfinale"
Jan Vennegoor of Hesselink hoopt op het Engelse Liverpool als tegenstander in de kwartfinale van de UEFA Champions League. "Dat is een club met traditie, met een
mooi stadion en een kans om zelfs door te dringen tot de halve finale van de UEFA Champions League", aldus Vennegoor.
De spits scoorde na 27 minuten PSV's eerste goal, een vrijwel identieke goal als een
jaar geleden in de uitwedstrijd tegen Monaco. Ook toen scoorde Vennegoor uit een hoekschop van Mark van Bommel. "De hoekschop was perfect op maat. Ik kon precies tussen twee verdedigers van Monaco door om hem in te koppen. Hij zat er goed in!"
"Dit is fantastisch voor PSV, de laatste acht van de UEFA Champions League halen! Met alleen maar grote Europese ploegen, stuk voor stuk mooie tegenstanders! We hebben een mooie wedstrijd gespeeld tegen AS Monaco, gevochten voor elke meter en onze eigen fans hebben ons geweldig gesteund. Dat was prachtig om te zien!"
Met zijn goal nestelde VoH zich in de top 8 van Europese PSV-goalgetters. Willy van der Kuylen is koploper met 29 goals, Harry Lubse is tweede met 18, Romario derde met 15.
Daarna volgen Deijkers en Kezman met 13, Nilis met 11, Bruggink, Ronaldo, Thoresen
en van Nistelrooy met 9, Ellerman, René en Willy vd Kerkhof met 8 en Edström, De Jong, Van Bommel en Vennegoor of Hesselink met 7 Europese treffers. Voor FC Twente scoorde VoH één keer Europees.
Een voetbalbegroting is drijfzand, bij iedere club op Manchester, Juve en Milan na geloof ik, de rest kampt met schulden.quote:Op donderdag 10 maart 2005 01:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Dit seizoen zal er best met een positief saldo afgesloten worden maar dat wil niet zeggen dat PSV niet structureel verliesgevend is
Het maakt mij helemaal niet uit wie we gaan loten, maar liever niet Juventus.quote:Op donderdag 10 maart 2005 11:52 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik denk dat we Lyon gaan loten
quote:en onze eigen fans hebben ons geweldig gesteund. Dat was prachtig om te zien
Ajax heeft geen schulden, maar ja wij hebben dan ook meester econoom vd Eijden die ervoor zorgt dat hij een bonus van 3 ton krijgt als Ajax niet in het rood komt, nou dan wil je wel.quote:Op donderdag 10 maart 2005 10:37 schreef Elgigante het volgende:
Een voetbalbegroting is drijfzand, bij iedere club op Manchester, Juve en Milan na geloof ik, de rest kampt met schulden.
quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:12 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat jullie je zelf niet irriteren aan dat publiek van jullie. Zeggen ze wat over ons. Gisteren weer tot vervelens toe "En wie niet springt is een jood" en "Helemaal niets in Amsterdam"... Dan steun je je eigen ploeg lekker ja
nee geens chulden, maar wij hebben tegenvoer die schulden ook weer bezittingen staan dus dan is dat gewoon gedekt, daarbij is de hypotheek na 2015 bijna afgelost.quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:15 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ajax heeft geen schulden, maar ja wij hebben dan ook meester econoom vd Eijden die ervoor zorgt dat hij een bonus van 3 ton krijgt als Ajax niet in het rood komt, nou dan wil je wel.
volgens mij heeft Ajax ook schulden, maar kunnen ze daar een gunstig eigen vermogen,/waarde team tegenover stellen, waardoor er een positief saldo zal ontstaan.quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:15 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ajax heeft geen schulden, maar ja wij hebben dan ook meester econoom vd Eijden die ervoor zorgt dat hij een bonus van 3 ton krijgt als Ajax niet in het rood komt, nou dan wil je wel.
quote:
"PSV bij elite van Europa"
Uitgegeven op 10 maart 2005 om 11:16 uur, bijgewerkt om 12:04
De Nederlandse ochtendkranten zijn allemaal zeer lovend over de prestaties van PSV in de UEFA Champions League. "PSV bij elite van Europa", koppen de Volkskrant en De Telegraaf. AD Sportwereld zet in grote dikgedrukte letters "Europese klasse" onder een foto van Jan Vennegoor of Hesselink, die met Alex en Lee Young-Pyo feestviert.
Chris van Nijnatten schrijft in zijn column inAD Sportwerelddat PSV zich ergert aan het weinige respect in het Nederlandse voetbal voor de droge resultaten. "Maar wat het voetbalbolwerk uit Eindhoven inmiddels in de Champions League heeft bewerkstelligd, verdient ook ver buiten Oost-Brabant een staande ovatie. PSV pakt punten, verdient geld, bouwt aan een nieuwe Europese reputatie en het komt allemaal geheel of op zijn minst ten dele ten goede aan het nationale voetbal. Daarvoor is bijval op zijn plaats."
De Telegraaf heeft het over een topprestatie van de Eindhovenaren. "Zeker gezien de naar Europese begrippen zeer bescheiden begroting van vijftig miljoen euro en als je in ogenschouw neemt dat Guus Hiddink zijn ploeg afgelopen zomer ingrijpend moest verbouwen. Volgende week vrijdag bij de loting zullen vrijwel alleen absolute grootmachten als Chelsea, Bayern München en AC Milan in de kokertjes zitten. Een elite waartussen dit PSV niet misstaat."
De Volkskrant kan nog maar moeilijk geloven dat PSV zich bij de laatst acht heeft gespeeld. "Een Champions League zonder FC Barcelona en Manchester United, maar met PSV; het is even wennen. Toch valt er niets af te dingen op de Europese prestaties van een gerenoveerd team, dat ook in Monaco perfect in balans was." De krant roemt met name het spel van Jan Vennegoor of Hesselink. "Hoe onbeholpen de bewegingen van de omstreden Vennegoor soms ook zijn, er gaat altijd dreiging van hem uit. Snoeihard beukte hij de bal met zijn hoofd langs de kansloze doelman Roma en prompt was AS Monaco het spoor bijster." Dat de Eindhovenaren wederom de nul hielden, dankt de ploeg vooral aan twee Brazilianen. "Alex 'de Tank' en de in Eindhoven tot cultfiguur uitgegroeide Gomes schrikken niet zo snel van gereputeerde aanvallers", aldus De Volkskrant.
[Copyright 2005, Novum Nieuws / Infostrada Sports
ja Arie krijgt die bonus dus als ze verlies drijgen te gaan lijden dan verkoopt Arie een speler, maakt ajax winst en van hij zn 3 ton................ beetje tegenstreidig maar goed.quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:25 schreef Elgigante het volgende:
[..]
volgens mij heeft Ajax ook schulden, maar kunnen ze daar een gunstig eigen vermogen,/waarde team tegenover stellen, waardoor er een positief saldo zal ontstaan.
Krijgt Arie een bonus van 3 ton als hij ajax aan de juiste zijde van de balans houdt?
Wel aardig natuurlijk, in de voetbalwereld is het een schijntje, maar kijk maar uit dat je geen ENRON-taferelen krijgt.
Het wordt eens tijd dat ze meer economen, capabele mensen in het bestuur van clubs opnemen, want hoe er nu door bepaalde clubs gehandeld wordt is echt schandalig. Dan laten ze ex-voetballers (meestal zeer onontwikkeld) het financiele beleid bepalen> dat is vragen om problemen.
Nee niet op max geluid... Maar het valt me altijd op bij psv... Triest...quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:23 schreef rubbereend het volgende:
[..]zit jij met t geluid op maximun te luisteren ofzo? K heb het in de 2e helft 1 keer voorbij horen komen
maarja k let dan ook meer op de wedstrijd
maar over spandoeken in de Arena als "Groeten uit de CL" daar ga ik toch ook niet over huilen. Zie dat helemaal neit ins amsterdam gewoon als een stukje leedvermaak
en Kezman was gisteren aanwezig in het stadion las ik, hij was op zn vrije dag speciaal voor PSV naar Monaco gevlogen
Eens per jaar kun je zo'n spandoek wel ophangen, maar niet iedere wedstrijd vind ik, life goes on...quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:33 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Nee niet op max geluid... Maar het valt me altijd op bij psv... Triest...
En ook over die spandoeken werd genoeg gesproken, maar er wordt in eindhoven altijd naar amsterdam gewezen... Irritant...
Dat ik nog eens op één lijn met je zat was niet te verwachten!quote:Op donderdag 10 maart 2005 12:36 schreef du_ke het volgende:
En ajax heeft idd geen eigen stadion.
Maar laten we het hier over PSV hebben. Dat is immers een veel leuker onderwerp.
Idd geweldig genotenquote:Op donderdag 10 maart 2005 12:56 schreef lookinforyou het volgende:
Wat een heerlijk gevoel heb ik toch vandaag. Ik had het niet verwacht hoor.
Hoe kan het trouwens dat iedereen gewoon kan posten en ik steeds krijg te lezen dat het Forum in onderhoud is![]()
Ik kon dus gisteravond de hele avond niet op het Forum komen![]()
Maar ik heb onwijs genoten gisteravond.
Wat zal Pyth het fantastisch hebben gehad.
Dat zit er voor mij niet in, Thuis ben ik er wel bij. Ook al zijn de kaartjes weer erg duur 36 Euro (incl Korting). Maar aangezien ik dinsdag jarig ben, heb ik dus wat geld om dat kaartje te bekostigen. Maar een uit-wedstrijd, ja ik wil het wel een keer meemaken, maar deze wedstrijd zal niet lukken, denk ik.quote:Op donderdag 10 maart 2005 13:03 schreef appelsientje het volgende:
[..]
En trouwens Rubbereend.. en andere natuurlijk....
Ik ga druk sparen voor de volgende uitwedstrijdlijkt me echt gaaf om zoiets mee te maken.
Daarom ga ik ook druk sparen, en moet trouwens nog ff zien of het uitkomt qua dagen met mijn afstudeer.... maar ga wel mijn best doen, lijkt me echt zo gaaf gewoon!quote:Op donderdag 10 maart 2005 13:10 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dat zit er voor mij niet in, Thuis ben ik er wel bij. Ook al zijn de kaartjes weer erg duur 36 Euro (incl Korting). Maar aangezien ik dinsdag jarig ben, heb ik dus wat geld om dat kaartje te bekostigen. Maar een uit-wedstrijd, ja ik wil het wel een keer meemaken, maar deze wedstrijd zal niet lukken, denk ik.
Dat lijkt me inderdaad zeer fantastisch zoiets en ik zou zoiets ook echt doen als de mogelijkheden daarwaren.quote:Op donderdag 10 maart 2005 13:27 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Daarom ga ik ook druk sparen, en moet trouwens nog ff zien of het uitkomt qua dagen met mijn afstudeer.... maar ga wel mijn best doen, lijkt me echt zo gaaf gewoon!
Thuis ben ik er in ieder geval bij!
dat denk ik ook ja....quote:Op donderdag 10 maart 2005 14:13 schreef rubbereend het volgende:
Thuiswedstrijd zal wel weer lukken qua kaartjes al ben ik bang dat Oost onder deze keer toch lastig gaat worden........
Nou dat wordt dus zaterdag er vroeg uit... en hopen op een kaartje...quote:Verkoopvoorwaarden voorverkoop:
Vanaf zaterdag 19 maart tot en met dinsdag 22 maart kunnen PSV Seizoen Club Card-houders de eigen plaats kopen. PSV Seizoen Club Card-houders die niet hun eigen plaats kopen, kunnen van woensdag 23 maart tot en met vrijdag 25 maart één kaart op een andere plaats kopen. Op donderdag 24 en vrijdag 25 maart kunnen leden van de Supportersvereniging PSV één kaart kopen. Op vrijdag 25 maart hebben PSV Club Card-houders de mogelijkheid om één kaart te kopen. Tot en met vrijdag 25 maart ontvangt men een aantrekkelijke korting, vanaf zaterdag 26 maart geldt het normale tarief. Vanaf zaterdag 26 maart kunnen PSV Seizoen Club Card-houders, leden van de Supportersvereniging PSV en PSV Club Card-houders twee (extra) kaarten kopen.
Verkoopvoorwaarden voorverkoop:
Het is nog niet bekend of er op de wedstrijddag kaartverkoop is.
Prijzen gereduceerd tarief:
Tribune Oost en West ¤ 36,00
Vak M en U ¤ 38,50
Vak A, AA, F, FF, N, NN, T en TT ¤ 41,00
Vak B, BB, E, EE, O, OO, S en SS ¤ 48,50
Vak CC, DD, PP en RR ¤ 61,00
Vak CD en PR ¤ 66,00
Vak C, D, P en R ¤ 73,50
Vak Ere Noord en Ere Zuid ¤ 78,50
Family Corner voor kinderen tot en met 12 jaar ¤ 15,00
Family Corner voor volwassenen ¤ 36,00
Jongerenrang voor jongeren tot en met 16 jaar ¤ 22,50
Rolstoelgebruiker ¤ 15,00
Rolstoelbegeleider ¤ 22,50
Prijzen normaal tarief:
Tribune Oost en West ¤ 41,00
Vak M en U ¤ 43,50
Vak A, AA, F, FF, N, NN, T en TT ¤ 46,00
Vak B, BB, E, EE, O, OO, S en SS ¤ 53,50
Vak CC, DD, PP en RR ¤ 66,00
Vak CD en PR ¤ 71,00
Vak C, D, P en R ¤ 78,50
Vak Ere Noord en Ere Zuid ¤ 83,50
Family Corner voor kinderen tot en met 12 jaar ¤ 17,50
Family Corner voor volwassenen ¤ 41,00
Jongerenrang voor jongeren tot en met 16 jaar ¤ 25,00
Rolstoelgebruiker ¤ 17,50
Rolstoelbegeleider ¤ 25,00
quote:PSV strijdt verder om Leandro
Door Otto (okee6) op donderdag 10 maart 2005 14:07
Bron: VI (papieren versie)
PSV onderneemt op twee terreinen stappen tegen de beslissing van de wereldvoetbalbond (FIFA) om Leandro do Bonfim speelgerechtigd te verklaren voor FC Porto. PSV meent dat de rechten op de speler nog steeds in haar bezit zijn.
PSV tekende eerder al beroep aan bij het Court of Arbitration of Sport (CAS), dat in Zwitserland gevestigd is. Het is het hoogst rechtsprekende sportorgaan. Het zal de uitspraak van de wereldvoetbalbond toetsen aan de geldende regelgeving.
Voorts is PSV nu ook naar de tuchtcommissie van de KNVB gestapt. Leandro geeft aan dat hij zijn contract na zijn achttiende niet meer apart heeft bevestigd. Hij tekende voor zijn achttiende -de internationaal wettelijke leeftijd om een langlopende verbintenis aan te gaan- een contract bij de Eindhovenaren. Zijn contract zou derhalve nietig kunnen worden verklaard. PSV beweert echter dat Leandro wel bevestigd heeft. De arbitragecommissie van de KNVB moet nu gaan beoordelen hoe het zit met de rechtsgeldigheid van het contract.
Leandro speelde afgelopen weekend voor het eerst voor FC Porto. Onder de naam Bonfim viel hij in tegen Penafiel.
D't lopen wel meer PSV'ers rond waar ik politiek gezien bepaald niet mee eens benquote:Op donderdag 10 maart 2005 13:01 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dat ik nog eens op één lijn met je zat was niet te verwachten!
Maar daar gaan we het in dit topic niet over hebben!quote:Op donderdag 10 maart 2005 14:38 schreef du_ke het volgende:
[..]
D't lopen wel meer PSV'ers rond waar ik politiek gezien bepaald niet mee eens ben.
ik moest werkenquote:Op donderdag 10 maart 2005 08:34 schreef appelsientje het volgende:
[..]
wat doe jij er zo vroeg uit man ?? of heb je helemaal niet geslapen ?:P
Goede morgen trouwens iedereen!!
Zo vandaag weer hard werken, maar dan wel met een glimlach![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |