dat zouden die 2 hier idd zou doen ja (ervaring met skates)quote:
e zou dan maar op je bek gaanquote:Op donderdag 3 maart 2005 21:02 schreef Dr_Flash het volgende:
Nee die maīsakker-slee-mongolen dan....
jaquote:Op donderdag 3 maart 2005 17:31 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Heb jij dat boek nou al eens gekocht?
Mijn weekend is begonnen
Ah.. okeequote:Op donderdag 3 maart 2005 21:20 schreef pea4fun het volgende:
jaAlleen nog geen letter erin gelezen...dat ga ik nu doen denk ik.
Welk boek hebben we het overquote:Op donderdag 3 maart 2005 21:20 schreef pea4fun het volgende:
[..]
jaAlleen nog geen letter erin gelezen...dat ga ik nu doen denk ik.
Nice job! Had je je fotografische kunsten ook op compromitterende composities gerichtquote:Op donderdag 3 maart 2005 21:51 schreef Dr_Flash het volgende:
O ja trouwens, over carriere gesproken
Ik had dinsdag salarisbesprekingen... Bijna 9 % erbij
vroeger sneeuwde het niet in maartquote:Op donderdag 3 maart 2005 21:36 schreef Bowiefan het volgende:
Vind het maar slappe figuren, Vroegâh gingen we gewoon op onze laarsen aan de bumpers van auto's hangen
Die besteleendjeswaren geweldig, die hebben zo'n ideale ronde stang als bumper
Nog maar blauw luchtje van vanmiddag.
[afbeelding]
zit hier bij mijn ouwelui, dus helaas kan ik niet meer als een beetje basic bewerkingen met irfanview uitvoeren
Zeg maar eens eerst over welk boek jij het hebt, dan kijken Pea en is of dat hetzelfde boek is waar wij het over hebbenquote:Op donderdag 3 maart 2005 21:49 schreef PdeHoog het volgende:
Welk boek hebben we het over![]()
ben niet nieuwsgierig hoor
quote:Op donderdag 3 maart 2005 22:07 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
Zeg maar eens eerst over welk boek jij het hebt, dan kijken Pea en is of dat hetzelfde boek is waar wij het over hebben
Waarom mannen en vrouwen met hun lichaam zeggen wat ze eigenlijk niet willen vertellenquote:
quote:Waarom staan mannen in de 'kapotte-rits'-houding? Waarom moet je nooit je armen over elkaar slaan? Waarom laat een vrouw als ze flirt haar kin op haar handen rusten? Waarom stappen we liever niet in een volle lift? Hoe komt het dat voeten de waarheid vertellen?
Door lichaamstaal straal je vaak onbewust iets anders uit dan je elf denkt. Allan en BarabaraPEase laten zien hoe dat komt, aan de hand van recente psychologische, biologische en sociale inzichten. Met veel humor vertellen ze over de duimvertoon, de tunnelvisie van mannen, het miiroksyndroom, pluisjesplukken, de cowboypose en territoriumdrift bij automobilisten. De boek vol herkenbare voorbeelden maakt je bewust van je lichaamstaal, wat handig is in situaties op het werk, met vrienden en liefde.
Sodemeurders..... Al in liters omgerekendquote:
Jaquote:Op donderdag 3 maart 2005 22:15 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Sodemeurders..... Al in liters omgerekend
Wat je het beste uitkomtquote:Op donderdag 3 maart 2005 22:24 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja
9 liter per jaar
Of nee, 9 liter per maand
Of wacht....per week
Per dag??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |