Check ''het aantrekkelijkste aan een man '' topticquote:Op woensdag 2 maart 2005 20:57 schreef Snijkoek het volgende:
Daar heb ik nog nooit iemand over gehoord
Waarschijnlijk heb je die beelden van bijvoorbeeld de handen van je vader in je opgenomen toen je nog heel jong was en het daardoor al heel vroeg geassocieerd met mannelijkheidquote:Op woensdag 2 maart 2005 20:38 schreef Brunette het volgende:
Ik vind ze geil , weet zelf ook niet waarom en een paar anderen meiden van een vorige toptic vonden dat ook. Dussz heb ik op verzoek van een user ff een toptic hierover geopend, omdat ik het mij eigenlijk ook afvraag.![]()
Jah dat is een goed puntquote:Op woensdag 2 maart 2005 21:30 schreef Nightwulf het volgende:
Het vrouwenbrein zit zo gecompliceerd in elkaar dat het direkt het verband legt met de gezwollen aders op een penis in opgeonden toestand
Wel, ik moet je zeggen dat ik helemaal niet gespierd ben en dat ik niet vaak "met mijn handen werk". Ik heb zelfs redelijk "dunne" armen. Zeker en vast mijn onderarmen en handen. Ik vermoed dan ook dat het eerder daarmee te maken heeft, want ik ben qua "breedheid" over het algemeen (bovenarmen/borstkas) een gemiddelde man, denk ik, zeker geen bodybuilder of iemand die er via de fitness iets aan probeert te doen ( kom ik zelfs nooit of te nooit binnen). Dus met andere woorden: gemiddelde breedte qua lichaam, maar dunne onderarmen en handen, ja, dat is het zowat bij mij, daarom steken die aders er uit.quote:Jah en wat ik mij afvraag is hoe het komt dat die aders zo erg uitsteken??
Komt dat door veel met je handen werken of zo??
Aders op handen doen mij niks, op de onderarmen daarentegenquote:Op woensdag 2 maart 2005 21:14 schreef Karina het volgende:
Ik vind er helemaal niets aan, aders op een hand. Als ze heel dik zijn vind ik het eerder lelijk dan geil.
lolquote:Op donderdag 3 maart 2005 03:17 schreef Xennia het volgende:
Misschien betekenen uitstekende aders dat de man in kwestie veel rukt en associeer ik dat derhalve met een hoog libido en dito voortplantingsdrift
vrouwen vallen op het 'geheel'. hoop niet dat alles aan je geaderd is.quote:Op donderdag 3 maart 2005 03:17 schreef cerror het volgende:
Ik stik van aders op mijn hand.
Maar ik zie nog geen enkele vrouw naast mijn zijde ende.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |