Aukje is één van de mooiste vrouwen op de Nederlandse televisiequote:Op maandag 28 februari 2005 23:57 schreef Bluezz het volgende:
Dat liedje over Aukje was wel leuk, leuk meisje, waar moet ik haar van kennen?
Oh en ik ging vanavond voor Rick de Leeuw
Je hebt een goeie smaak voor een eendje, eendquote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:05 schreef rubbereend het volgende:
Aukje is één van de mooiste vrouwen op de Nederlandse televisie
quote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:07 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Je hebt een goeie smaak voor een eendje, eend
onder de tv is het stukken beter vertoefenquote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:05 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Aukje is één van de mooiste vrouwen op de Nederlandse televisie
Kutwijf lijkt me.quote:
Voor o.a Tong: hier is meer Aukje te keuren vinden.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:27 schreef rubbereend het volgende:
ze komt altjid wel aardig over, maar ze is en blijft![]()
quote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:34 schreef rubbereend het volgende:een modje die een link naar playboy foto's geeft
Lijkt mij heerlijk. Heb ik dat ook eens meegemaakt.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:36 schreef Suijk het volgende:
Officieel moet golfer nu gebanned worden toch?
ja, misschien kan hij zichzelf gaan aangeven bij de FA'squote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:36 schreef Suijk het volgende:
Officieel moet golfer nu gebanned worden toch?
Ik vind haar kaal nog lekkerder.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:37 schreef rubbereend het volgende:
met krullen is Aukje trouwens leuken dan met die stijle haren
golfer staat er nog niet bijquote:Op dinsdag 1 maart 2005 00:49 schreef Suijk het volgende:
Banmeldtopic deel 20, *The FA-team strikes back*
Komt nog wel.quote:
quote:
niet te vaak in Hools komen?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:02 schreef rubbereend het volgende:
[..]en wat heb je nu geleerd postende user?
quote:
quote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:07 schreef rubbereend het volgende:
[..]ietsje eerder komen, dan hoef je niet terug te lezen
k raag je toch ook niet om om 14.00 binnen te komen, de nacht begint om 0.00 dus daarna had je t rustig kunnen lezenquote:
pas op je, je ego blokkeert de utigangquote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:11 schreef DutchGooner het volgende:
de nacht begint pas als ik er ben
in dat geval is Hools een kraakpand gewordenquote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]
pas op je, je ego blokkeert de utigang
Bloesiepoesie,Hools is voor mij VBL nietquote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:13 schreef Bluezz het volgende:
Mèn DG, het is juist leuk om terug te lezen, anders is het maar dodelijk saai hier in hools hoor.
zitten wij hier dan antikraak?quote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:15 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
in dat geval is Hools een kraakpand geworden
Doetsjiegoenie, ik heb het toch ook niet over voetjebalquote:Op dinsdag 1 maart 2005 01:15 schreef DutchGooner het volgende:
Bloesiepoesie,Hools is voor mij VBL niet![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |