Sven Kramer talent van het jaar. Is ook een mooie onderscheiding voor die gozer.quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:23 schreef maril het volgende:
[..]
ook Yuri v Gelder ja , maar wat mij betrefd mag Sven Kramer er ook bij.![]()
of die moet verkozen worden als meest belovende sporter van het jaar.
en omdat hij olympisch goud gaat halen word hij volgend jaar sportman vh jaar![]()
hw wel ja.quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:28 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Sven Kramer talent van het jaar. Is ook een mooie onderscheiding voor die gozer.
Maar na vandaag vind ik dat Van Gelder absoluut het meeste recht heeft op de titel van sportman van het jaar. Fenomenaal wat die dit jaar heeft gepresteerd.
Sven Kramer komt volgend jaar wel in aanmerking voor sportman van het jaar, als ie een gouden plak uit Turijn meebrengt.quote:
Wat heeft Harmes dan gepresteerd om genomineerd te mogen worden? Ik geloof dat ze gisteren 9e werd op het wk. Dan zie ik liever een wereledkampioen als Marit van Eupen of Edith van Dijk.quote:Op zaterdag 26 november 2005 13:24 schreef TheVulture het volgende:
Mij rijtjes:
Vrouwen:
Edith Bosch, Barbara de Loor en Suzanne Harmes
Winnaar: Edith Bosch
zilver op het EK, ik weet het, het is misschien wat mager maar ik denk dat ze bij de sporters meer bekendheid heeft dan een Marit van Eupen of een Vanessa Atkinson... Edith van Dijk zou ook kunnen, die is al vaker genomineerd geweestquote:Op zaterdag 26 november 2005 13:48 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Wat heeft Harmes dan gepresteerd om genomineerd te mogen worden? Ik geloof dat ze gisteren 9e werd op het wk. Dan zie ik liever een wereledkampioen als Marit van Eupen of Edith van Dijk.
ik had er dolgraag een wielrenner tussen gezien, misschien bij belofte Pieter Weening maar hij is beslist nog geen sportman van het jaar.quote:
ik realiseer e dat de judoploeg ook fantastisch heeft gepresteerd dus Dennis vd Geest en Guillaume Elmont horen er ook bij.quote:
ik mis de hokey dames, vind PSV leuk ben fan zelfs maar had dit niet verwacht vin het wat overdrevenquote:Op woensdag 7 december 2005 18:56 schreef sportfreak het volgende:
NOC*NSF heeft de nominaties bekendgemaakt:
sportman:
Rens Blom
Yuri van Gelder
Dennis van der Geest
sportvrouw:
Edith van Dijk
Edith Bosch
Marit van Eupen
sportploeg:
zeilsters Marcelien de Koning en Lobke Berkhout
Nationale Honkbalteam
PSV
Gehandicapte sporter:
Esther Vergeer (rolstoeltennis)
Toon van der Ploeg (waterskier)
Pieter Gruijters (atleet)
Weinig verassingen vind ik, alleen aan de zeilsters had ik niet gedacht, maar ze zijn wel wereldkampioen de 470 klasse, wat een olympische klasse is.
EDIT: wel opvallend: Barbera de Loor niet genomineerd.![]()
Hier ben ik het mee eens. Ook mijn keuzes.quote:Op donderdag 8 december 2005 19:20 schreef rubbereend het volgende:
Edith van Dijk, Yuri van Gelder, PSV en Esther Vergeer moeten winnen.
Ok, leuke tv-avond.quote:Op zondag 18 december 2005 12:51 schreef Arcee het volgende:
Donderdag 22 december om 20:30 uur de verkiezing op Nederland 2.
Ben ik het helemaal mee eens.quote:Op zondag 5 juni 2005 15:00 schreef tong80 het volgende:
Met stip op 1 Yuri van Gelder die goud won aan de ringen bij het EK-turnen.
Unieke prestatie op zo'n moeilijk onderdeel.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |