Vast wel, maar iedereen met een beetje verstand van voetbal weet dat 7 wedstrijden belachelijk is.quote:Op woensdag 9 maart 2005 00:26 schreef Cruoninga het volgende:
Als Drent precies dezelfde ellebogen aan Majstrodinges gegeven had waren het uiteraard de Tukkers geweest die moord en brand geschreeuwd hadden en was er wellicht uit Groningen protest gekomen tegen de eventuele schorsing. De standpunten komen puur voort uit de kleur van de bril waardoor de beschouwer kijkt.
quote:Actie in Zeist verloopt rustig
8 Maart 2005 - Utop
Zo'n 120 supporters hebben in Zeist gedemonstreerd voor de poorten van het KNVB-complex. Met onder meer twintig spandoeken en enkele fakkels werd actie gevoerd tegen de twijfelachtige rol van de KNVB in de zaak-Majstorovic. De geposteerde politie had beter thuis kunnen blijven voor Chelsea - Barcelona; de demonstratie verliep rustig.
Op de terugreis besloten ongeveer 60 supporters even een hapje te eten bij MacDonalds en werd contact gezocht met Plageman. Afgesproken werd dat Maestro en Plageman nog even langs Holten zouden komen. Na ruim een uur werd het wachten beloond en werd Maestro op een schitterende manier onthaald met fakkels, rookpotten, spandoeken en onder een luidkeels gejuich.
De KNVB had na aankondiging van de actie besloten de zitting te verplaatsen naar een geheime plek, naar later bleek hotel Figi te Zeist. De uitspraak volgt morgenvroeg.
Bij Langs de Lijn reageerde Johan Plageman zojuist op de actie: "Ik vond het verplaatsen van de KNVB erg overdreven, onze supporters kennende." Hij liet verder weten dat het voorstel van het kamp-Majstorovic om de eis niet ontvankelijk te verklaren, verworpen is. Vrijspraak ligt daardoor morgen niet voor de hand. Hoewel Majstorovic opnieuw zeven duels schorsing tegen zich hoorde eisen, waren aanklager en verdediging het erover eens dat er geen opzet in het spel was. Scheidsrechter Bossen verklaarde overigens dat hij de vermeende overtredingen niet goed gezien had, omdat hij... aan de verkeerde kant stond.
ik kende er wel een paar die jongen die Majstro een hand gaf is mijn maat. Ze moeten het zelf weten natuurlijk er is verder niks gebeurdquote:Op woensdag 9 maart 2005 08:36 schreef -Vaduz- het volgende:
Wat vond jij van die gasten die afgereist zijn naar Zeist?
6 is nogsteeds te veel voor elleboogstootjes zonder opzet....quote:Uitspraak Majstorovic
De tuchtcommissie van de KNVB heeft 6 wedstrijden schorsing aan Daniël Majstorovic opgelegd. FC Twente beraadt zich en zal in de loop van de middag een standpunt bepalen.
Behalve Oberhausen, die een enkele keer uitgezonderd meestal zo'n 5000 man trekkenquote:Op woensdag 9 maart 2005 00:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
[..]
Met Oberhausen, Duisburg, Koln. Aachen en Essen heb je al 5 ploegen in NordRhein Westfalen die net zoveel toeschouwers trekken dan Twente.
Bossen zou na de wedstijd hebben gezegd dat hij de 'ellebogen' wel zag, maar er geen overtreding in zag. Dan zou Majstorovic waarschijnlijk niet geschorst worden. Maar nu verklaart hij opeens dat hij beide incidenten niet heeft gezien en wordt majstorovic dus wel geschorst.quote:Op woensdag 9 maart 2005 11:49 schreef PogueMahone het volgende:
[..]
Behalve Oberhausen, die een enkele keer uitgezonderd meestal zo'n 5000 man trekken
en over Majstorovic, ik snap de rol van Bossen niet, hij heeft nou toch gelogen?
Goed werkquote:Op vrijdag 11 maart 2005 17:47 schreef 9christensen het volgende:
Gakho is weer terug
ik heb er zin an. fkes gelijk kaarten kopen voor vitesse uit
herm was hier net. hij get met de bus naar 't stationquote:Op vrijdag 11 maart 2005 17:48 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Goed werk
ik kon er anders vanavond ook heen heb ik bruiloft nou get hem met![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
een eerste moal dat die jonge met een bus getquote:Op vrijdag 11 maart 2005 17:50 schreef 9christensen het volgende:
[..]
herm was hier net. hij get met de bus naar 't station
Precies maarja 3 punten weer binnenquote:Op vrijdag 11 maart 2005 21:51 schreef -Vaduz- het volgende:
Dit is het FC Twente topic Diego, zo kuiern is hier natuurlijk toegestaan.
Dat is wel een kwalijke zaak maar A.U.B. laten we niet denken dat de hele supporters kring van Twente van die gekken zijn.quote:Op zaterdag 12 maart 2005 11:12 schreef methodmich het volgende:
Twente-fans hebben Hugo Borst dreigmailtjes gestuurd, schrijft ie in het AD vandaag. Zelfs iemand die hem nog even meedeelt dat Theo van Gogh ook werd vermoord omdat ie de waarheid sprak....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |