ik zal hem even terugschrijven dat ik twintig ben, en hem de foto sturen uit het eerdere topic:quote:hallo sabine,
bedankt voor je reactie. om je te kunnen uitnodigen voor en auditie heb ik ook nog een foto van je nodig (een vakantiefoto bijv.). de reden dat ik het adres vraag in de advertentie, is gedaan vanuit privacy oogpunt. ook wilde ik graag je leeftijd weten. als ik dan de ontbrekende gegevens heb van jou, krijg je via de post een uitnodiging binnen, waar de details van de film in staan. als je zelf nog wensen hebt en dit past in de film, dan wordt daar rekening mee gehouden.
-------oorspronkelijk bericht-------
van: sabine fokker
datum: 02/11/05 01:43:06
aan: jph.v.d.heuvel@wanadoo.nl
onderwerp: auditie
beste meneer van den heuvel,
al jaren heb ik de fantasie om mee te spelen in een
erotische film. en toevallig zag ik gisteren uw
advertentie! ik moest toen nog mijn studentenflatje
schoonmaken, dus ik had geen tijd om te mailen.
hopelijk is het nog niet te laat, hihi!
ik ben natuurlijk niet voor alles in, maar best wel
veel, dus hopelijk kom ik door de selectie heen. er
zit een foto bij deze email.
graag zou ik in een persoonlijk gesprek laten merken
waarom ik de beste ben voor deze baan.
met vriendelijke groetjes,
sabine fokker
schapendreef 146
1024sk amsterdam
-------------------
datum:, woensdag, 02 feb 2005, at 09:17:51 (cet)
(5307)
naam: hans
email:jph.v.d.heuvel@wanadoo.nl
woonplaats: den haag
titel: actrices gezocht (vanaf 18 jaar tot 25 jaar)
tekst: heb je er ooit van gedroomd om mee te spelen in
een erotische film, grijp dan nu je kans. vanaf 1
april beginnen de nieuwe opnames. vanaf heden kun je
inschrijven voor een auditie. stuur hiervoor een
mailtje naar bovenstaand e-mail adres vergezeld van je
naam, adres, postcode, telefoonnummer en eventueel een
foto. dan wordt er contact met je opgenomen om een
afspraak te maken voor een auditie. er wordt een
selectie van 6 meisjes gemaakt. ben jij een van deze 6
meisjes, dan krijg je daar bericht van op het door jou
opgegeven adres, en dan worden er ook afspraken over
de vergoeding gemaakt.
en natuurlijk de foto, waar eigenlijk linda op te zien is:quote:beste meneer van den heuvel,
bedankt voor uw snelle reactie. mijn leeftijd is twintig (sinds gisteren), en de foto is van afgelopen zomer. we waren op vakantie in rimini, dus ik sta er een beetje gek op.
ik wacht op uw uitnodiging.
groeten,
sabine
idd, ik ookquote:ik vraag me trouwens af of hij ook serieuze reacties krijgt.
quote:hallo sabine ,
bedankt voor je mailtje en ik heb je foto gezien. ik moet je wat betreft deze film helaas afwijzen, maar waarschijnlijk is het wel mogelijk in een van mijn toekomstige projecten. ik loop ook met het het idee om een film over omgebouwde mannen en vrouwen te maken.
als iemand ff een telfort-beltegoed-kaart sponsort, wil ik wel ff bellen hoor.quote:op zaterdag 12 februari 2005 19:13 schreef xcuz_me het volgende:
dus hij is waarschijnlijk wel thuis, dat biedt perspectieven voor de bellers onder ons
bel jij lekker van een vastelijn afquote:op zaterdag 12 februari 2005 19:16 schreef toxic_nl het volgende:
[..]
als iemand ff een telfort-beltegoed-kaart sponsort, wil ik wel ff bellen hoor.![]()
die telefoon staat gewoon uit sinds gisteren of zoquote:op zaterdag 12 februari 2005 20:49 schreef heiden6 het volgende:
ik probeer het om 21:15 nog een keertje; het wordt me te duur om vaak te bellen.
volgens mij heeft hij zijn telefoontje gewoon uitgezet. wat een fucking ranzige stem heeft die vent ook, ik hoop maar dat ik m'n kotszakje niet nodig heb als hij tegen jasmine me aanhijgt.
ja schat, hij neemt niet op. probeer jij het anders even, dan heb ik mijn stembanden morgen ook nog.quote:
goh misschien voelt hij nattigheidquote:
het begin van het einde......quote:op zaterdag 12 februari 2005 21:05 schreef tommy4487 het volgende:
[..]
goh misschien voelt hij nattigheid
geen jph vd heuvel gevonden in den haag...quote:op zaterdag 12 februari 2005 20:50 schreef andoire het volgende:
[..]
die telefoon staat gewoon uit sinds gisteren of zo
is er niet wat te doen via de telefoongids... jph van de (n/r) heuvel te den haag? misschien gaat dat wel wat te ver btw.,,,
johquote:op zaterdag 12 februari 2005 21:05 schreef tommy4487 het volgende:
[..]
goh misschien voelt hij nattigheid
geniaal!quote:op zaterdag 12 februari 2005 14:09 schreef pieter_pontiac het volgende:
misschien trapt ie hier in, linda's 2e poging:
http://demo.acapela-group(...)avfile4949737131.wav
misschien heeft hij geen vaste lijn ?quote:op zaterdag 12 februari 2005 21:14 schreef heiden6 het volgende:
[..]
geen jph vd heuvel gevonden in den haag...
over een paar minuten bel ik, even langs de lijn aanhoren tot az-psv afgelopen is. jasmine houdt wel van voetbal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |