Herrdaherrquote:Op dinsdag 8 februari 2005 12:51 schreef sir_dalord het volgende:
je mag je speler nog selecteren, maar afgelopen zondag telt niet mee natuurlijkquote:Op dinsdag 8 februari 2005 13:21 schreef Robar het volgende:
[..]
Herrdaherr
Oe mag ik nog mijn speler opgeven, kon vorige week niet, omdat het zo kort dag was!!
Ben ff twee dagen niet online
Ehm, deze wordt het:
Olav van der Burg (23048351)
Mag nog wel he???????![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Heb 5-0 gewonnen, WO!!!
hij heeft gespeeld.... dacht ik
SD, wat doe je, nu mis ik een punt, gelijk klassement naar de klotequote:Op dinsdag 8 februari 2005 13:33 schreef sir_dalord het volgende:
[..]
je mag je speler nog selecteren, maar afgelopen zondag telt niet mee natuurlijk
ik heb anders nog wel een vleugelspelertje voor jequote:Op dinsdag 8 februari 2005 07:39 schreef truSteh het volgende:
[..]
Het wil nog niet echt lukken, een beetje redelijke vleugelspelers gaan echt voor tonnen over de toonbank, en die heb ik niet![]()
Nog maar ff wachten met een nieuwe vleugel dan.
Hehe, die van mijn is beterquote:Op dinsdag 8 februari 2005 14:23 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik heb anders nog wel een vleugelspelertje voor je
Idd, die 3e plek stelt niet zoveel voor. En het was een tip dat Qyn me gaf om die keeper voor 0 euri erop te zetten. En ik heb mn stadion idd uitgebreid voordat het nieuwe seizoen begon. Ik ben ook niet gekquote:Op dinsdag 8 februari 2005 11:05 schreef Johan-Derksen het volgende:
Mag ik wat domme vragen stellen?
Waarom zet je een goed keeper voor 0 erop? Met een beetje pech vang je er te weinig voor...
Stadion uitgebreid? Ik hoop toch voordat dit seizoen begon of niet?
En tis logisch dat die vent waar je 2-2 tegenspeelde bijna even hoog staat als jij na 1 wedstrijd, dus plek 3 zegt niet zo veel
ik vond het wel een goede tip van em. Ik kan nog wel een goed keepertje gebruiken, maar ik denk dat de prijs nog wel flink zal oplopenquote:Op dinsdag 8 februari 2005 15:46 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Idd, die 3e plek stelt niet zoveel voor. En het was een tip dat Qyn me gaf om die keeper voor 0 euri erop te zetten. En ik heb mn stadion idd uitgebreid voordat het nieuwe seizoen begon. Ik ben ook niet gekEn er is nu 11k op mn keeper geboden. Deadline: 09-02-2005 om 15:52.
Als ik bij de transfervergelijking kijk gaat ie je ongeveer 100k a 150k opleveren. Ik hoop op minder want dan heb ik emquote:Op dinsdag 8 februari 2005 17:28 schreef DeHovenier het volgende:
ik heb het gezien MrMoonHet is gewoon een complot van qyn en jij tegen mij
Ik hoop iig dat de prijs wel gaat oplopen jahIk wil er minstens 250k voor vangen. Zoveel is ie wel waard denk ik.
nou ja kijk ik ben (nog) geen hattrick supporter en dan kan het ook nog niet geloof ik of wel?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 17:28 schreef DeHovenier het volgende:
BTW waarom ben je geen lid van de Fok!Federatie? Ik zie tenminste niet bij je team staan dat je lid bent. No offence tegen niet-Fok!federatieleden
quote:Op dit moment wachten er 7 gebruikers in jouw land op een team. Dit gaat over het totaal aantal wachtenden in je land en dus niet over jouw plaats op de wachtlijst. Gisteren hebben 215 gebruikers in jouw land een team gekregen. De laatste gebruiker die een team kreeg, had zijn team aangevraagd op 2005-01-22 14:27:00.
quote:Op woensdag 9 februari 2005 09:20 schreef Chen het volgende:
[..]
Ga is spammen in het irc kanaal ofso.
Stap jij dan morgen weer met je andere been je bed uit?quote:Op woensdag 9 februari 2005 09:20 schreef Chen het volgende:
[..]
Ga is spammen in het irc kanaal ofso.
He, 15 minuten geleden zei je nog wat anders!!!!quote:Op woensdag 9 februari 2005 09:21 schreef Grumpey het volgende:
ik zou piccen en trainies doen niels, en niet alleen voor je supporters, maar ook voor je comp. zondag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |