En genialer dan Rude ooit zal inzien. Jammer hoor.quote:De man was genialer dan de wetenschap ooit zal inzien denk ik.
Nee, ik volg je niet. Jij doet ook geen enkele moeite om mij te volgen. Zoiets komt van 2 kanten. En als ik je probeer te volgen, dan heb ik binnen een minuut al weer gezien waar jij de fout ingaat. Waarop jij weer een ander krom antwoord op terug geeft, en totaal niet op mijn posts ingaat. Dat is dus zinloos.quote:Op zondag 6 februari 2005 14:12 schreef rudeonline het volgende:
Was het niet Einstein die zei dat een voorstelling maken belangrijker was als kennis...?
Kun je mijn laatste tekst overigens volgen?
was het niet ook einstein die was begonnen met de relativiteitstheorie? ga het boek eens van 'm lezenquote:Op zondag 6 februari 2005 14:12 schreef rudeonline het volgende:
Was het niet Einstein die zei dat een voorstelling maken belangrijker was als kennis...?
Kun je mijn laatste tekst overigens volgen?
hier ga ik de mist al in.quote:Een voorbeeld is dat een raket met 1/2c in een bepaalde richting vliegt en een lantaarn in de bewegingsrichting van de raket wordt gericht. De persoon in de raket ziet de lichtstraal gewoon met 300.000 km/sec voor zich uit bewegen. Echter een waarnemer op de grond zou daar de snelheid van de raket bij moeten optellen.
heeft die waarnemer wel de juiste spullen om te meten? of gaat zijn teller niet verder dan 300.000 km/sec.quote:300.000 + 150.000 = 450.000 km/sec. Maar dat meet hij dus niet. De waarnemer op de grond meet gewoon 300.000 km/sec.
dat vraag ik me ook af.quote:Hier is dus iets vreemds aan de hand. Beide waarnemers hebben een onderling verschil in snelheid maar voor het licht maakt dat dus niets uit. Zou de waarnemer op de grond op de klok in de raket kunnen kijken dan zou hij deze ook langzamer zien lopen. Wat gebeurt hier nu eigenlijk allemaal?
bron?quote:Immers de tijd is 16 milj jaar oud,
en de grote van het heelal is 16 milj x 1 lichtjaar
ik ook.quote:Op zondag 6 februari 2005 23:12 schreef BaajGuardian het volgende:
probeer jij verder te gaan jou visie neer te tiepen rudeonline , ik zal proberen het te volgen
Moet het schelden (mensen aap noemen) nu? Je kunt gewoon verwachten dat als je een theorie probeert weer te geven die tegen een gevestigde theorie indruist dat er mensen vanuit die gevestigde theorie tegenargumenten gaan geven. Dat is een beetje het concept van een discussieforum in een notendop. Ik, als "tegenstander van het rudiïsme", voel me er een beetje door aangesproken. Terwijl ik toch zeker weet dat ik in deze topic geen enkele post heb getikt die als flame geïnterpreteerd kan worden.quote:Op zondag 6 februari 2005 23:12 schreef BaajGuardian het volgende:
weet je wat mij het hele topic door heeft gestoord?
een moderator die vrolijk meedoet met het onder de gordel argumenteren op de visie van de TS
allemaal van die ziekelijk arrogante kutopmerkinkjes tezamen met het kluitje lachende aapjes.
ik vind het heel wat dat een persoon deze visie op ruimte en licht aan een stel apen wat graag anderen flamed op forums wil voorleggen , ik hoop alleen dat deze apen nu ook eens kunnen reageren zonder aap te zijn.
Maar HOE het licht dan op het voorwerp en daarna in je ogen terecht komt ZONDER zelf te bewegen heb je niet uitgelegt (want volgens jou moet je zelf bewegen om licht te kunnen zien en staat licht stil)quote:Op zondag 6 februari 2005 14:04 schreef rudeonline het volgende:
Elk voorwerp bestaat in zijn eigen tijd en zodoende in zijn moment nu. Alle ruimte om een voorwerp heen is t.o.v het voorwerp verleden tijd, zodoende blijft het licht t.o.v een voorwerp in alle richtingen tegenlijk achter. Omdat ieder persoon zich in zijn eigen "nu" bevindt zal ook voor hem gelden dat het licht vanaf hem gezien van zich af gaat. Een voorwerp t.o.v hem neemt hij waar in verleden tijd en bevindt zich eigenlijk in de toekomst. Om bij het voorwerp te komen zal hij immers een afstand moeten afleggen, en dat kost tijd waardoor hij uiteindelijk alleen in de toekomst naar het voorwerp toe kan gaan.
Omdat alles zich t.o.v jou in de toekomst bevindt bevindt het zich op een simpele tijdlijn eigenlijk altijd voor jou. Waardoor jij het altijd pas later zal waarnemen. Het is ff wennen, maar de dimensie tijd is ook niet eenvoudig. Sorry..
quote:Op maandag 7 februari 2005 00:22 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
Moet het schelden (mensen aap noemen) nu?
Neen. Dan kun je net zo goed zeggen dat we mieren zijn omdat we best een boel DNA gemeenschappelijk hebben met die nijvere geleedpotigen.quote:Op maandag 7 februari 2005 05:39 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
maar...de mens is toch ook een stel apen?
Ah, als je het op die manier bedoelt, excuses.quote:sinds wanneer is dat schelden , ik vind onder de gordel opmerkinkjes maken een stuk erger dan de manier van posten hier vergelijken met een neanderthaler manier van discuseren
Nou ja, zoals ik al zei; als je een bepaalde theorie probeert te weerleggen met een nieuwe theorie moet je er rekening mee houden dat men "hun favoriete theorie" (smaak heeft er ook mee te maken, ik kan me niet voorstellen dat Rude zoveel aandacht had gekregen als hij over kwantumeffecten was begonnen) gaat verdedigen.quote:en geloof me dat als ik me inleef in de rol van de TS ,moet het niet erg tof zijn om geeneens een kans te krijgen omdat men meteen hier met wetenschapsbibliotheken naar zn hoofd begint te gooien en anders wel stakkerige opmerkinkjes gaat maken
Omdat ik al maanden lang af en toe een stuk(je) wetenschapsboek van boven in mijn boom op Rude probeer te gooien.quote:nee ik heb het niet over jou , maar jij voelde je blijkbaar aangesproken , vraag me af waarom.
Nou ja, en hier komt het gedoe: dit is dus letterlijk al maanden bezig hè. Op een bepaald moment is er zelfs gewoon een "leg Rude de relativiteitstheorie uit" topic in WFL gekomen om hem een beetje begrip te laten ontwikkelen over de theorie die hij (zonder enige basis) probeert te weerleggen (met een eigen verzinsel dat om de haverklap verandert). Het doet er in deze wel toe dat hij ongelijk zou kunnen hebben want hij verspilt ontzettend veel tijd, negeert een ieders argumenten, besteed helemaal geen aandacht aan "verwante theorietjes" (zoals Einsteins gedoe) en uiteindelijk zoekt hij zijn heil in een ander forum. Hij is dus al in WFL en GC geweest, nu komt hij hier. Nu ik het gedoe een beetje probeer te beschrijven komt de vergelijking met een intellectuele locust in me op.quote:en dan komt er iemand eens iets speciaals doen : een theorie of visie geven dat iets op een bepaald onderwerp anders is dan de boekjes zeggen , en als vliegen op de jungle komen de mensen er weer op af om ipv constructief mee te werken , TEGEN te werken ,
je zult dit wel niet begrijpen wat ik ermee bedoel , en het vertalen naar dat ik vind dat niks feitelijk hoeft te zijn en iedereen maar kan brullen wat hij wil , eigenlijk zou iedereen dat ook moeten kunnen , want de hele realiteit is gecreeerd door dat zelfde gebrul.
maar dat iks niet wat ik ermee bedoel , het is simpelweg zo dat het er niet toe doet als hij Ongelijk zou hebben.
maar wel als hij gelijk zou hebben
Wat mij betreft heeft hij inmiddels uitvoerig de kans gehad het gebeuren uit te leggen. Maar goed, ik houd er wel over op.quote:dus laat de man zijn topic op zijn manier UITLEGGEN
Ik neem aan dat je mij bedoelt. Tja Baaj, wat moet ik zeggen. Het gaat hier om een wetenschappelijke theorie die onnodig en foutief wordt tegengesproken. Het is TS al heel vaak uitgelegt wat hij verkeerd doet, maar dat negeert hij. Dat is prima, maar moeten we hem dan nog zo serieus nemen? Ik zie gewoon een persoon die alleen maar zijn eigen visie wil doordrukken, en dat zo volhardend doet dat hij niet openstaat voor kritiek. Bovendien heeft hij geen flauw idee waar hij het over heeft. Ik moet zeggen dat ik er wel een bepaalde manier van bewondering voor kan opbrengen. Maar hij spreekt gewoon honderden waarnemingen tegen. Ik weet dat jij totaal geen begrip voor de wetenschap kan opbrengen, maar het gaat hier toch echt om een wetenschappelijke theorie. En als je dat niet wetenschappelijk aanpakt, dan wordt het borrelpraat.quote:Op zondag 6 februari 2005 23:12 schreef BaajGuardian het volgende:
weet je wat mij het hele topic door heeft gestoord?
een moderator die vrolijk meedoet met het onder de gordel argumenteren op de visie van de TS
allemaal van die ziekelijk arrogante kutopmerkinkjes tezamen met het kluitje lachende aapjes.
ik vind het heel wat dat een persoon deze visie op ruimte en licht aan een stel apen wat graag anderren flamed op forums wil voorleggen , ik hoop alleen dat deze apen nu ook eens kunnen reageren zonder aap te zijn.
ik heb geprobeerd het te visualiseren , en moet zeggen dat het me niet altijd lukt bij wat ik lees in dit topic maar toch zie ik dat je op een aantal dingen heel dicht in de buurt zit van hoe ik het zie..
op een bepaald niveau moet inderdaad alles stilstaan en ook geen ruimte bezitten , dit geeft een waarde aan een *vorm* van dimensie , die ik maar Frequentie noem...*golf-lengte*
weet je het is te ingewikkeld mijn gedachten op text te zetten , ik weet nieteens of dit al zo staat zoals ik het bedoel .
probeer jij verder te gaan jou visie neer te tiepen rudeonline , ik zal proberen het te volgen.
Dat is niet helemaal waar. Het rudiïsme is inmiddels al behoorlijk vaak gereviseerd. Als het in dit tempo doorgaat heeft Rude over een jaar of twaalf de relativiteitstheorie uitgevonden.quote:Op maandag 7 februari 2005 11:34 schreef pfaf het volgende:
Volgens mij weet / realiseert Baaj (zich) niet dat dit het 43e (!!!) topic is over Rudeonline's visie en dat in al die duizenden posts waarin vele users uren werk hebben gestopt Rude nog nooit iets gedaan heeft, nog nooit gereageerd heeft op de posts die aan hem gericht waren. Volgens mij mist hij dan het doel van een discussieforum.
bedankt , aangezien jou wetenschappelijke kijk hierop hierniet toe doet aangezien dit truth is.quote:Op maandag 7 februari 2005 10:19 schreef Haushofer het volgende:
Nou reageer ik in deze topics misschien wat overdreven, maar het gaat hier om iets waar ik me al jaren mee bezig houd, en wat in mijn ogen totaal verkracht wordt. Het is imo doodzonde dat Rude zich niet wil inlezen in de relativiteitstheorie. Alle "fouten" die hij ziet, zijn puur en puur alleen een gevolg van zijn onbegrip tegenover de theorie. Dit kun je gewoon nalezen in de andere topics van Rudeonline. Ik ben nu eenmaal fanatiek als het om een wetenschappelijke theorie gaat, en ik leg graag dingen uit. Bovendien ben ik bijdehand. En als je daar dan Rude bijzet, kan dat misschien wat raar uitpakken. Misschien heb ik Rude beledigt, daarvoor mijn excuses, maar in dit en het vorige topic heb ik in mijn ogen alleen maar proberen uit te leggen wat hij verkeerd doet.
Maar ik zal me dan nu maar stilhouden. Kan Rude zijn ideeen hier kwijt. Want in WFL heeft het echt geen zin meer. Veel plezier ermee.
want staat alles uberhaupt wel vast? het is perceptie in een vorm , maar goed ik zal hier niet verder over gaan want dit is natuurlijk truth.quote:Alle "fouten" die hij ziet, zijn puur en puur alleen een gevolg van zijn onbegrip tegenover de theorie.
oke dan vraag ik bij deze Rude wat meer duidelijk te wezen en zijn Theorie als een sinaasappel te pellen en uit te leggen aan iedereen die het niet snapt.quote:Op maandag 7 februari 2005 11:34 schreef pfaf het volgende:
Volgens mij weet / realiseert Baaj (zich) niet dat dit het 43e (!!!) topic is over Rudeonline's visie en dat in al die duizenden posts waarin vele users uren werk hebben gestopt Rude nog nooit iets gedaan heeft, nog nooit gereageerd heeft op de posts die aan hem gericht waren. Volgens mij mist hij dan het doel van een discussieforum.
ik wist dus niet dat er al tig topics gemaakt waren , maar ok ,quote:Op maandag 7 februari 2005 09:41 schreef Karboenkeltje het volgende:
Wat mij betreft heeft hij inmiddels uitvoerig de kans gehad het gebeuren uit te leggen. Maar goed, ik houd er wel over op.
Tja, als een wetenschappelijke visie op een wetenschappelijke theorie er niet toedoet, dan wordt het, zoals al eerder gezegd, borrelpraat. Niets mis mee, maar je kunt dan ook niets met zo'n idee.quote:Op maandag 7 februari 2005 13:32 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
bedankt , aangezien jou wetenschappelijke kijk hierop hierniet toe doet aangezien dit truth is.
![]()
Neuh hoor, Rude dringt nix op. Hij kan posten wat hij wil. Alleen wordt hij om de haverklap verbeterd. En dat helpt zn geloofwaardigheid niet echt. Overigens, een wetenschappelijk model zal altijd open staan voor verbeteringen. In dit geval valt er niets te verbeteren.quote:een ding trouwens :je zegt dat rude zijn theorie opdringt , maar doet de wetenschap dat niet met zijn eigen theorieen net zo goed?
[..]
quote:ps was je niet aan het flamen in die post van mij maar ik kan niet over gordelsteekpostacties , een moderator zou juist een TS moeten beschermen tegen dat soort posts.
en crossposten in truth als verlenging van wfl is ook niet erg handig.
no offence.
groeten![]()
Mag ik jou misschien vragen wat het nut is van een wetenschappelijke theorie die niets voorspelt, waarnemingen tegenspreekt, geen enkele samenhang heeft, gebruik maakt van voorspellingen van de daarvoor al verworpen relativiteitstheorie en ook nog eens nieuwe wiskundige axioma's invoert?quote:Op maandag 7 februari 2005 13:34 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
oke dan vraag ik bij deze Rude wat meer duidelijk te wezen en zijn Theorie als een sinaasappel te pellen en uit te leggen aan iedereen die het niet snapt.
bedankt rude!![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |