DP zijn geslachtsorgaan is nog in een dusdanig stadium van ontwikkeling dat ik weiger dat te geloven.quote:Op donderdag 3 maart 2005 21:20 schreef Murray het volgende:
DePresident & Quickie_bat.
Onder de G van GHaven staat het nog verkeerd vermeld.quote:Op donderdag 3 maart 2005 22:24 schreef Dirkh het volgende:
bixister en GHaven aangepast
Een xenofiel hoort niet op blond te vallen.quote:Op donderdag 3 maart 2005 22:43 schreef Xenomaniac het volgende:
Jane, neuk je momenteel al met iemand?
Ja, kroepoek is met het lijstje bezig, dus komt allemaal goed.quote:Op donderdag 3 maart 2005 22:47 schreef E.T. het volgende:
Toch blijf ik me verbazen over sommige koppels..
Waarom staan sommigen er trouwens dubbel in? (voorbeeldje: pluisje & Rickmans staan zowel bij de 'p' als bij de 'r') (ow, en degene die Rickmans erbij heeft gezet is niet erg op de hoogte van het alfabet geloof ik)
Frits, ik ben officieel Jane aan het benaderen. Back off! Ik begrijp dat jij Jane ook een superchick vindt, maar dat moet dan maar een jaar of zestig wachten.quote:Op donderdag 3 maart 2005 22:50 schreef FritsVanEgters het volgende:
Een xenofiel hoort niet op blond te vallen.
Arme... arme.... ja, arme wie eigenlijk?quote:Op donderdag 3 maart 2005 21:20 schreef Murray het volgende:
DePresident & Quickie_bat.
Okay!quote:Op donderdag 3 maart 2005 23:00 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Frits, ik ben officieel Jane aan het benaderen. Back off! Ik begrijp dat jij Jane ook een superchick vindt, maar dat moet dan maar een jaar of zestig wachten.Verder vind ik je erg aardig en slim maar nu oprotten, okay?
quote:Op donderdag 3 maart 2005 22:43 schreef Xenomaniac het volgende:
Jane, neuk je momenteel al met iemand?
Hier! Over niet te versmaden blondines gesproken!quote:
Is het stoere-blonde-meiden-hoekje hier naar toe verplaatst?quote:Op vrijdag 4 maart 2005 10:58 schreef Jane het volgende:
Hier! Over niet te versmaden blondines gesproken!
Hi Ripley!
WAt is er mis met blonde kerels.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 02:11 schreef Reese het volgende:
[..]
Is het stoere-blonde-meiden-hoekje hier naar toe verplaatst?![]()
Gezellig!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |