Ik citeer even (zonder quoten want ik heb iets anders onder mijn CTRL-V zitten):quote:Op zondag 15 mei 2005 20:56 schreef Natalie het volgende:
Kom pyl, overdrijf niet zo.Wij doen ook nog andere dingen dan de hele dat volledig hier aanwezig zijn. Als we dingen willen bespreken dan is dat niet altijd binnen een weekendje tot een goed einde gebracht.
Nogmaals: Ik vind dat niet zo raar, gezien het feit, dat er 7 dagen tussen vraag en antwoord zaten. Maar die kritische noten had je kunnen voorkomen door op het moment dat je achter de schermen sprong, even hier een kattenbelletje te plaatsen, dat je dat ging doen en zo.quote:Toen ik zag dat OllieA antwoord verlangde ben ik direct achter de schermen gesprongen om dit aan te geven. Wil ik vervolgens -later die dag- antwoorden, staan er een aantal replies met kritische noten.
Ongetwijfeld niet. Maar de indruk is wel gewekt. En in andere FB topics had het echt geen 7 dagen geduurd voordat er iemand 'kritische' vragen was gaan stellen.quote:Mag ik dan van mijn kant ook pissed zijn omdat we het er wel degelijk over hadden en ik hier verwijten moet lezen dat we dat niet zouden doen, de boel lieten versloffen, mensen aan het lijntje zouden houden?
Dat is absoluut niet de bedoeling noch het geval geweest!
En hier komt mijn CTRL-V van pas:quote:Dat velen van jullie niet kunnen begrijpen dat FM gewoon door mag posten op de manier waarop hij dat doet, begrijp ik prima.
Ik lees hieruit een rechtstreeks papegaaien van Hitler's woorden, dat het de Joden zijn geweest die zowel de Eerste als de Tweede Wereldoorlog hebben veroorzaakt.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:10 schreef Fonkmeistah het volgende:
[..]
Blijkbaar is het in deze tijden nog steeds de gewoonste zaak van de wereld om overal de "blanken" de schuld van te geven, van kruistochten en slavernij tot wereldoorlogen , maar wee de "blanke"die het waagt om de joodse rol in die foute zaken te belichten..
Mja. Het ontgaat mij enigszins, waarom de bovengenoemde punten erbij gesleept worden, anders dan vanuit een antisemitische frustratie ergens over. Alle slechts in de wereld is blijkbaar de schuld van 'een Joodse lobby' en in alle slechte zaken zit blijkbaar een 'Joodse rol'. Deze punten hebben, m.i. geen fluyit met de lopende discussie te maken en zijn alleen maar een terugtrekken in de slachtofferrol, maar dan op lagere schoolplein niveau: "Ja, maar hunnie doen het wel (of niet)"quote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:10 schreef Fonkmeistah het volgende:
Iedereen, met de joodse lobby voorop, mag steen en been klagen over een Jorg Haider die de grenzen wil sluiten voor immigranten , terwijl Israel de oorspronkelijke palestijnse bewoners pertinent het recht op terugkeer weigert..
Jij beschouwt je geschuimbek over De Grote Joodse Samenzwering dus als liflafjes.quote:Op zondag 15 mei 2005 18:33 schreef Fonkmeistah het volgende:
[..]
dat tuig bestond uit voornamelijk NSB-ers, jeweetwel van die loosers die voor elk liflafje naar de authoriteiten rennen om personen te laten verwijderen.
Overigens begrijp ik voornamelijk dát jullie een en ander niet banwaardig vinden. Wáárom jullie het niet banwaardig vinden, snap ik eerlijk gezegd nog steeds niet. Yvonne constateert dat ze bij God niet zou weten waarop ze hem zou moeten bannen.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:08 schreef Natalie het volgende:
De volgende keer zullen we jullie beter op de hoogte houden van hoe het er voor staat. Communicatie van onze kant had beter gekund. Da's waar.
Is dergelijk postgedrag niet banwaardig? Wat is dan wel banwaardig?quote:Fonkmeistah echter is van geheel ander kaliber. Achter elk probleem in de wereld ziet hij een joods complot; hij verdraait de geschiedenis zo, dat de joden de holocaust over zichzelf hebben afgeroepen; hij verdedigt het nazisme en Hitler ten koste van Roosevelt en Churchill. Wie ook maar het geringste gevoel voor geschiedenis heeft, herkent in Funkmeistahs redeneringen en argumentaties meteen het geluid van het meest rabiate antisemitisme dat in de jaren twintig en dertig van de vorige eeuw furore maakte.
Gevleid en zo, maar dat zou betekenen, dat Natalie min of meer de zak zou moeten krijgen en daar is geen enkele reden of aanleiding voor.quote:Op maandag 16 mei 2005 01:29 schreef Stali. het volgende:
Zomaar een idee, want eigenlijk zouden Dagonet en Lord_Vetinari samen in C&H goede mods zijn.
Dagonet inhoudelijk op personages en postinhoudelijk een Lord_Vetinari. Hoe je het wendt of keert, Lord_Vetinari, al is hij snel persoonlijk snel te fel, kan wel heel erg goed inhoudelijk modereren. In een aardig forum als C&H zouden Dagonet en Lord_Vetinari prima kunnen samenwerken.
Het zou goed zijn maar om allerlei redenen vast niet kunnen en dat vind ik jammer.
Ge-edit.quote:Op zondag 15 mei 2005 21:14 schreef RaisinGirl het volgende:
Dat onze grote vriend een aantal posts geleden nog even vrolijk de users in dit topic uitmaakt voor NSB-ers kan ook gewoon? Dat is volstrekt normaal in dit feedback topic?
Geef je mening, maar ga geen mensen lopen aanvallen, JoZzephus. Dat doe je maar ergens andersquote:Op maandag 16 mei 2005 12:07 schreef JoZzephus het volgende:
god man wat een stel zeikerts zijn jullie.
modje kijk eens wat FM schrijft huil huil.
je kunt wel de hele tijd lopen te miauwen naar de mods hoe schandalig jullie het wel niet vinden,
je kunt ook gewoon reageren op een post die je niet zint zonder je mammie te roepen.
discussieren heet dat, van mijn part lekker fel..dat leest oa voor mij ook lekkerder
en als het you niet aanstaat dan reageer je toch niet.
ben you de verstandigste moet je maar denken.
a) Wie ben jij dan?quote:Op maandag 16 mei 2005 12:07 schreef JoZzephus het volgende:
god man wat een stel zeikerts zijn jullie.
modje kijk eens wat FM schrijft huil huil.
je kunt wel de hele tijd lopen te miauwen naar de mods hoe schandalig jullie het wel niet vinden,
je kunt ook gewoon reageren op een post die je niet zint zonder je mammie te roepen.
discussieren heet dat, van mijn part lekker fel..dat leest oa voor mij ook lekkerder
en als het you niet aanstaat dan reageer je toch niet.
ben you de verstandigste moet je maar denken.
ok mijn mening dan.quote:
o ja Natalie, vertel eens wie ik aanval danquote:maar ga geen mensen lopen aanvallen, JoZzephus. Dat doe je maar ergens anders
zo zo ferme taal Natalie...quote:Dat doe je maar ergens anders
gewoon een user die onderwerpen lees als ik eens tijd en zin heb.quote:
nou en wat is daar dan mis mee om er zo'n ophef over te maken?quote:b) Zo zijn we begonmnen. Maar als alles wat je terugkrijgt op hetzelfde neerkomt ( "Het is allemaal een groot Joods Complot, jadajadajada, geschreven door overwinnaars, jadajadajada, ik denk liever zelf na, jadajadajada, het blanke ras krijgt van alles de schuldm, de joden mogen alles, jadajadajada") dan hou je daar wel mee op, hoor
Ik koop hier eigenlijk vrij weinig voor. Mbt die slotjes, mwa, twee per twee weken. Wist niet dat dat zoveel was. Jij mag het veel vinden.quote:Op maandag 16 mei 2005 12:52 schreef JoZzephus het volgende:
[..]
ok mijn mening dan.
wat ik tot nu toe van jou gelezen heb moet ik zeggen dat je niet geschikt bent als mod...ja misschien 1 of andere barbiesite maar niet hier.
als het een beetje warm wordt gooi je een topic op slot en als het anders loopt dan jij wilt moet je al overleggen met je baasjes wat te doen, kortom zelfstandig denken is moeilijk voor je..je laat je dus te veel beinvloeden door de yvonne's "zeer gewaardeerde users"
[..]
o ja Natalie, vertel eens wie ik aanval dan
het enige wat ik lees is dat some users bepaalde users aanvallen, zeg daar dan ook wat van.
[..]
zo zo ferme taal Natalie...
now you're talking
Onzin, als dat zo zou zijn dan was FM allang gebanned geweest, net als een zooi andere users. En luisteren naar de users is nooit verkeerd.quote:Op maandag 16 mei 2005 12:52 schreef JoZzephus het volgende:
je laat je dus te veel beinvloeden door de yvonne's "zeer gewaardeerde users"
Met het verschil dat dit jouw tweede post in C&H is. De users die hier komen klagen over een poststijl waar ze niets mee kunnen, die op het randje loopt maar niet geïnteresseerd lijkt te zijn in discussie zijn mensen die hier wél veel nuttige bijdragen hebben geleverd. Dat zijn users die we kennen.quote:o ja Natalie, vertel eens wie ik aanval dan
het enige wat ik lees is dat some users bepaalde users aanvallen, zeg daar dan ook wat van.
Zij was nog rustig.quote:zo zo ferme taal Natalie...
now you're talking
Zeg tegen je vriendjes dat ze in TRU blijven.quote:Op maandag 16 mei 2005 12:59 schreef JoZzephus het volgende:
ik moet nu weg dus reageer je maar lekker op mij af.
dan reageer ik later wel weer
kusje![]()
Yvonne, kun jij vertellen wanneer Lucida precies terugkomt? Dan checken wij onze agenda.quote:Op maandag 16 mei 2005 16:59 schreef yvonne het volgende:
Zo, genoeg is genoeg, Fonkmeistah is bij deze weg uit C&H, maar daar krijgen jullie van de week dan Lucida voor terug, die z'n ban zit er bijna op
quote:Op maandag 16 mei 2005 17:09 schreef NoSigar het volgende:
Ehm, in dat geval, kan dat nog teruggedraaid worden misschien?
dan wacht je nog even met kopenquote:Op maandag 16 mei 2005 12:57 schreef Natalie het volgende:
[..]
Ik koop hier eigenlijk vrij weinig voor
nou ja, sorry dan wat dat betreft..dan heb ik toevallig net de post gelezen waarbij jij wat topics op slot gooide of waarschuwde met slotjes.quote:Mbt die slotjes, mwa, twee per twee weken. Wist niet dat dat zoveel was.
ik heb geen vriendjes op fok.quote:Op maandag 16 mei 2005 13:56 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Zeg tegen je vriendjes dat ze in TRU blijven..
heb zo'n gevoel dat hij op eigen initiatief is vertrokken, of maybe in overleg ...netjes achter de schermen zoals het hoort.quote:Op maandag 16 mei 2005 16:59 schreef yvonne het volgende:
Zo, genoeg is genoeg, Fonkmeistah is bij deze weg uit C&H,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |