Ik heb mn grenzenquote:Op maandag 24 januari 2005 23:24 schreef searchy het volgende:
Heb je al geprobeerd bij de mc donalds?
Via www.lidl.nl sollicitatie formulier ingevuld en nu werk ik er alweer anderhalf jaar.quote:Op maandag 24 januari 2005 23:26 schreef Katana het volgende:
[..]
Ik heb mn grenzen
En callcenter lijkt me niks , een beetje gladde verkooppraatjes houden.
Heb zelf ook een hekel als mensen mij op die manier lastig vallen , dus zal ik het zelf ook niet snel doen.
Dan moet je niet huilen...quote:Op maandag 24 januari 2005 23:26 schreef Katana het volgende:
[..]
Ik heb mn grenzen
En callcenter lijkt me niks , een beetje gladde verkooppraatjes houden.
Heb zelf ook een hekel als mensen mij op die manier lastig vallen , dus zal ik het zelf ook niet snel doen.
waar heb je dat gedaan?!quote:Op maandag 24 januari 2005 23:35 schreef Stretto het volgende:
Ik heb vandaag ook gesolliciteerd voor callcenter werk.
Beetje mensen lastig vallen en er geld voor krijgen: Prachtig!
Hou je ongeveer een maandje vol. Dan heb je het echt gehad.quote:Op maandag 24 januari 2005 23:39 schreef Katana het volgende:
[..]
waar heb je dat gedaan?!
Idd dan maar schijt aan de grenzen (op mc donalds na dan)
http://www.mmccenters.nl/quote:Op maandag 24 januari 2005 23:39 schreef Katana het volgende:
[..]
waar heb je dat gedaan?!
Idd dan maar schijt aan de grenzen (op mc donalds na dan)
En mocht niks lukken kun je zoals ik al eerder zei gaan schoonmaken. Best wel relaxed werk, discman aan, beetje prullebakjes legen. Best wel goed te doen.quote:Op maandag 24 januari 2005 23:46 schreef Katana het volgende:
@ Caithlinn
Ik kijk iedere dag de kranten in enz.
Maar wat je zegt is idd mischien wel slim , gewoon ff ergens naar binnen lopen en dan maar vragen of ze mensen nodig hebben.
Op die manier ben ik wel vaker aan werk gekomen. Gewoon opbellen kan ook. Dat herinneren ze zich vaak nog wel hoor.quote:Op maandag 24 januari 2005 23:46 schreef Katana het volgende:
@ Caithlinn
Ik kijk iedere dag de kranten in enz.
Maar wat je zegt is idd mischien wel slim , gewoon ff ergens naar binnen lopen en dan maar vragen of ze mensen nodig hebben.
Jij gaat liever callcenterwerk doen? Respekt.quote:Op maandag 24 januari 2005 23:58 schreef Katana het volgende:
ja zou ook kunnen idd.
Maar dat bewaar ik wel als laatste optie.
Nog meer mensen met ideeen/ervaringen/tips etc etc.
ipv schoonmaken iddquote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:00 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Jij gaat liever callcenterwerk doen? Respekt.
quote:Op maandag 24 januari 2005 23:26 schreef Katana het volgende:
[..]
Ik heb mn grenzen
En callcenter lijkt me niks , een beetje gladde verkooppraatjes houden.
Heb zelf ook een hekel als mensen mij op die manier lastig vallen , dus zal ik het zelf ook niet snel doen.
Kun je dat eens toelichten? Heb je wel eens outbound gebeld? Heb je wel eens schoongemaakt?quote:
Wat is er mis mee?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:01 schreef Maeghan het volgende:
Als je net zo praat en schrijft zoals hier snap ik wel waarom ze je niet aannemen. =S
Mja zolang er maar geld binnenkomtquote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:01 schreef Maeghan het volgende:
Als je net zo praat en schrijft zoals hier snap ik wel waarom ze je niet aannemen. =S
Probeer eens www.studentenwerk.nl , daar heb ik zelf wel veel aan gehad. En ga alle supermarkten af om sollicitatieformulieren in te vullen. Het is misschien niet echt werk wat je zoekt, maar het is wel werk en vaak vanwege ruime openingstijden wel lekker flexibel naast je opleiding.
Ik heb wel eens schoongemaakt in een groentenwinkel.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:04 schreef skiczukie het volgende:
[..]
[..]
Kun je dat eens toelichten? Heb je wel eens outbound gebeld? Heb je wel eens schoongemaakt?
Ik beide.
Natuurlijk.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:08 schreef Katana het volgende:
[..]
Ik heb wel eens schoongemaakt in een groentenwinkel.
Best gaar kan ik je zeggen.
Callcenter lijkt me gewoon wat relaxter.
Maar ik kan het natuurlijk fout hebben.
Iedereen heeft zn eigen gedachtes over zaken toch?
Callcenter werk is niet per definitie het opbellen en lastigvallen van mensen. Wel eens gedacht aan helpdesks bijvoorbeeld?quote:Op maandag 24 januari 2005 23:26 schreef Katana het volgende:
[..]
Ik heb mn grenzen
En callcenter lijkt me niks , een beetje gladde verkooppraatjes houden.
Heb zelf ook een hekel als mensen mij op die manier lastig vallen , dus zal ik het zelf ook niet snel doen.
En nu zonder van die irritante cliches.........get to the pointquote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:11 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Natuurlijk.
Ik hoop voor je dat ze geen 'oppep-momenten' voor je hebben, en dat je genoeg scoort. Succes.
Je moet niet je oordeel over je vorige werkgever gelijkstellen aan je oordel over het soort werk wat je deed, skiczukie.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:11 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Natuurlijk.
Ik hoop voor je dat ze geen 'oppep-momenten' voor je hebben, en dat je genoeg scoort. Succes.
Ik heb in 4 verschillende callcenters gewerkt. Outbound bellen dus. En alle keren was het kut. Ik ga nu veel om met een gozer die, toen ik bij een callcenter werkte, supervisor was. Hij vertelde me dat ze eens in de maand met de hele leidinggevende groep om de tafel gingen zitten, namen van werknemers werden opgenoemd, wie niet goed genoeg was kon wegwezen. Er waren toch genoeg mensen die wél hard wilden werken. Elke maand een nieuwe groep, fris, doen hun best, en de die-hard slijmerds die altijd kunnen verkopen en die altijd de bonussen pakken.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 04:21 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Je moet niet je oordeel over je vorige werkgever gelijkstellen aan je oordel over het soort werk wat je deed, skiczukie.
Ik heb ook verhalen gehoord over callcenters waar je niet blij van werd. Publiekelijk vernederen als je niet genoeg verkocht, en meer van dat soort geintjes. Je moet het maar net treffen.
Succes!quote:Op dinsdag 25 januari 2005 12:22 schreef Katana het volgende:
Ben ik weer.
Ik doe de opleiding HBO Communicatie om iemands vraag te beanwoorden.
Denk dat ik van de week maar ff de stad in loop en daar ga kijken in div . lunchrooms e.d. of er wat is.
Vrijdag naar nog een uitzendburo.
En hopen op het beste
Laat ik daar nou net hebben gesolliciteerd.....noem s paar slechte dingen....quote:Op dinsdag 25 januari 2005 13:51 schreef Fwnk het volgende:
[..]
MMC
Ik heb daar ook gewerkt, slecht georganiseerde bende
Mwoa lijkt me sterk. Ik ben als student op m'n 24ste een tijd terug nog op een nieuwe functie aangenomen (wel minimaal 19 uur in de week though...zit zelf op 26).quote:Op dinsdag 25 januari 2005 19:57 schreef CybPraetorian het volgende:
1: je bent al te oud, ze nemen nu geen 21 jarige meer aan, dat zijn te veel kosten. Je had toen je 16 ofzo was ergens moeten binnen zijn dan had je nu een vast contract... (like me)
Idd.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 00:24 schreef fayakill het volgende:
Callcenter werk houdt niet persee in dat je "mensen moet gaan lastigvallen"
Er is zat inbound werk, waarbij je als helpdeskmedewerker oid functioneert...
Nogmaals, al dat soort praktijken worden door je werkgever bepaald. Ik heb er op mijn werk geen last van, bijvoorbeeld.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 12:03 schreef skiczukie het volgende:
[..]
Ik heb in 4 verschillende callcenters gewerkt. Outbound bellen dus. En alle keren was het kut. Ik ga nu veel om met een gozer die, toen ik bij een callcenter werkte, supervisor was. Hij vertelde me dat ze eens in de maand met de hele leidinggevende groep om de tafel gingen zitten, namen van werknemers werden opgenoemd, wie niet goed genoeg was kon wegwezen. Er waren toch genoeg mensen die wél hard wilden werken. Elke maand een nieuwe groep, fris, doen hun best, en de die-hard slijmerds die altijd kunnen verkopen en die altijd de bonussen pakken.
In een andere moesten we voordat we gingen bellen elkaar de hand vasthouden, liedjes zingen, springen, elkaars tenen aanraken en meer van dat soort bullshit om elkaar op-te-peppen.
Bij nog een andere werd ik na een week op het matje geroepen voor het 'functioneringsgesprek'. Ik moest 8 leningen verkopen per avond, anders mocht ik weg. Ik ben natuurlijk zelf weggegaan.
Callcentre werk doe ik nooit meer, misschien inbound, wat ik ook heb gedaan. Bij de Postbankt, en dat was wel leuk. Was maar voor een zomervakantie, maar goed. Daarna ben ik in de schoonmaak gegaan. Dat heb ik twee jaar volgehouden, en zou als ik het niet te druk met school zou hebben, nog steeds hebben volgehouden. 2 jaar. Callcentre, 3 maanden, maximaal.
Heb je een site over dat baantje?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:53 schreef Cafun het volgende:
[..]
Idd.
Heb ik ook een tijdje gedaan. Mensen belde mij op voor een thuiswerkbaantje. Ik moest ze dan inschrijven. Ik had hele leuke collega's dus de sfeer was ook gezellig.
Alleen moest ik ermee stoppen, omdat het reizen niet te doen was..
Ik laat alleen maar zien wat ík heb meegemaakt met callcenterwerk, wat je met die informatie doet is aan jezelf.quote:Op woensdag 26 januari 2005 01:05 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Nogmaals, al dat soort praktijken worden door je werkgever bepaald. Ik heb er op mijn werk geen last van, bijvoorbeeld.
Als je callcenterwerk in zijn algemeenheid wilt afraden, doe dat dan op grond van het type werk.
Lol..quote:Op woensdag 26 januari 2005 13:31 schreef sexbierum het volgende:
Postbode, mooiste bijbaantje dat er is. Lekker van gleuf naar gleuf tot je zak leeg is.
Zo sterk is het niet. Het is natuurlijk niet onmogelijk werk te vinden, maar ik weet wel winkels die niet aannemen boven de 18, daar gaan de sollicitaties zo de prullenbak ik. Het ligt er een beetje aan, als je overdag kunt werken is het wel te doen, omdat scholieren dan meestal niet kunnen. Persoonlijk kan ik dat niet vanwege colleges, en voor weekenden en avonden kunnen ze net zo goed een 16 jarige nemen.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 20:19 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Mwoa lijkt me sterk. Ik ben als student op m'n 24ste een tijd terug nog op een nieuwe functie aangenomen (wel minimaal 19 uur in de week though...zit zelf op 26).
Schoonmaken.quote:Op woensdag 26 januari 2005 18:16 schreef stijgende_ster het volgende:
*probleem herkend
Heb inmiddels ook al 13 sollicitaties de deur uit gedaan en maar weinig reacties gehad. 1,5 bij C1000 gewerkt, maarja, 19 geworden, dus dan ben je te oud. Dus na je 16e solliciteren bij een supermarkt heeft echt geen zin meer. Bij ons werden er trouwens al kindjes van 15 aangenomen om de kosten te drukken.
Breng nu vrij kansloos eten rond op een scootertje op zondagavond (dag studio sport, dag!!) Maarja, ondertussen maar verder zoeken, je moet toch wat he..
Iemand nog meer tipjes?
Je lijkt mn moeder welquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |