Ik ben voor de Carmell Jones gegaan
![]()
. Ben erg benieuwd! Ik denk dat het een mooie set is, en ben zo langzamerhand ook wel benieuwd naar de 'packaging'.
Heb trouwens ook de Charles Mingus live at Montreux 77 dvd gekocht. Heel gaaf. Ik kende Derek Baily eigenlijk niet zo goed, maar hoe hij speelt klinkt naar meer. Trouwens nog een aanrader voor jazz/dvd-fans: A Night with Blue Note. Een live optreden ter viering van de wedergeboorte van Blue Note uit '85. Met jazzartiesten als Joe Henderson, Freddie Hubbard, Herbie Hancock, Art Blakey, Johnny Griffin, Bobby Hutcherson, Stanley Turrentine, Jackie McLean, Reggie Workman, Ron Carter, Kenny Burrell en veel anderen. Zeer zeker de moeite waard. Een van de mooiste optredens van de opname is die van Stanley Jordan, wat hij met zn gitaar kan is écht verbluffend
En mn geld was nog niet op
![]()
, dus nog ff cdzaak ingedoken en oa. Dizzy's Big Four gekocht. Echt superalbum. Eentje voor mn top tien. Vooral Be Bop is een mooi nummer, Joe Pass en Gillespie zijn er super samen. Echte aanrader.
Las trouwens net agenda van het Bimhuis door en dat zag dr ook goed uit. Ben dr nog nooit geweest, maar heb vernome dat t de moeite ward is. Optredens van Andrew Hill en Von Freeman (Tenorsax) lijken me wel leuk. Iemand van hier een vaste klant?
[ Bericht 13% gewijzigd door Doff op 16-02-2005 21:59:49 ]