Maakt dat wat uit dan, je bent hier toch elke dag/de hele dag?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 15:32 schreef Xanthe het volgende:
Vanaf wanneer heb je hier eigen meld plicht??
Tja....volgens mij niet!quote:Op dinsdag 25 januari 2005 16:19 schreef LadyS het volgende:
Gerrie wordt een meid, hoor!!
Bix, Githa en Xanthe.. veel sterkte met de laatste loodjes!!!![]()
Heeft verder iedereen zich gemeld vandaag?
Ow dat luchtbedje heb ik alleen gister ochtend op liggen pitten nadat ik niet langer in bed kon blijven liggen omdat alles zo zeer deed.quote:Op woensdag 26 januari 2005 09:04 schreef Githa het volgende:
Xanthe hoe heb je geslapen op je luchtbedje ? kun je nog wel omhoog komen vanaf dat ding ?
Ik moet er niet aan denken, ik kom nooit meer omhoogdat wordt dan een takelwagen huren ....
quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:16 schreef GHaven het volgende:
Gerrie wacht nog even tot de volgende volle maan..
Oei, vroeg gevalletje puberteit dusquote:Op woensdag 26 januari 2005 10:16 schreef GHaven het volgende:
Gerrie wacht nog even tot de volgende volle maan..
quote:Op woensdag 26 januari 2005 10:41 schreef snakelady het volgende:
yes hehe, eindelijk een verse beeb.
Over de Volle Maan, dat is dus geen fabel maar ook echt bewezen dat het zo is, niet alleen bevallen er meer vrouwen maar ook aan de dieren en gewassen merk je het.
Ook gebeuren er met volle maan meer ongelukken, in het ziekenhuis is het dan een stuk drukker.
quote:Op woensdag 26 januari 2005 11:30 schreef bixister het volgende:
zou goed kunnen belana!
al hoop ik dat ik tot die tijd wat betere nachten heb dan de afgelopen nacht: heb echt úren liggen vechten tegen misselijkheid & maagzuur. als ik maar even anders ging liggen was 't weer raak, of eigenlijk mis.yak. zo komen we natuurlijk niet uitgerust aan de eindstreep!
De Vk zei dat het vanavond kon maar ook pas over 2 wekenquote:Op woensdag 26 januari 2005 16:42 schreef bixister het volgende:
nou githa ik vind 't toch wel spannend klinken hoor, en behoorlijk regelmatig. zijn ze erg pijnlijk die weeën? hoe lang doet je vriend erover om thuis te zijn? lastig hoor die onduidelijkheid. en nee, 't begint laaang niet altijd met vliezen breken. de vorige keer bij mij ook niet. die hebben ze in 't ziekenhuis op 't laatst pas gebroken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |