Dinsdag de 25 stequote:Op zondag 23 januari 2005 23:30 schreef Xanthe het volgende:
Wanneer is het weer volle maan? Misschien dat de beebjes daar op wachten?
Baby?quote:Op maandag 24 januari 2005 08:54 schreef Ladybos het volgende:
Bix, hoe gaat het met jou ? Ben je het al zat ? Al voorweeën, ontsluiting ?
Hmmmm, zie je mijn (bijna ex)schoonouders zijn niet de enige vreemde wezens op deze planeet....quote:Op maandag 24 januari 2005 00:03 schreef snakelady het volgende:
oe, dan wordt het misschien dinsdag wel babydag.
Gisteren nogal eeen rotopmerking gekregen van mijn schoonmoeder, ik wilde het voor me houden wat we krijgen i.v.m. misschien wel meelezers maar ik moet mijn hart even luchten.
Gisterenochtend was ik aan het werk, ik werk samen met mijn schoonmoeder en mijn schoonvader kwam even op de koffie.
Automatisch kwam het gesprek op de baby en ook naar het gokken van het geslacht.
Mijn schoonmoeder maakte toen de opmerking, ik denk een jongen en zo niet dan hebben we pech.
Je raad het al, ze heeft pech.
Mijn schoonvader heeft iets meer hersens en die riep erachter aan, of juist geluk.
Meer omdat hij denk ik een vermoeden heeft dat het een meisje is.
Wij zijn kei blij met onze kleine meid maar zoiets hakt er toch wel even in.
Nu weten jullie het dus toch, Frutselke is een meisje.
quote:Op maandag 24 januari 2005 09:33 schreef Ladybos het volgende:
[..]
O ja, die optie was ik even vergeten![]()
quote:Op maandag 24 januari 2005 10:40 schreef Syrena het volgende:
Ik zou in staat zijn na de geboorte d'r te bellen en te roepen: Het is lekker een MEISJE!! HA HA! En dan vragen of ze de bon nog heeft van die rompertjesEn als ze op bezoek is steeds te zeggen als er anderen bij zijn: Ja ZIJ wilde graag een jongen, HA HA, heeft die even pech!
Ik heb zo'n oma. Alleen jongetjes zijn lief, bij meisjes ontbreekt duidelijk iets... Mijn ouders hebben 4 meidenquote:Op maandag 24 januari 2005 12:16 schreef Spindizzy het volgende:
[..]Zou ik ook doen
Of een poosje weigeren om oma haar kleindochter te laten vasthouden. Niet eens als straf maar ik zou denk ik te kwaad zijn om haar een knuffelpartijtje te gunnen.
De doopnamen in de Kerk staan los van de burgerlijke stand, dus je kunt je kindje meerdere namen geven zonder het ooit te dopen. Ik weet niet of je het kindje net zoveel namen kunt geven als je wilt, weet wel dat er ergens in Amsterdam een jochie loopt met de 11 namen van de basisspelers van het succesvolle Ajax in de jaren negentig, dus misschien kun je daar wel mee uit de voetenquote:Op maandag 24 januari 2005 15:43 schreef Snowwww het volgende:
Wat ik me trouwens afvroeg. We willen onze kleine vernoemen naar zijn of haar grootouders, maar we willen hem of haar niet laten dopen. Kan je je kindje gewoon net zoveel namen geven als je zelf wilt, zijn daar regels aan verbonden of kan je kind alleen meerdere namen krijgen als het gedoopt wordt?
Ik heb geen last van hormonen (quote:Op maandag 24 januari 2005 16:21 schreef Lewis.de.boxer het volgende:
Nou als ik dan zo'n schoonmoeder had dan had ik echt ontploft zeg. Wat onbeschoft, om dus Daan wel een kus te willen geven en niet geinteresseerd te zijn in Judith. Of je accepteert ze allebei of je kunt ernaar fluiten. Maar ja dat zullen mijn mormonen wel zijn op dit moment![]()
quote:Op maandag 24 januari 2005 17:23 schreef snakelady het volgende:
ik heb net iedereen persoonlijk bedankt en ik wilde het plaatsen en fok! viel weg dus doe het nu even zo.
IEDEREEN BEDANKT VOOR DE REACTIES![]()
![]()
![]()
Men hoeft alleen maar het idee te hebben dat je het wel weet...quote:Op maandag 24 januari 2005 13:27 schreef Jdee het volgende:
Ik ben echt zo blij dat we dus niet weten wat het wordt (en dat geheim zouden willen houden), want dat zou echt moeilijk worden. Het is precies wat je zegt Mel; als mensen weten dat je het weet...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |