quote:Op woensdag 26 januari 2005 11:32 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik word wakker, stap op weegschaal, ga naar wc, stap op weegschaal... en weeg een kilo meer....
Miss_d, ik ben bezig sinds september, nu dus een maand of 3 verder en 9 kilo lichter, nicht schlecht. maar diezelfde 10 kilo had ik er in de maanden ervoor erbijgevroten wegens depriquote:Op dinsdag 25 januari 2005 19:16 schreef miss_dynastie het volgende:
Merisse, wat goed
Hoe lang ben jij al bezig eigenlijk?
Dank je wel. Nog een betere uitleg dan de mijne. Maar wel wat ik wou zeggen.quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:06 schreef kaputwiehund het volgende:
DancingPhoebe Ik vind die stelling van jou ook al behoorlijk bizar overkomen. Er is meer in het leven dan afvallen. Bovendien vind ik 3 kilo in 3 maanden tijd echt geen lachtertje. Als ik kijk dat ik in de afgelopen 3 maanden 4,5 kilo ben kwijtgeraakt met een behoorlijk strak voedingsschema en 4 a 5 dagen in de week sporten, dan is 3 kilo echt niet zo weining. Bovendien is mijn ervaring, dat hoe slanker je word, des te moeilijker het wordt om af te vallen. Toen ik net begon viel in 3 kilo in 2 weken af.
Droeke Volhouden, je begint vanzelf weer kilo's te verliezen.
Funnie beterschap, succes, sterkte etc. etc![]()
Wat een b.s. zeg! Wat nou prioriteitsprobleem? Kijk eens wat Funnie al bereikt heeft. Haar prioriteiten lijken me meer dan duidelijk.quote:Op donderdag 27 januari 2005 10:38 schreef DancingPhoebe het volgende:
Sorry, maar ik wil toch even een kritische noot plaatsen bij jouw laatste berichtje hoor. Als het je niet lukt om binnen 3 maanden 3 kilo af te vallen dan heb je echt een prioriteitsprobleem. Ik weet dat het bij jou anders is dan bij de meesten in dit topic, maar 3 kilo in 3 maanden gaat nergens over.
En met het aantal kilo's dat zij is verloren twijfel je eraan of ze heeft gekozen om af te vallen? Kijk eens naar de offers die Funnie gebracht heeft en brengt!quote:Maar de strekking van het boek is je kiest er voor om af te vallen of je kiest er voor om niet af te vallen. En als je er voor kiest om af te vallen, kies je er ook voor om alles te doen wat nodig is om af te vallen.
Me dunkt dat als je zoveel bereikt hebt als funnie, je wel een beetje rustig aan mag doen en prioriteit mag geven aan andere dingen. Afvallen heeft ook bij mij niet absolute prioriteit hoor. Er staan zelfs minstens drie andere dingen boven afvallen.quote:Als het je niet lukt om in 3 maanden 3 kilo af te vallen, dan moet je je afvragen of je je prioriteiten juist hebt liggen. En of afvallen dus bovenaan dat lijstje staat...
Nee, zeker niet slecht. Hartstikke knap zelfsquote:Op woensdag 26 januari 2005 21:18 schreef Merisse het volgende:
[..]
Miss_d, ik ben bezig sinds september, nu dus een maand of 3 verder en 9 kilo lichter, nicht schlecht. maar diezelfde 10 kilo had ik er in de maanden ervoor erbijgevroten wegens depri![]()
Zit er geen garantie meer op dan?quote:Wij hebben hier trouwens ook iets raars met digitale weegschalen want ze gaan bij ons allemaal kapot. We hebben net onze 3e weegschaal in 3 jaar gekocht![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |