quote:Op vrijdag 21 januari 2005 00:39 schreef appelsientje het volgende:
[..]
hahawrijf het er maar in, gooi maar zout in de wonden... maar ik ben er wel bij
dat is al weer heel wat.......
quote:Hiddink doet wellicht al weer beroep op Cocu
21/1/2005 11:27
Door omstandgigheden gedwongen moet PSV-coach Guus Hiddink komend weekeinde al weer een beroep doen op Philip Cocu. De (gedeeld) koploper van de HC Eredivisie kampt namelijk met een aantal twijfelgevallen in de selectie, waarbij de problemen zich vooral op het middenveld concentreren.
Johann Vogel en John de Jong zijn niet helemaal wedstrijdfit. Bovendien trainen Jefferson Farfán en Arvid Smit nog apart van de groep.
Cocu daarentegen werkte donderdag weer zijn eerste complete training af, nadat hij kampte met een bijholteontsteking. Cocu doorstond die oefensessie echter met glans.
Ondanks de conditionele achterstand die Cocu nog steeds heeft, overweegt Hiddink niettemin een beroep op hem te doen.
Nou nou wat een drama.quote:
PSV is een stuk dreigender met Jefferson in het team.quote:
Zeker wel, maar het is niet iets om droevig over te zijn DDquote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:31 schreef Dylan Dog het volgende:
Ik zit nog net niet te janken nee.
Wel jammer hoor, gewoon een hele goede speler.
true true, maar de eerste slag is een daalder waard (of zoiets ) we zullen morgen wel zienquote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:23 schreef ASSpirine het volgende:
ooh, helemaal vergeten
leuke uitslag
maareh, NAC, angstgegner...
dat kon hij niet anders, maar k ben het met je eens dat ze flink punten zullen gaan laten liggenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 02:49 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Vanwege de domme zet van Co om zijn vertrek nu al bekent te maken
Daar heb je inderdaad een punt. Ik vind dat ook een beetje een vorm van minachting tegenover zijn spelersgroep.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 02:49 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Vanwege de domme zet van Co om zijn vertrek nu al bekent te maken
erg offtopic hierquote:Op zaterdag 22 januari 2005 02:51 schreef cultheld het volgende:
[..]
Daar heb je inderdaad een punt. Ik vind dat ook een beetje een vorm van minachting tegenover zijn spelersgroep.
Hij had het subtieler aan kunnen pakken. Hij had het gewoon met Van Geel en Scheringa moeten regelen en de spelersgroep en pers niet in moeten lichten, dan was die groep meer gemotiveerd gebleven, denk ik dan als AZ-leekquote:Op zaterdag 22 januari 2005 02:53 schreef rubbereend het volgende:
[..]
erg offtopic hier
maar wat had hij dan moeten doen, de club aan het lijntje moeten houden tot juni?
Klopt,hij kon misschien niet anders en dan kan op 2 manieren uitpakken.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 02:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat kon hij niet anders, maar k ben het met je eens dat ze flink punten zullen gaan laten liggen
Kan je ook niet maken denk ik.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 03:00 schreef rubbereend het volgende:
Cultheld, zoiets hou je niet geheim, dat lekt uit, dat zou echt naief zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |