Die bijl is niet gebruikt dus, ook niet om te dreigen oid. Maar we gaan natuurlijk niet met lege handen blijven zitten terwijl dat tuig hier trollend rondrent en je weet dat het tot alles in staat is. Ik heb één van die jongens hier vorige maand iemand helemaal lens zien trappen. Ik begin daar niks tegen.quote:
verkapt tvp'tjequote:Op vrijdag 31 december 2004 00:06 schreef Brendovic het volgende:
ik zou NU 112 bellen
Ja, weleens gehad. Maar klagen er niet meer buurtbewoners dan over die mongolen met dat vuurwerk?quote:Op vrijdag 31 december 2004 19:36 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Heb je trouwens wel eens een flink stuk vuurwerk in je brievenbus(no pun intended) gehad? Dat is levensgevaarlijk en ik kan je verzekeren dat je adrenalinepeil daar iets van omhooggaat.
'k weet het niet , .. als ik het was zou ik thuis blijven , .. als het dan mis gaat (lees: vuurwerk naar binnen) kan je tenminstens proberen om te blussen enzo.quote:Op vrijdag 31 december 2004 19:41 schreef Yeahinho het volgende:
Ik snap niet dat je vanavond in je eigen huis Oud & Nieuw gaat vieren.
We hebben tot nu toe niet doorgehad met wát voor tuig precies we te doen hadden. Vandaar dat we eerst normaal gingen vragen of ze niet ergens anders heen konden gaan. We weten dus wel dat de buurt zo ongeveer per toerbeurt de politie belt.quote:Op vrijdag 31 december 2004 19:44 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Ja, weleens gehad. Maar klagen er niet meer buurtbewoners dan over die mongolen met dat vuurwerk?
Het is triest, maar als je laat merken dat je je er aan stoort dan vinden ze dat alleen maar leuk en krijgen ze de pik op je.
Ja, helaas is negeren de enige optie. Ook al zijn het maar kutjochies van een jaar of 10, als je er wat van zegt ben je de pineut.quote:Op vrijdag 31 december 2004 19:55 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
We hebben tot nu toe niet doorgehad met wát voor tuig precies we te doen hadden. Vandaar dat we eerst normaal gingen vragen of ze niet ergens anders heen konden gaan. We weten dus wel dat de buurt zo ongeveer per toerbeurt de politie belt.
Maar goed, lesje is geleerd: negeren tot je erbij neervalt behalve in geval van nood.
Joh, als het 10-jarige ettertjes geweest waren hadden we er niets van gezegd. Maar ze stonden achteraf waarschijnlijk doelbewust uit te lokken met die strijkers van ze in onze tuin omdat een maand geleden mijn vriend iets had gezegd tegen eentje toen deze een container tegen de auto's aantrapte. (Zijn commentaar "Ja, het waait" en hij liep zonder blikken of blozen door). En ja, we hapten na iets van de 40-ste strijker.quote:Op vrijdag 31 december 2004 20:00 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ja, helaas is negeren de enige optie. Ook al zijn het maar kutjochies van een jaar of 10, als je er wat van zegt ben je de pineut.
Jezelf/je goederen verdedigen met voorbedachte rade? Gebeurt dat wel is per ongeluk dan?quote:Op vrijdag 31 december 2004 20:22 schreef sungaMsunitraM het volgende:
En noodweer met voorbedachte rade? Is dat toegestaan?
noodweer geldt niet voor goederen aapquote:Op vrijdag 31 december 2004 20:30 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Jezelf/je goederen verdedigen met voorbedachte rade? Gebeurt dat wel is per ongeluk dan?![]()
Je bedoelt natuurlijk uitlokken?
Je hebt geen idee hoezeer ik op het randje zit op het moment.quote:Op vrijdag 31 december 2004 21:58 schreef Bullet-tooth het volgende:
Ik vind het knap dat je het zo probeerd op te lossen! Ik weet het wel als die tokkies dat bij mij hadden geflikt dan waren ze nu echt gewond geweest. Veel sterkte vanavond!
quote:Op vrijdag 31 december 2004 22:05 schreef nein het volgende:
*kan ZO BOOS worden van zulke verhalen*
HUFTERS!
HEEEL veel sterkte vanavond..en ik hoop dat hun eigen tent uitgerookt wordt!
Ik heb het al gezien. Wacht er nog ff mee in de hoop dat het vanaf nu rustig blijft. Als dit structureel wordt dan verzin ik wel iets idd.quote:Op vrijdag 31 december 2004 22:36 schreef JoRuZ het volgende:
Mwanatabu ik heb het!!!! meldt misdaad anoniem!!! zeg gewoon dat er een grote wietkwekerij zit, of terroristen, gewapende personen. vooral dat laaste, worden ze vanacht opgepakt, heb jij teminste een leuk nieuwjaar
Dáárrrr kunnen we wat meequote:Op vrijdag 31 december 2004 20:16 schreef Meh7 het volgende:
"Art 41.
Noodweer (exces).
1. Niet strafbaar is hij die een feit begaat, geboden door de
noodzakelijke verdediging van eigen of eens anders lijf, eerbaarheid of
goed tegen ogenblikkelijke, wederrechtelijke aanranding.
2. Niet strafbaar is de overschrijding van de grenzen van noodzakelijke
verdediging, indien zij het onmiddellijk gevolg is geweest van een
hevige gemoedsbeweging, door de aanranding veroorzaakt."
Een meldign dat daar een grote, gevaarlijke hoeveelheid illegaal zwaar vuurwerk ligt zou best wel eens de uitkomst kunnen bieden....quote:Op vrijdag 31 december 2004 22:44 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Dáárrrr kunnen we wat mee![]()
Nee hoor, zolang het bij vuurwerk gooien blijft, blijf ik binnen. Maar een klinker door mijn ruit, ik weet niet hoe ik daarop ga reageren.
Daar schijnen ze eerst het een en ander een beetje te controloren. Dit om 'geintjes' te voorkomen. Maar het kan natuurlijk helpen om een grote parij illegaal vuurwerk daar te melden. Ook de buurt aansporen om regelmatig melding te maken van deze ********** (dat woord spreek ik niet uit) dat geeft de politie weer wel grond genoeg om tot actie over te gaan.quote:Op vrijdag 31 december 2004 22:36 schreef JoRuZ het volgende:
Mwanatabu ik heb het!!!! meldt misdaad anoniem!!! zeg gewoon dat er een grote wietkwekerij zit, of terroristen, gewapende personen. vooral dat laaste, worden ze vanacht opgepakt, heb jij teminste een leuk nieuwjaar
Nu alvast de brandweer bellen. Desnoods met de smoes dat ze er autobanden en koelkasten op geflikkerd hebben of dat het tegen een huis aan ligt.quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:27 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Onze tokkies lopen alweer allemaal pallets en andere rommel op te stapelen op een paar meter van waar we wonen. Straks gaat er benzine overheen en kunnen we kijken wanneer we de brandweer moeten gaan bellen.
We hebben wel meegemaakt dat de vlammen hier boven de eerste verdieping uitkwamen en we de hitte van het vuur in het midden van de woonkamer konden voelen. Wat een feest. Oud en nieuw is echt leuk hier.
Zijn wij wijkgenoten?quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:27 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Onze tokkies lopen alweer allemaal pallets en andere rommel op te stapelen op een paar meter van waar we wonen. Straks gaat er benzine overheen en kunnen we kijken wanneer we de brandweer moeten gaan bellen.
We hebben wel meegemaakt dat de vlammen hier boven de eerste verdieping uitkwamen en we de hitte van het vuur in het midden van de woonkamer konden voelen. Wat een feest. Oud en nieuw is echt leuk hier.
Nee, ik woon in Nieuwegein. Ik zie de vonken hier allemaal gezellig langszweven op de eerste verdieping.quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:34 schreef Mwanatabu het volgende:
Zijn wij wijkgenoten?
Dus jij zit elke oud en nieuw in deze shit? En je hebt je nog steeds weten te beheersen/verdedigen?
De politie is al gearriveerd, staan relaxed naar het vuur te kijken, dus volgens mij gaat het niet helpen.quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:32 schreef Fixers het volgende:
Nu alvast de brandweer bellen. Desnoods met de smoes dat ze er autobanden en koelkasten op geflikkerd hebben of dat het tegen een huis aan ligt.
Waar blijft de linkse Wilders, denk ik als ik dit zo zie...quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:48 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
Nee, ik woon in Nieuwegein. Ik zie de vonken hier allemaal gezellig langszweven op de eerste verdieping.
Een paar jaar geleden belde ik gewoon 1000 keer de brandweer, maar die hebben tegenwoordig geen zin meer om te komen.
[afbeelding]
Dit is pas een klein beginnetje. Het vuur is nu al hoger. Een paar jaar geleden was het twee keer zo groot. Toen was onze hor bijna de fik in gevlogen.
De politie heeft het verboden, maar niemand trekt zich daar iets van aan.
Nou, dat denk ik niet. Een 'klusser' die bij mij wat kwam doen had nog een paar verhalen over 'vroegah', dattie onder andere net een half jaar in de bak had gezeten voor vuurwerkverkoop (garagebox vol in een woonwijk, en sinds enschede ligt dat een beetje moeilijk..). Hij wist wie 'm verlinkt had 'en daar was ie nog niet klaar mee'. Enige waar-ie een beetje mee zat was dattie niet nog een keer de bak inwilde voor mishandeling..quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:01 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Een meldign dat daar een grote, gevaarlijke hoeveelheid illegaal zwaar vuurwerk ligt zou best wel eens de uitkomst kunnen bieden....
Sensatiezoekerquote:Op zaterdag 1 januari 2005 04:09 schreef Flying het volgende:
Blij dat het enigsinds goed afgelopen is. Anderzijds is het wel jammer :p
Nee, Wipstrik.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 04:29 schreef Catch22- het volgende:
woon je in de buurt van assendorp?
quote:Op zaterdag 1 januari 2005 10:58 schreef GSMboy het volgende:
Vaag volk daar buiten?
Is er nu een geweldige troep daarbuiten? laat lekker liggen. Politie kan dr wel wat mee mischien?
Gooi het bij ze in de brievenbusquote:Op zaterdag 1 januari 2005 11:05 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik denk dat ze het niet eens zelf hoeven opruimen...
Waar woon jij? Ik weet dat er vorig jaar vreugdevuren zijn afgestoken in B. Zuid, maar meer niet.quote:Op vrijdag 31 december 2004 23:48 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
[..]
Nee, ik woon in Nieuwegein. Ik zie de vonken hier allemaal gezellig langszweven op de eerste verdieping.
Een paar jaar geleden belde ik gewoon 1000 keer de brandweer, maar die hebben tegenwoordig geen zin meer om te komen.
[afbeelding]
Dit is pas een klein beginnetje. Het vuur is nu al hoger. Een paar jaar geleden was het twee keer zo groot. Toen was onze hor bijna de fik in gevlogen.
De politie heeft het verboden, maar niemand trekt zich daar iets van aan.
quote:Nederland gaat rustig 2005 in
De jaarwisseling is met veel kleine incidenten gepaard gegaan. Echt uit de hand liep het bijna nergens. Op Goeree-Overflakkee ontstonden hier en daar knokpartijen waarna de ME ingreep. Dertien jongeren werden aangehouden.
In de regio Rotterdam werden vanwege vernielingen en vechtpartijen twintig mensen aangehouden. De brandweer moest vooral uittrekken in de regio's Haaglanden en Amsterdam.
Dam
In Amsterdam verliep de jaarwisseling volgens de politie rustiger dan vorig jaar. De brandweer moest vanaf het begin van oudjaarsdag in de regio Amsterdam driehonderd keer uitrukken. Een woordvoerder van de brandweer noemde dat aantal gemiddeld.
Naar de speciale nieuwjaarsviering op de Dam waren in totaal 30.000 mensen gekomen.
De dichte mist leidde op de A50 bij Beekbergen tot een kettingbotsing van tientallen voertuigen. Er vielen enkele gewonden. De weg was gedurende enige tijd afgesloten.
Bron: NOS
Gezien hun aantallen en de lage activiteit in hun frontaalkwab vannacht ben ik blij dat ik dat niet gedaan heb.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 11:43 schreef TheOneAndOnly het volgende:
jehad de eerste de beste van die groep toen je de eerste keer al buiten kwam meteen finaal knock out moeten slaan of moetn laten slaan, dan denkt de rest waarschijnlijk eerst wel even na.
niet eerst hun het initiatief laten nemen, dan ben je al de lul.
en anders een hogedrukspuit op je eerste verdieping zetten, laat ze dan nog maar eens aan je brievenbus zitten....
Nou hij heeft toch in de bak gezeten? Helpt blijkbaar wel dus.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 00:39 schreef joshus_cat het volgende:
[..]
Nou, dat denk ik niet. Een 'klusser' die bij mij wat kwam doen had nog een paar verhalen over 'vroegah', dattie onder andere net een half jaar in de bak had gezeten voor vuurwerkverkoop (garagebox vol in een woonwijk, en sinds enschede ligt dat een beetje moeilijk..). Hij wist wie 'm verlinkt had 'en daar was ie nog niet klaar mee'. Enige waar-ie een beetje mee zat was dattie niet nog een keer de bak inwilde voor mishandeling..
De Nederlandse politie zijn een stel luie lamme homo's. En niet janken dat ze niks mogen doen, het zijn een stel lamme luie homo's.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 10:49 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Nee, Wipstrik.
Maar goed, hoewel we zelf verder geen specifieke overlast hebben ervaren, ben ik toch geschokt over hoe ver dit tuig mocht gaan.
I had dus verteld van het vuur dat ze gestookt hadden. Mocht blijven. Geen politie gezien en die kunnen eigenlijk moeilijk anders naar de plek van via onze straat.
Om 1 uur was het voor het eerst raak: blijkbaar beschouwen ze die straat die ze aan het opstoken waren als "hun" privéstaat (met medewerking van de politie), want twee Turkse jongens mochten er niet in. ( "Flikker op naar je moskee" "Geen toegang voor apen"). Er stond dus gewoon een partij bezopen "mannen" te wachten bij de ingang van de straat op de eerste de beste in wie het gezicht ze niet aanstond. Ze hebben één van die jongens aan zijn oor weggetrokken ("Wallah, blijf van mijn oor af verdommen!" -vandaar dat ik hoorde dat het ws. Turken waren.) en ze dus de straat uitgeschopt.
De volgende lading kwam een half uur later en ging dat wel weg, maar kwam na een half uur ook weer terug met meer. Toen volgde een ronde van vijf minuten vuurwerk naar elkaar gooien, waarna steeds meer dronken holbewoners van hun vuur wegliepen om totaal over hun zeik te gaan. Leek wel een apenrots. (Hysterisch gebrul: "Oprotten!" "Kom maar, kom hieieier!" "Ik zie je nog wel!") DIt groepje Turken (?) kreeg ze in ieder geval goed gek. Wie er minder van onder de indruk leek te zijn, was de politie, want die liet zich niet zien. Ik heb gebeld, de buurman ook en meerdere anderen ook, want toen er echt gevochten werd liepen er wat mannen uit onze straat naar buiten om te roepen dat het afgelopen moest zijn want ze hadden de politie gebeld.
Tot half vier heb ik snoeiharde muziek van het kaliber Frans Bauer horen dreunen met elke minuut "Heeee!" of "Whoeoeoe!" om de feeststemming verder op te luisteren.
Al met al heb ik eerste rang gezeten achter het slaapkamerraam. Wel gezorgd dat ze me niet zagen natuurlijk.
Het helpt wel gedurende het halve jaar dattie in de bak zit. Daarna heb je nog best lang een probleem.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 11:58 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Nou hij heeft toch in de bak gezeten? Helpt blijkbaar wel dus.
Ze leren bij!quote:Op zaterdag 1 januari 2005 13:01 schreef Mwanatabu het volgende:
Nou, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Ze zijn het zelf op aan het ruimen, en dat zal nog wel een tijdje duren, want ik zie net dat er meer dan tien meter straat zwart ziet en vol ligt met velgen van autobanden die er de hele nacht hebben liggen branden en walmen. Als ik het durfde zou ik een foto nemen, maar met deze apen neem ik geen risico, sorry.
Een rasmongool vergelijken met een aap....quote:Op zaterdag 1 januari 2005 13:01 schreef Mwanatabu het volgende:
Nou, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Ze zijn het zelf op aan het ruimen, en dat zal nog wel een tijdje duren, want ik zie net dat er meer dan tien meter straat zwart ziet en vol ligt met velgen van autobanden die er de hele nacht hebben liggen branden en walmen. Als ik het durfde zou ik een foto nemen, maar met deze apen neem ik geen risico, sorry.
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijfquote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:12 schreef the_contract_killer het volgende:
je kan beter proberen om vrede te sluiten en de volgende keer gewoon met ze mee te feesten en vuurwerk af steken enzo![]()
dan gaat de jaarwisseling wat sneller en leuker voorbij hopelijk![]()
Hee, bedankt voor die informatie, daar heb ik echt wat aan!quote:Op zaterdag 1 januari 2005 13:41 schreef hijgend_hert het volgende:
Hoi Mwanatabu, ik kom ook uit Zwolle en ik ken het "volk" wel en je het maar beter negeren want anders maak je je eigen leven in die buurt echt tot een kleine hel. Er valt niet te praten met het volk want dat willen ze gewoon niet. Die kinderen worden getraint om je uit te lokken dan hebben de ouders een reden om je te pakken te nemen. Als je het niet kunt negeren moet je gewoon een brief schrijven naar de woningbouwvereniging. Ik weet niet meer precies hoe het zit maar volgens mij moeten ze na 4 officiele klachten van jou of van jou en andere buurtbewoners actie ondernemen en als je bij de SWZ huurt houd dat in dat ze de politie inschakelen als ze het zelf niet aandurven en dit is wel een gevalletje die de SWZ zelf niet aandurft. Ik vind het wel slecht dat de politie je zo laat stikken. Ze weten misschien niet wat ze mee aanmoeten maar daar hoef jij natuurlijk niet de dupe van te worden. Succes ermee.
In zekere zin welquote:Op vrijdag 31 december 2004 20:52 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
noodweer geldt niet voor goederen aap
In Nederland zou ik er maar niet te zeker van zijn...quote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:40 schreef boyv het volgende:
[..]
In zekere zin wel![]()
Je hebt namelijk het recht om jezelf en je eigendommen zonodig te verdedigen.
Het is even niet echt je tijd he?quote:Op zaterdag 1 januari 2005 16:41 schreef Mwanatabu het volgende:
En het nieuwe dieptepunt is bereikt, maar niet dankzij de Tokkies. Relatie is net uitgegaan. Maar ik denk dat ik hier maar even niet meer post anders gooi ik mijn hele hebben en houwen nog op het net met de emoties. Klote.
Zie dat dan maar als een nieuw begin.. Je gaat in ieder geval verhuizen nuquote:Op zaterdag 1 januari 2005 16:41 schreef Mwanatabu het volgende:
En het nieuwe dieptepunt is bereikt, maar niet dankzij de Tokkies. Relatie is net uitgegaan. Maar ik denk dat ik hier maar even niet meer post anders gooi ik mijn hele hebben en houwen nog op het net met de emoties. Klote.
Jeetje...quote:Op zaterdag 1 januari 2005 16:41 schreef Mwanatabu het volgende:
En het nieuwe dieptepunt is bereikt, maar niet dankzij de Tokkies. Relatie is net uitgegaan. Maar ik denk dat ik hier maar even niet meer post anders gooi ik mijn hele hebben en houwen nog op het net met de emoties. Klote.
Nee, ik zou ook terughoudend zijn op die punten.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:47 schreef Meneer_Storm het volgende:
[..]
In Nederland zou ik er maar niet te zeker van zijn...
Wijk Merwestein, oftewel 'de wallen' (omdat de straatnamen allemaal op 'wal' eindigen, er zijn hier voor zover ik weet geen hoerenquote:Op zaterdag 1 januari 2005 11:16 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Waar woon jij? Ik weet dat er vorig jaar vreugdevuren zijn afgestoken in B. Zuid, maar meer niet.
Ik weet niet of het cals een aardig eind in de buurt komt?quote:Op zaterdag 1 januari 2005 19:12 schreef Lamer_Deluxe het volgende:
[..]
Wijk Merwestein, oftewel 'de wallen' (omdat de straatnamen allemaal op 'wal' eindigen, er zijn hier voor zover ik weet geen hoeren)
Heeft schijnbaar niet zo'n goeie reputatie, hoewel het de laatste jaren al aardig vooruit gegaan is.
Ja, dat komt inderdaad in de buurt, maar dan is het langs het kanaal, achter dat rijtje kantoren daar.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 19:22 schreef Legolas_Greenleaf het volgende:
Ik weet niet of het cals een aardig eind in de buurt komt?(j/k) Volgens mij heeft B.Zuid ook niet echt de beste reputatie, maar ja, de politie doet er ook veel aan hoor.
(NOT)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |