Dit komt me bekend voor.quote:Op woensdag 29 december 2004 14:07 schreef lucida het volgende:
[..]
Jouw gejammer snap ik echt niet: het lijkt wel alsof jij die zogenaamde profeet Mohammed bent die zich beledigd voelt. Ik denk dat het alleen vanwege het tegengas is dat sidekick geeft, waardoor lieden als jij en Lord V. zich zo lammetjesachting onschuldig durven opstellen.
Als de stukjes van Akkersloot jou niet aanstaan ga je toch gewoon lekker elders posten. Maar nee jij en Lord V. zoeken het steeds weer op om dan heel vlug als aangeschoten wild bij de bekende mods te gaan klagen. Jullie lokken het gewoon zelf ook uit zou ik zo zeggen.
En wat jouw geloof betreft: als de islam niet zo absolutistisch en onverdraagzaam jegens niet- of andersgelovigen zou zijn, bestond er zeker meer begrip voor de religieuze achterlijkheid waar het uit voortspruit...
![]()
Daar is hij nog succesvol in ook. Waarschijnlijk loopt hij achter de schermen continu yvonne te mailen met "suggesties".quote:. SCH bijvoorbeeld kan er ook wat van, die probeert ook continu topics van anderen gesloten te krijgen en mensen een ban aan te smeren.
Waarom is het nodig om een buitenlands accent zo expliciet aan wangedrag te koppelen?quote:Op woensdag 29 december 2004 13:47 schreef Lemmeb het volgende:
Da's misschien omdat je er zelf 1 bent? Zoeen die door z'n wangedrag veelvuldig met de politie in aanraking komt en dan om 'rezzzpect' gaat mekkeren?
Het is slechts een suggestie hoor, en zeker niet persoonlijk bedoeld.
Mijn posting van hiervoor is zeer wel feedback op het functioneren van dit subforum.quote:Op woensdag 29 december 2004 14:10 schreef yvonne het volgende:
Bljven jullie mekkeren?
Dit heeft totaal niets meer met FB te maken en ik verzoek jullie ermee te kappen.
Zanik niet zo, jouw refrein kennen we zolangzamerhand ook wel. Het is gewoon erg grappig en schattigquote:Op woensdag 29 december 2004 14:13 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Waarom is het nodig om een buitenlands accent zo expliciet aan wangedrag te koppelen?
Dat heet stelselmatig een bepaalde afkomst criminaliseren.
Ook je opmerking over Mutant laat zien dat het geen reet met islamkritiek te maken heeft maar veel meer met ethnische haat.
Voortdurend een bepaalde afkomst tot minderwaardig, gevaarlijk etc bestempelen is mensen persoonlijk aanvallen.
yooo.. je bewijst zo zelf al dat jouw insteek niks met islamkritiek te maken heeft.quote:Op woensdag 29 december 2004 14:24 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Zanik niet zo, jouw refrein kennen we zolangzamerhand ook wel. Het is gewoon erg grappig en schattigom te zien hoe dat tuig dat in mijn omgeving woont en continu door de politie wordt opgehaald, ook altijd toevallig met zo'n accentje spreekt. Er is weldegelijk een verband, zij het niet oorzakelijk, mag ik tenminste hopen.
bla bla blaquote:Op woensdag 29 december 2004 14:28 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
yooo.. je bewijst zo zelf al dat jouw insteek niks met islamkritiek te maken heeft.
Het is niks schattigs..het is kortzichtige ethnische haat.
Dit soort reacties heet 'verbaggering'.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |