De oud-prof van ADO Den Haag is het.... Weet niet waar ie daarvoor allemaal speelde bij de amateurs.quote:Op vrijdag 31 december 2004 19:46 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Is dat Richard Lodder die vroeger in Spijkenisse heeft gewoond en bij Hekelingen heeft gevoetbald?
Okee. Jij bent dus Alblasserdammer, vermoedelijk?quote:
ik zie Simons ook graag komen. Maar ik zal je moeten teleurstellen. Wotte heeft gezegt dat Simons geen optie is en dat hij zeker niet komt.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:27 schreef RedGuy het volgende:
3 of 4 buitenlanders is genoeg.
Namelijk Saidi, Kalou en een nieuwe linksback. De belgen reken ik even niet op buitenlanders omdat die gewoon Nederlands spreek.
Ja, ik verwacht dat Simons gewoon komt, nu er geld beschikbaar is. En Saidi - Simons lijkt me een supergoed duo, laten we ze alvast S2 noemen..
Dan is 'ie dat, inderdaad. Heeft kort bij ADO gezeten (ken hem verder niet echt, zat bij hem op school in het examenjaar)quote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:54 schreef methodmich het volgende:
[..]
De oud-prof van ADO Den Haag is het.... Weet niet waar ie daarvoor allemaal speelde bij de amateurs.
Nee, ik kom van de overkant.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:54 schreef methodmich het volgende:
[..]
Okee. Jij bent dus Alblasserdammer, vermoedelijk?
quote:Feyenoord wil Hofs nu per direct
Feyenoord heeft zich dit weekeinde gemeld bij Vitesse om Nick Hofs per direct over te nemen. Hofs werd vorige maand al voor drie jaar vastgelegd door de Rotterdammers. "Ze willen hem nu met onmiddelijke ingang van ons overnemen", meldt manager voetbal Jan Streuer. "Ze zitten daar toch wat in de problemen. Er valt zeker over te praten als het voor ons financieel aantrekkelijk is."
Vitesse trok in de persoon van Youssouf Hersi al een vervanger aan voor Hofs. Hersi traint maandag al mee. Een direct vertrek van Hofs in de winterstop naar Feyenoord lijkt dan ook logisch.
Streuer: "Ik denk dat als de één speelt, de ander op de bank komt te zitten. Ze spelen toch min of meer op dezelfde positie aan de rechterkant." De vervroegde komst van Hofs naar de Kuip lijkt extra noodzakelijk nu Thomas Buffel waarschijnlijk vertrekt naar Glasgow Rangers.
Bron: VIquote:Jorge Acuña zou van plan zijn te stoppen met voetbal, maar van dat verhaal blijkt niets te kloppen. Via het Rotterdams Dagblad liet de Chileen weten dat zijn nakende afscheid 'grote onzin' is.
'Het is ongelooflijk dat zo'n verhaal over mij in de wereld is gekomen', moppert de 26-jarige Acuña. 'Ik denk helemaal niet aan stoppen!’ De middenvelder speelt momenteel op huurbasis voor Universidad Catollica in Chili.
'Ik haal niet snel tegelijk met Romario het nieuws, maar deze week toevallig wel. Zowel het verhaal dat hij stopt als dat ik er een punt achter zet is echt onzin. Ik word gek van de mensen en journalisten die vragen wat er met me aan de hand is.'
Eén van de redenen waarom Acuña nog lang niet denkt aan stoppen, is het WK van 2006 in Duitsland. 'Ik wil naar het WK. Daar moet Chili aanwezig zijn. Op 9 februari spelen we nog vriendschappelijk tegen Bolivia, daarna gaat de hele WK-kwalificatie voor Duitsland verder. Ik wil geen interland missen.'
Acuña zou vorige week voor de Chileense radiozender Radio W hebben verteld dat hij vanwege persoonlijke problemen overwoog te stoppen. Maandag 3 januari zou hij de middenvelder de knoop doorhakken en zijn besluit kenbaar maken.
De Chileense international startte bijna twee jaar geleden bij Feyenoord maar raakte steeds meer uit beeld. Deze zomer kreeg hij bovendien te horen dat hij niet in de plannen van coach Ruud Gullit voorkwam
tja er zijn al zo veel spelers gekomen. Die jongen denkt echt dat hij 20 spelers aan kan trekken. Als ze nu eens geen 15 spelers kochten maar gewoon 5 of 6 goede spelers dan ben je veel verder.quote:Op maandag 3 januari 2005 18:54 schreef FrankyMcG het volgende:
Qua aankopen (verdedigers) is het momenteel een beetje geen daden maar woorden!
Maar geen verdedigers.....quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/652986/3/50#24376852]maandag 3 januari 2005 19:05tja er zijn al zo veel spelers gekomen. Die jongen denkt echt dat hij 20 spelers aan kan trekken. Als ze nu eens geen 15 spelers kochten maar gewoon 5 of 6 goede spelers dan ben je veel verder.
Inderdaad, Wotte is nu een jaar in dienst en Gullit heeft een half jaar de tijd gehad om het team te analiseren., voordat hij aan de slag ging, ze wisten dus wat voor materiaal ze in huis hadden.quote:Op maandag 3 januari 2005 19:27 schreef Staanplaats het volgende:
Wat dat betreft ben ik het gewoon met MM eens. Wotte en Gullit hebben een half jaar de tijd gehad om te inventariseren, ik weet niet wat ze gedaan hebben maar elke sufkut zag watvoor gasten er bij ons op de backs stonden. Na het aantrekken van Van Haaren en Collen is nauwelijks serieus geinvensteerd voor deze posities..
De noodkreten van nu zijn niet meer dan een logisch gevolg van het blindevinken beleid op lange en korte termijn. Dit seizoen beschouw ik al als verloren, ben benieuwd wat we in de zomer erbij krijgen.
Tsja dat denk ik ook. Ben het eens met de opmerkingen hierboven. Gullit had potdomme een half jaar de tijdquote:Op maandag 3 januari 2005 21:00 schreef Luni het volgende:
Maar let nu maar op als de 2e competitiehelf begingt, er komt echt niemand meer bij hoor. Ze hebben in het Maasgebouw gewoon mazzel gehad dat het winterstop werd, want anders had echt de preuris uitgebroken.
Van VI.nlquote:Lazovic wil niet weg en hoopt op nieuwe kans
3/1/2005 20:34
Danko Lazovic wordt in de winterstop niet verhuurd door Feyenoord. De Servische spits heeft technisch directeur Mark Wotte laten weten dat hij ondanks veel interesse van andere clubs zeker tot aan het einde van het seizoen wil blijven in De Kuip.
Lazovic hoopt met het aanstaande vertrek van concurrent Thomas Buffel op meer speeltijd en dus op meer kansen om zich te bewijzen in de Rotterdamse hoofdmacht. Dit seizoen viel de 21-jarige aanvaller zeven keer in voor Feyenoord in de Holland Casino Eredivisie. Lazovic scoorde niet.
Heb het gelzen op Lunatic, maar ik denk je nou echt dat er veel zal veranderen, De Mol, heeft ook een functie gehad bij Ajax.quote:Op maandag 3 januari 2005 22:10 schreef Aeroxie het volgende:
Geld was niet de enige reden om de uitzendrechten van wedstrijden in de Eredivisie te gunnen aan Talpa (lees: John de Mol). Dat zei Riemer van der Velde zaterdag.
Moe van Studio Ajax
Ajax en de NOS zijn zo'n beetje hetzelfd, zei Van der Velde voor de microfoon van Omrop Fryslân. Van Studio Ajax werden we zo langzamerhand ook wel eens moe. Vooral het feit dat de NOS slechts de Aflsuitdijk over kwam als het minder goed ging in Fryslân, ervoer de voorzitter als storend: Toen we tweede werden, kregen we nul aandacht. De NOS kwam pas toen we bijna onderaan stonden om te kijken hoe Foppe de Haan onder druk stond.
quote:Warm onthaal selectie voor eerste training 2005
[ Feyenoord Supportersvereniging ]
De selectie van Feyenoord werd vandaag door een klein groepje jonge supporters op een warm onthaal getracteerd. Toen de selectie het trainingsveld betrad werd vurwerk afgestoken en rond het veld hingen twee spandoeken met de teksten 'Bloed, zweet en tranen' en 'Hand in Hand voor het Feyenoord-gevoel'. Vuurwerk en duidelijke taal van de supporters op de eerste trainingsdag in 2005 dus. Nu maar hopen dat de spelers dit signaal op de juiste wijze oppakken!
Leuk dat er nu ook calimero's in Fryslan zijn.quote:Op maandag 3 januari 2005 22:10 schreef Aeroxie het volgende:
Geld was niet de enige reden om de uitzendrechten van wedstrijden in de Eredivisie te gunnen aan Talpa (lees: John de Mol). Dat zei Riemer van der Velde zaterdag.
Moe van Studio Ajax
Ajax en de NOS zijn zo'n beetje hetzelfd, zei Van der Velde voor de microfoon van Omrop Fryslân. Van Studio Ajax werden we zo langzamerhand ook wel eens moe. Vooral het feit dat de NOS slechts de Aflsuitdijk over kwam als het minder goed ging in Fryslân, ervoer de voorzitter als storend: Toen we tweede werden, kregen we nul aandacht. De NOS kwam pas toen we bijna onderaan stonden om te kijken hoe Foppe de Haan onder druk stond.
Das allemaal jaloezie jochie.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 12:53 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Leuk dat er nu ook calimero's in Fryslan zijn.
quote:Doelman Babos terug in Feyenoord-doel
Uitgegeven: 4 januari 2005 15:19
Laatst gewijzigd: 4 januari 2005 15:22
ROTTERDAM - Doelman Gabor Babos krijgt een herkansing bij Feyenoord. "In principe is hij weer mijn nummer 1", liet coach Ruud Gullit dinsdag weten na de eerste training in het nieuwe jaar.
Babos, die vorig jaar zomer overkwam van NAC Breda, raakte eind november zijn basisplaats bij Feyenoord kwijt aan de 37-jarige reservedoelman Patrick Lodewijks.
De laatste kon in de moeizame decembermaand, waarin Feyenoord veel punten en krediet verspeelde, echter evenmin overtuigen.
"Babos krijgt van mij nu het voordeel van de twijfel", lichtte Gullit toe. "Hij begint weer op nul. Ik denk dat het maandje rust hem goed heeft gedaan.
Na een paar ongelukkige momenten kreeg hij het vorig jaar moeilijk bij ons. Pers en publiek gingen aan hem twijfelen. Nu is het tijd om hem weer vertrouwen te geven. Hij heeft zich in zijn reserverol als een prof te gedragen."
Indd, winterstop kwam als geroepen. Gemoederen zijn nu iets bedaard, en om de achterban koest te houden zijn ze maar gaan roepen dat ze naar versterkingen zoeken. Ik vrees ook dat de tweede siezoenshelft niks zal veranderen, ben benieuwd hoelang het goed gaat..quote:Op maandag 3 januari 2005 21:00 schreef Luni het volgende:
Maar let nu maar op als de 2e competitiehelf begingt, er komt echt niemand meer bij hoor. Ze hebben in het Maasgebouw gewoon mazzel gehad dat het winterstop werd, want anders had echt de preuris uitgebroken.
Cart_man groet Feyenoordquote:Op dinsdag 4 januari 2005 21:30 schreef Cart_man het volgende:
Bedaard? Ben nog steeds pissig, vergeet niet zo snel wat er nu allemaal gaande is.
Feijenoord - Vitesse hangt mijn spandoek in de Kuip.
quote:Feyenoord en Suwon Samsung Bluewings zijn momenteel in de laatste fase van onderhandeling over een directe transfer van Chong-Gug Song. Ten einde de overgang van de 25-jarige rechtsback naar de Zuid-Koreaanse landskampioen zo snel mogelijk af te kunnen ronden is de Feyenoorder niet met de selectie meegereisd naar het trainingskamp op Gran Canaria.
Ha als ze dat er voor geven, snel op het vliegtuig zetten!quote:Op woensdag 5 januari 2005 11:24 schreef RedGuy het volgende:
Volgens Koreaanse bronnen: 2,5 miljoen euro.
Hij speelt al een paar maanden mee met jong Feyenoord, dus zal die conditioneel wel in orde zijn. Als ie nu dan 2 maanden zou kunnen invallen om aan het niveau te wennen kan ie over 2 maanden basis speler zijn. De vorige keer toen die na 1 of 2 jaar blessureleed terug kwam en 4 wedstrijden ofzo speelde was die kwalitatief ook goed genoeg. Of denk jij dat nadat ie compleet hersteld is nog 1 jaar nodig heeft om op niveau te komen?quote:Op woensdag 5 januari 2005 11:29 schreef Cart_man het volgende:
Hallo, van Haaren is nog niet eens terug op zijn oude niveau. Speelt pas sinds een paar maanden mee met Jong Feijenoord.
Song weg. Mijn gebeden zijn verhoord.![]()
Je kan beter zonder rechtsback spelen als met Song.quote:Op woensdag 5 januari 2005 13:23 schreef twi het volgende:
Ik dacht dat er juist verdedigers gekocht moesten worden. Straks hebben jullie helemaal niemand meer die achterin kan spelen
Je kunt beter met 10 man spelen dan met 10 man + Songquote:Op woensdag 5 januari 2005 13:23 schreef twi het volgende:
Ik dacht dat er juist verdedigers gekocht moesten worden. Straks hebben jullie helemaal niemand meer die achterin kan spelen
Geweldig nieuws dat die flapdrol vertrekt.quote:Op woensdag 5 januari 2005 11:33 schreef Mr_Brownstone het volgende:
dat is wel te hopen.
2,5 miljoen... Ze hebben daar bij Suwon Samsung Bluewings niet echt op zitten letten danIk zou er, als Feijenoord zijnde, niet eens meer dan 500k voor durven vragen.
hoezo ben jij zo dom dat je een grapje niet snapt.quote:Op woensdag 5 januari 2005 13:34 schreef Dylan Dog het volgende:
Waarom zou een Koreaanse ploeg in Japanse valuta betalen?
quote:Op woensdag 5 januari 2005 13:34 schreef Dylan Dog het volgende:
Waarom zou een Koreaanse ploeg in Japanse valuta betalen?
quote:GULLIT IS EEN WAARDELOZE TRAINER
Afgelopen zomer liep iedereen in en rond de Kuip met een grote glimlach op het gelaat. Feyenoord had een vernieuwde ploeg en een nieuwe trainer. Die trainer had al meteen verklaard dat een club als Feyenoord altijd om de titel mee moet spelen en dat dus ook het doel voor dit seizoen moest zijn. Dit ging er in als zoete koek bij de fans, die het de vorige trainer Bert van Marwijk vooral kwalijk namen dat hij er nooit in slaagde tot het einde serieus mee te strijden om de landstitel. De gewonnen UEFA Cup vergoedde dat maar nauwelijks. Bovendien verklaarde de nieuwe coach ook nog te pas en te onpas dat hij zo verguld was bij zijn favoriete club te mogen gaan werken, wat zelfs leidde tot een reclamespotje waarin hij fluitend elke hindernis op zijn pad overwon. Ruud Gullit was de apostel van de hoop, bij een club die daar naar snakte.
Niemand plaatste op dat moment vraagtekens bij de geschiktheid van Ruud Gullit. Dat had ongetwijfeld te maken met zijn enorme charisma. Als voetballer dreef Gullit hier reeds grotendeels op. Ik zal hier niet beweren dat Gullit geen goede voetballer was, integendeel. Maar toch had je bij hem altijd het idee dat zijn uitstraling hem net tien procent beter maakte dan hij daadwerkelijk was.
Juist dat charisma verhinderde de mensen ervan eens kritisch naar de trainer Gullit te kijken. In Engeland werd hij ontslagen, tweemaal zelfs. De eerste keer omdat hij naar verluidt meer tijd op de golfbaan en in winkelstraten doorbracht dan op het trainingsveld. De FA Cup die Gullit met Chelsea won, als eerste buitenlandse manager ooit, was voor de clubleiding geen aanleiding hem meer krediet te geven. Terecht ook, die hadden u en ik met die spelers misschien ook nog wel gewonnen. In Newcastle was het zijn persoonlijke strijd met vedette Alan Shearer, die het doek voor Gullit deed vallen. Ondanks een plek in de finale van de FA Cup. Vervolgens werd Gullit coach van Oranje onder 19, waar hij verklaarde dat winnen het doel moest zijn. Een loffelijk streven, aangezien winnen al jaren niet samengaat met Nederlandse jeugdteams. Op het moment dat hij moest oogsten, ging het echter mis. Gullit schoof de schuld af door openlijk de houding van de jongelingen Owusu en Babel te bekritiseren, terwijl bij Ajax nog nooit iemand over die laatste had geklaagd. Maar niemand die Gullits kwaliteiten in twijfel trok bij zijn aanstelling.
Zo kon hij zelfs Zeljko Petrovic aantrekken als assistent. De aimabele Serviër, die meer vrienden heeft dan prins Bernhard ooit had, mist elke ervaring. De grootste zichtbare bijdrage die hij tot nu toe leverde was het roepen dat de Coolsingel in zicht was, in augustus al. Positiviteitsgoeroe Ratelband zou er jaloers op worden. Gullit kwam er mee weg en werd zelfs bejubeld na een sterke start. Die start kwam vooral door de verrassing. Castelen begon sterk, Kalou en Kuijt vormden een onverwacht en zeer productief superduo en de nieuwe verdediger Saïdi bleek een topper. Lange tijd verbloemden deze spelers de zwakte van de overige verdedigers en het gebrek aan balans op het Rotterdamse middenveld.
En wat deed Gullit toen het ineens even minder liep? Hij speelde eerst de miskende profeet, die voor de wedstrijd tegen Groningen zijn spelers al had gewaarschuwd, maar ja, ze luisterden niet. Hij gaf zelfs af op hun schoeiselkeuze, terwijl dat later onzin bleek te zijn. Gullit verweet zijn spelers fouten te maken en klaagde steen en been over zijn defensie. De standaardsituaties werden ineens een heet hangijzer en keeper Babos werd na een paar mindere duels wel erg snel gepasseerd. De coach die zei beslissingen te nemen op gevoel, nadat hij zijn spelers diep in de ogen had gekeken, leek ineens wel erg vaak door zijn gevoel in de steek gelaten te worden. Dieptepunt was de nederlaag in Den Haag, tegen ADO. Die ploeg mocht op basis van de ranglijst zelfs een degradatiekandidaat genoemd worden, maar was gewoon beter dan Feyenoord. Over de Coolsingel heeft niemand het meer. Gullit besloot toen zijn vakantie af te zeggen en is nu bezig om verdedigers te halen. Deze zoektocht begint iets tragisch te krijgen. Als een geslagen hond wandelt Gullit door voetballand, waar hij hoopt dat trainers met medelijden hem een afdankertje aanbieden.
Daarom heb ik nu ernstige twijfels aan de kwaliteiten van Gullit. De man wist al vanaf januari dat hij de nieuwe trainer van Feyenoord was en had dus een halfjaar de tijd om te constateren dat Patrick Paauwe week is in de duels en denkt als een middenvelder, dat Gyan slechts een nuttige invaller is, dat Mtiliga een linksbuiten was bij Excelsior die als linksback nooit het Feyenoord-niveau kan halen en dat Song ook een notoire twijfelaar is. Maar nee, niets van dit alles. Natuurlijk is het budget beperkt, maar dit is geen geldkwestie. Dit is een foutieve inschatting. Dit, gecombineerd met het feit dat hij zijn spelers wel erg vaak de schuld geeft van tegenvallende resultaten, geeft mij het gevoel dat Ruud Gullit eigenlijk gewoon een waardeloze trainer is en dat hij de Feyenoord-supporters met zijn uitspraken blij heeft gemaakt met een dode mus. Zouden ze al heimwee hebben naar Van Marwijk?
Vraag me af wie de grap niet snaptquote:Op woensdag 5 januari 2005 13:47 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
hoezo ben jij zo dom dat je een grapje niet snapt.
Dat was Feyenoord zijn beste wedstrijd in de competitie in de afgelopen 10 jaar en Song speelde zover ik me kan herinneren inderdaad op het middenveld, Emerton stond toen back. Dat seizoen speelde hij vrij redelijk, maar ik ben er nooit echt gecharmeerd van geweest. Vorig zeizoen op de backpositie was het al helemaal niks, en heeft hij volgens mij nog op de bank gezeten.quote:Op woensdag 5 januari 2005 16:06 schreef Stpan het volgende:
[..]
Vraag me af wie de grap niet snapt
[wijsneusmode] 't zijn wons!
ontopic: Feyenoord en de fans waren in het begin (Feyenoord-Twente) toch juist zeer content met Song? Speelde hij toen niet rechtermiddenvelder in het 4-4-2 systeem?
Ach, die Koreanen bleken geen commercieel succes te zijn (Koreanen hebben barweinig interesse in voetbal) en ook geen sterspelers. En als ze dan ook nog geen Nederlands spreken en andere Koreanen opeens 2,5 miljoen voor hem willen betalen...........een hele grote strik zou ik zo zeggen!
Ik vond die ook prima hoorquote:Op woensdag 5 januari 2005 22:52 schreef heiden6 het volgende:
@jojomen: ik vond die Acuña een prima ijzerbijter. Het valt nog maar te zien of Hofs het beter doet.
Verdedigend net iets sterker dan Ghaly gok ik maar die zie ik toch liever. Echt een topper vind ik dat.quote:Op woensdag 5 januari 2005 22:56 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Ik vond die ook prima hoorzeker om erbij te hebben voor gevallen dat andere spelers veel te slap zijn (wat genoeg voor komt). Maar de leiding nu vond hem denk ik niet goed genoeg, anders zouden ze hem niet weg hebben gedaan (daarom zei ik een verbeterde versie).
Van Marwijk liet hem redelijk vaak spelen. Ik heb het gevoel dat we met zo iemand erbij minder wedstrijden zouden hebben verloren (vaak verloren we op slapspel, dat zou met hem niet echt gebeurt zijn).
Ik vind dat Ghaly een topper kan worden maar laatste paar maanden wordt ik beetje moe van hem. Hij levert zo vaak de ballen in.. Ken je hem denk ik nog beter op Ono z'n positie zetten.. mag die daar creatief gaan doen en verdedigend heeft ie genoeg energie om af en toe als het nodig is mee te zakken. Maar achterin neemt veel te veel risico.quote:Op woensdag 5 januari 2005 22:58 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Verdedigend net iets sterker dan Ghaly gok ik maar die zie ik toch liever. Echt een topper vind ik dat.
Hofs heeft toch voetballende kwaliteiten die best goed zijn. En een goede werklust dus ik denk dat hij het wel gaat maken bij Feyenoord.quote:Op woensdag 5 januari 2005 22:52 schreef heiden6 het volgende:
@jojomen: ik vond die Acuña een prima ijzerbijter. Het valt nog maar te zien of Hofs het beter doet.
zo werd er in Rotterdam ook gedacht toen Song kwamquote:Op donderdag 6 januari 2005 11:04 schreef rotskibo het volgende:
'Door Song te halen kunnen we uitgroeien tot een club van wereldklasse', verklaarde het management van de Zuid-Koreaanse landskampioen zelfs op de eigen website![]()
van vi.nlquote:Feyenoord in 24 uur vijf miljoen euro rijker
6/1/2005 10:08
In minder dan 24 uur heeft Feyenoord twee spelers definitief van de hand gedaan. Na de overgang van Thomas Buffel naar Glasgow Rangers werd ook de transfer van Chong-Gug Song afgerond.
De laatste hobbels van de transfer van Song zijn zonder problemen genomen. Na de medische keuring kwam de verdediger persoonlijk rond met Suwon Samsung Bluewings, dat met het aantrekken van de international haar tienjarige jubileum cachet wil geven. 'We hebben besloten Song te halen om zo uit te kunnen groeien tot een club van wereldklasse', aldus de Koreaanse club op z'n website.
Feyenoord had al een akkoord met Suwon over een afkoopsom, die naar verluidt ruim twee miljoen euro bedraagt. Daarmee ontvangt de Rotterdamse club in minder dan 24 uur een bedrag van ruim vijf miljoen euro. Glasgow Rangers betaalde immers 3,3 miljoen voor Thomas Buffel, die woensdagavond zijn jawoord gaf aan de Schotse club..
Feyenoord wil met de opbrengsten de selectie op de kwetsbare punten versterken. Trainer Ruud Gullit heeft daarbij zijn zinnen gezet op een verdediger.
Song (25) kwam in de zomer van 2002 naar Rotterdam. Maar vooral dit seizoen kreeg de Koreaanse international de nodige kritiek. Gullit verweet hem onder meer een gebrek aan kennis van de Nederlandse taal.
Hoezo achter de feiten aanlopen, die gozer zijn contract liep af na vorig seizoen en had je voor nop binnen kunneh halenquote:Feyenoord wil ruil tussen Mathijsen en Loovens
Feyenoord heeft een poging ondernomen om Joris Mathijsen naar de Kuip te halen. De bedoeling was om de AZ-speler te ruilen met Glenn Loovens en extra geld maar AZ lijkt de verdediger niet van de hand te willen doen. Mathijsen is dit seizoen uitgegroeid tot een van de beste verdedigers in de Eredivisie en stond al eerder in belangstelling van Feyenoord.
Verder gaat Gullit volgens Voetbal International beelden bekijken van een in Engeland actieve centrale verdediger. Feyenoord neemt de beslissing over de Engelse centrale verdediger na het trainingskamp op Gran Canaria waar het de Amerikaan Cory Gibbs test.
Ook weet Voetbal International te melden dat Damien Hertog transfervrij terugkeert naar Excelsior. Hij tekent een contract voor drieënhalf jaar.
Het Spaanse boulevardblad Sport meldt dat Kuyt en Castelen in de belangstelling zouden staan van Barcelona. Kuyt zou gezien worden als een van de opties om de door een blessure weggevallen Larsson op te volgen. Hij wordt door Sport vergeleken met Maakay. Castelen zou gezien worden als mogelijke optie op langere termijn.
Bron: FeyenoordSelectie.tk
quote:Henchoz keeping his options open
Liverpool defender Stephane Henchoz has not ruled out a move to Rangers.
The Ibrox club have offered a deal to the Swiss international, 30, who is out of contract at the end of the season.
Henchoz had previously been quoted as saying he wanted to stay in the Premiership, but he told BBC Sport: "I haven't made up mind yet.
"There are two clubs from the Premiership interested, but all three are interesting offers," added Henchoz, who has been linked with Southampton.
"My agent is dealing with the negotiations with Rangers," said Henchoz. "I need to see what is the best option."
Rangers want the Swiss international defender as a replacement for Jean-Alain Boumsong, who has moved to Newcastle for £8m.
Henchoz has played just four times for Liverpool this season and has yet to play in the league under Benitez.
At the end of December, the defender launched a scathing attack on the way Benitez has treated him.
"I am the king of the outlaws at Liverpool and my time is up at the club," said Henchoz, whose contract runs out in the summer.
"As far as they are concerned, I no longer exist.
"If I now leave it will be as a free agent and Liverpool won't make a single penny from me."
Noem jij dan maar eens een voorbeeld van een speler die een club uit de PL afwees om voor een club als Feyenoord in een mickey-mouse competitie te gaan ballen. Ze kiezen allemaal voor de centen daar in de UK, PL is gewoon een topcompetitie die wij hier niet hebben.quote:Op donderdag 6 januari 2005 14:32 schreef erkez het volgende:
De Rangers zijn niet beter als Feyenoord, hoor. Alleen qua salaris zou ie in Schotland iets beter af zijn.
Of die andere Premier League-clubs intressanter zijn, hangt er natuurlijk vanaf welke clubs dat precies zijn. Als je moet kiezen tussen met Crystal Palace tegen degradatie vechten of met Feyenoord Europees spelen, lijkt me deze keuze niet zo moeilijk.
Als ik de selectie van West Brom bekijk hebben die ook geld zatquote:Op donderdag 6 januari 2005 15:33 schreef erkez het volgende:
En ook al hadden ze dat; west Bromwich bijvoorbeeld speelt volgend jaar hoogstwaarschijnlijk weer een competitie lager.
quote:Gelukkig vinden de meeste spelers prijzen winnen altijd nog belangerijker dan een klein beetje meer loon.
Vandaar dat bij de gepromoveerde clubs naar de PL, Crystal Palace, Norwich en WBA, spelers zoals Contra, Inamoto, Kanu, Helveg, Lakis, Kolkka en Ventola rondlopenquote:Op donderdag 6 januari 2005 15:33 schreef erkez het volgende:
Tuurlijk kan geen enkele Nederlandse club op tegen de top, subtop en middenmoot van Engeland. Maar het lijkt me sterk dat ze in de onderste regionen van de Premier League meer geld hebben dan de clubs aan top van de Nederlandse competitie. En ook al hadden ze dat; west Bromwich bijvoorbeeld speelt volgend jaar hoogstwaarschijnlijk weer een competitie lager, en zal nooit UEFA cup of Champions League spelen.
Gelukkig vinden de meeste spelers prijzen winnen altijd nog belangerijker dan een klein beetje meer loon.
Waarom nemen ze die dan niet gewoon over?quote:Op donderdag 6 januari 2005 17:01 schreef methodmich het volgende:
Zwaanswijk is aangeboden, opnieuw.
quote:In de mailbox van FeyenoordSelectie.tk kwam vandaag het gerucht binnen dat Feyenoord Fabricio Coloccini van AC Milan voor 2,5 jaar zou hebben gecontracteerd. Hoewel wij het zeer onwaarschijnlijk vinden lijkt het ons toch het vermelden waard.
Feyenoord zou de Argentijnse verdediger per direct overnemen voor 4 miljoen euro. Coloccini is geboren op 22 januari 1982 en speelde al voor Boca Juniors, AC Milan, San Lorenzo, Alaves, Atletico Madrid en Villarreal.
Bron: FeyenoordSelectie.tk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |