Hier op de valreep nog even een klein namendilemma in huize Struik waar ik graag jullie mening over zou willen horen. Na voor mijn gevoel tientallen keren van naam te zijn veranderd, liggen ze dan toch eindelijk (min of meer) definitief vast. Alleen bij de jongensnaam is er nog een kleine twijfel en dit vooral aan vriendjes kant. Hij vindt de naam op zich te gek, maar heeft er geen goed gevoel over dat ie eindigt op een S, terwijl zijn (en dus ook Struikjes) achternaam begint met een S.
Ik zou het inderdaad ook mooier vinden als dit hele S-verhaal niet aan de orde was, maar vind het geen reden om de naam overboord te gooien. Mede omdat ik geen enkele inspiratie heb nog ergens een nieuwe jongensnaam vandaan te trekken!
![]()
Overigens scheelt het voor mijn gevoel ook dat de naam 3 lettergrepen heeft, dat bekt al weer een stuk lekkerder dan wanneer het er maar één zou zijn. Voorbeeld; Johannes Strick versus Kees Strick. Oh ja, wat we trouwens eventueel wel willen doen, is (als het tenminste een jongetje wordt, want met een meisje is het hele probleem niet aan de orde) er nog een tweede naam achteraan plakken, om zo die f*king S toch nog een beetje te omzeilen... aaaargh!
Wat vinden jullie? Stoort het heel erg, zo'n S op het eind?