Wat jammer dat er alleen maar (gedeeltelijk) F1 - coureurs in staanquote:Op maandag 27 december 2004 13:55 schreef rubbereend het volgende:
Inleiding
Ayrton Senna - Juan Manuel Fangio
Mario Andretti - Emerson Fittipaldi
Niki Lauda - Michael Schumacher
Gilles Villeneuve - Alain Prost
De users hebben gekozen.quote:Op dinsdag 28 december 2004 09:42 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Wat jammer dat er alleen maar (gedeeltelijk) F1 - coureurs in staan
Ah, mooi, kan het niet op mij worden afgeschoven.quote:
quote:Op dinsdag 28 december 2004 14:00 schreef komrad het volgende:
senna vs fangio is erg spannend met een kleine voorsprong voor ayrton senna
ik was benieuwd en de andere zijn niet spannend dus alleen die ff geteld, sorry hoorquote:Op dinsdag 28 december 2004 17:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]nou ga je in een keer meetellen, toen er een enorme lijst was vroeg je alleen om tussenstanden
Hoe cru het ook klinkt, dat is hij alleen omdat hij dodelijk crashte, wie weet hoe het anders gelopen was, maar het was echt niet zo'n hype geworden als hij nu is verwacht ik.quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/652731/2/50#24268255]woensdag 29 december 2004
Vind Senna NET 1 tikje hoger scoren op de legendarisch-schaal..
Ik vind toch dat Schumi nét iets meer heeft gedaan in z'n carrière dan Lauda.quote:Op woensdag 29 december 2004 09:48 schreef JPM01 het volgende:
ik zie het al er zitten hier een hoop niet kenners bij...., die allemaal op ene M. Schumacher gestemt hebben.
voor de users die er niet op gestemt hebben![]()
![]()
McLaren schafte/maakte de beste auto wel voor Senna idd., dus hoefde hij dat zelf niet te doen.quote:Op woensdag 29 december 2004 12:50 schreef jozef444 het volgende:
Ik vind Senna toch wel een slagje groter als Fangio, als je je bedenkt dat ok fangio kon goed rijden maar hij schafte gewoon steeds de beste wagen aan die er toen was, senna had dat niet en daarom vin ik senna toch wel een slagje groter.
ohja en over ene m.s. die is zeker niet groter als Lauda ok hij heeft dan wel meer wereldtitels maarja zelfde eigenlijk een beetje als fangio een team wat ie naar zen hand kan zetten en wat nog zo gek is om er veel geld in te pompen
Wat een onzin man, hoe krijg je het uit je toetsenbord? Dit stukje onzin maakt je a) heus geen kenner, hoogstens misschien populair bij gefrustreerde anti-Schumacher fok!kers en b) een grammaticale ramp.quote:Op woensdag 29 december 2004 09:48 schreef JPM01 het volgende:
ik zie het al er zitten hier een hoop niet kenners bij...., die allemaal op ene M. Schumacher gestemt hebben.
voor de users die er niet op gestemt hebben![]()
![]()
mja ik zeg niet dat m.s. slecht is maar ik kan t nooit helpen om mezelf af te vragen of dat hij in die oude tijd zou hebben gereden (minder veilige au'to's) ik weet t dat kun je nooit weten maar ik weet wel dat als m.s. onder druk komt te staan dat ie iig 9 van de 10 x foutjes laat zien en dat vin ik iets wat de echt grote coureurs niet lieten zien (qua rijvaardigheid dan)quote:Op woensdag 29 december 2004 13:09 schreef existenz het volgende:
[..]
McLaren schafte/maakte de beste auto wel voor Senna idd., dus hoefde hij dat zelf niet te doen.
En Schumacher is wel degelijk groter dan Lauda. Hij heeft er zelf voor gezorgt dat Ferrari zo dominant is geworden. Dat kunnen er maar weinige in de sportwereld. Ik ken er zelfs maar 1 andere! En die wordt door iedereen gezien als een held: Ene Lance Armstrong genaamd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |