quote:White riot - I wanna riot
White riot - a riot of my own
Black man gotta lot a problems
But they don't mind throwing a brick
White people go to school
Where they teach you how to be thick
Je tool heeft nog wat verbetering nodig?quote:
Does niet zo nerderig.quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:17 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Je tool heeft nog wat verbetering nodig?
if topictitel-idnr = exist, then topictitel-idnr:= ++
Post jij anders nog wat virusmessages in je heilige oorlog.quote:
If poster= Aaahikwordgekquote:Op vrijdag 24 december 2004 12:20 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Post jij anders nog wat virusmessages in je heilige oorlog.
quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
If poster= Aaahikwordgek
Djihad= 1
Okey....!!!!!!!!!
Voor verdere discussie graag verder in het legale en goedgenummerde SC-topic.quote:Does niet zo nerderig.
Wie is we? Preek voor jezelf.quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:29 schreef RichardQuest het volgende:
Als we nou 2 sc's maken, een over moslims/islam//allochtonen/buitenlanders en de andere over de rest
Het is een voorstel, van mij, dus spreek ik voor mezelf.quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:30 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wie is we? Preek voor jezelf.
http://news.bbc.co.uk/med(...)677_rickygervais.jpgquote:Op vrijdag 24 december 2004 12:35 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Sidekick is een fascist.
quote:Poetin: Westen wil Rusland isoleren
MOSKOU, 24 DEC. De Russische president Vladimir Poetin heeft het Westen gisteren verweten Rusland te willen isoleren. Hij laakte de Poolse president Aleksander Kwasniewski wegens diens rol in de Oekraïense crisis en waarschuwde de Oekraïense presidentskandidaat Joesjtsjenko voor ,,anti-Russische en zionistische slogans van zijn entourage''.
Tijdens een drie uur durende persconferentie werd Poetin gevraagd naar zijn reactie op een uitlating van Kwasniewski in een recent vraaggesprek. Daarin had de Poolse leider gezegd dat ,,een Rusland zonder Oekraïne voor elke supermacht beter is dan een Rusland met Oekraïne''. Poetin maakte zich daar boos over: ,,Als we [deze verklaring] interpreteren als een streven naar het beperken van Ruslands vermogen relaties met zijn buren te ontwikkelen, komt ze neer op de wens de Russische Federatie te isoleren'', zo zei hij. ,,Ik denk niet dat dat het doel is van het Amerikaanse beleid'', aldus Poetin, die daaraan toevoegde de kwestie in februari aan zijn Amerikaanse ambtgenoot Bush te zullen voorleggen als hij hem in Slowakije ontmoet. Poetin zei ,,extreem verbaasd'' te zijn over Kwasniewski. ,,We hadden heel goede relaties met Aleksander, hij is een ervaren man en hij is in Rusland bekend om zijn Komsomol-werk.'' [Kwasniewski was in de jaren tachtig minister van Jeugd en Sport en leider van de communistische jeugdorganisatie die de Russen kennen als de Komsomol, red.]. Poetin zinspeelde op Kwasniewski's naderende afscheid als president: ,,Ik had het gevoel dat deze verklaring niet werd afgelegd door een zittende president, maar eerder door iemand die een nieuwe baan zoekt als zijn termijn afloopt.''
Poetin hekelde Amerikaanse kritiek op Ruslands beleid in Tsjetsjenië en laakte op zijn beurt het Amerikaanse beleid in Irak. Hij vroeg zich af hoe de VS kunnen zeggen dat Tsjetsjenië niet klaar is voor verkiezingen en tegelijkertijd zeggen in Irak verkiezingen te kunnen organiseren als ,,het hele grondgebied van Irak door buitenlandse troepen wordt bezet''. Het plan van de OVSE (Organisatie voor Veiligheid en Samenwerking in Europa) om toe te zien op de verkiezingen in Irak is ,,een farce'', aldus Poetin.
Poetin gaf ook uiting aan zijn overtuiging dat de VS - via Polen - probeert de uitslag van de presidentsverkiezingen in Oekraïne, komende zondag, te beïnvloeden. Hij herhaalde dat de pro-westerse kandidaat - en favoriet - Viktor Joesjtsjenko te kunnen samenwerken, maar waarschuwde hem in één adem door voor ,,zijn omgeving'': ,,We hopen dat in de entourage van Joesjtsjenko geen mensen rondlopen die hun politieke ambities bouwen op anti-Russische en - laten we zeggen - zionistische slogans. Dat is absoluut onaanvaardbaar'', aldus Poetin.
De president weersprak uit te zijn op herstel van een autoritair bewind in Rusland, door - bijvoorbeeld - de afschaffing van directe gouverneursverkiezingen en de ontmanteling van oliegigant Yukos. ,,Ik geloof niet dat we de kant van de autoritaire staat op moeten, vooral niet naar een autoritaire staat in sovjetstijl. Dat zou geen gunstige voorwaarden voor economische ontwikkeling scheppen en het zou het vermogen van de samenleving om de regering te controleren beperken. Het zou excessief zijn'', zo zei hij. President Kwasniewski uitte zich verbaasd over de scherpe kritiek van Poetin. ,,Zijn woorden zijn volgens mij oneerlijk. Die prijs moet Polen betalen voor onze pogingen de politieke crisis in Oekraïne op te lossen.''
http://www.clarencepub.com/imm/copyright.jpgquote:Op vrijdag 24 december 2004 12:52 schreef Monidique het volgende:
Johan_de_With-Generator
Dat moet niet zo moeilijk zijn. Bovendien kun je een predictive closing engine inbouwen.quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:52 schreef Monidique het volgende:
De Johan_de_With-Generator is wel al verbeterd. Wellicht dat ik met PHP nog kan kijken wat het topicnummer was van het laatst gesloten POL-SC-topic, mja...
Say what?quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:57 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat moet niet zo moeilijk zijn. Bovendien kun je een predictive closing engine inbouwen.
Dat je het einde van een topic in tijd kunt voorspellen.quote:
Dat doet zo'n engine juist. Wel wordt het moeilijk als er maar 1 gebruiker online is 's nachts en die van plan is om het volgende topic te openen. Lastig.quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:02 schreef George-Butters het volgende:
Je moet met een predictive closing engine wel rekening houden met de snelheid waarin de laatste posts worden geplaatst. Er zijn tenslotte rustige uurtjes op de dag.
Way to go!quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:04 schreef Monidique het volgende:
http://demonic.mine.nu/share/jdwg/.
Schandalig die halve maan bij een kersttaffereeltjequote:Op vrijdag 24 december 2004 13:07 schreef sizzler het volgende:
Is niemand trouwens het subtiel verborgen moslimteken in het FOK!-logo bovenaan de pagina opgevallen?
ja topicnummer 1......quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:06 schreef Aaahikwordgek het volgende:
/me functie werkt hier nu ook.Found!
U ook, moge de kerststruik in stand blijven.quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:08 schreef Flumina het volgende:
Alvast prettige kerstdagen iedereen.
Mijn verstand won van het trial and error protocol.quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:11 schreef George-Butters het volgende:
[..]
ja topicnummer 1......
Dat was zerker lang zoeken?
Nu nog bruikbaar maken.quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:04 schreef Monidique het volgende:
http://demonic.mine.nu/share/jdwg/.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |