Dat zat ik ook al te denken, 50/50 soepen met een plaatje van een kakkerlak.quote:Op donderdag 23 december 2004 16:13 schreef Darksoulz het volgende:
Tis jammer dat niemand zijn foto heeft, anders zouden we een fotosoep topicje kunnen openen met Marco als thema
Geef eens een hint.. De registratie moet eerst door de adminstrator beoordeeld worden.. en iets zegt me dat die administrator niet erg scheutig zal zijn met approvenquote:Op donderdag 23 december 2004 18:32 schreef McDoom het volgende:
http://s7.invisionfree.com/OVIS__Forum/
Dit is het forum van de openbaar vervoer site van Marco, hier loopt ie te foeteren dat ie geen fotos mag maken, lees en lach je rot.
Ik zie ernaar uit dat ik die gast een keer tegenkom, ik zit regelmatig in de metro namelijk.quote:Op donderdag 23 december 2004 18:35 schreef McDoom het volgende:
Marco mag dus geen fotos maken van de metro, dus wordt ie boos
ja hoor vandaag waren de klungels er weer
ik was op station de akkers fotos aan het maken en ja hoor die zeikers kwamen weer vragen hoe of wat
ik moest stoppen omdat op de metro (het ontwerp ervan) kopieright op zou zitten
weer een nieuwe ik moet zeggen ze maken steedts leuker leugens
binnenkort een top 10 van ret leugentjes op het forum
ik zei maar ja en amen maar daarna ging ik naar graskruid en ging ik toch lekker nog meer fotos maken
onze hobby gaat eraan lijkt het steedts meer
Ik heb geen hint, Marco doet gewoon zeikerig met nieuwe aanmeldingen. Beetje paranoia dat mensen hem gaan beledigen ofzo, beetje raar allemaal.quote:Op donderdag 23 december 2004 18:37 schreef teamlead het volgende:
[..]
Geef eens een hint.. De registratie moet eerst door de adminstrator beoordeeld worden.. en iets zegt me dat die administrator niet erg scheutig zal zijn met approven![]()
![]()
quote:de foto's van 19 september 2004 staan online op de website van openbaar
vervoer in spijkenisse
http://www.openbaarvervoer-spijkenisse.com
de foto's zijn vandaag op diverse locaties gemaakt
bussen op de moerdijk
tram's op de Limbrichthoek Tramlijn 23
En Metro Tunnel Bij Het wilhelminaplein
surf snel naar http://www.openbaarvervoer-spijkenisse.com en bekijk de
foto's nu !
veel plezier met het bekijken van de foto's
met vriendelijke groet marco webmaster openbaar vervoer in spijkenisse
http://www.openbaarvervoer-spijkenisse.com
Zou onze Maro ook voor de vertalingen zorgen of heeft hij een soulmate gevonden ?quote:Sunday 09/12/2004 0:16:30am
Naam: Jan
Homepagina Naam: Dutchmetro
Homepagina Adres: http://dutchmetro.bahninfo.net
Jou E-Mail Adres:
ik heb deze webpagina gevonden door: Via Email
Wat Voor Cijfer Zou Je deze Site willen geven ?: 10
Wat Zou Jij Nog Graag Willen Veranderen Of Zien Op De Site ?
Jou Stad Hamburg
Jou Land Duitsland
Dit Wil Ik kwijt: Das ist lustig, ihr habt das gleiche Türschließ-Warnsignal wie in Berlin.
Het is vrolijk, jullie hebben het gelijke deurslut-Waarnsignal als in Berlijn. (?)
Hij maakt met iedereen ruzie, en zogenaamd hebben anderen het altijd gedaan, nee Marco is de boosdoener..!quote:Op donderdag 23 december 2004 18:41 schreef QyRoZ het volgende:
Ik kwam die site OV in spijkenisse een tijdje geleden nog tegen op de maillijst OVL, toen maakte die vent ook ruzie met iedereen!
HET ZIJN DE KAKKERLAKENquote:Op donderdag 23 december 2004 18:50 schreef McDoom het volgende:
[..]
Hij maakt met iedereen ruzie, en zogenaamd hebben anderen het altijd gedaan, nee Marco is de boosdoener..!
Zou hij Amsterdams spreken terwijl hij Feyenoord zupporter zegt te zijn??quote:
Zou McDoom stiekum gewoon Marco zijn? bekende stijl....quote:Op donderdag 23 december 2004 18:55 schreef McDoom het volgende:
[..]
Zou hij Amsterdams spreken terwijl hij Feyenoord zupporter zegt te zijn??
Zo vanne met een Amsterdams accent het woord Kakkerlakken zeggen, zo van KAKERLAKEN![]()
Ze zijn Marco met zijn fototoestelletje gewoon zatquote:Op donderdag 23 december 2004 18:35 schreef McDoom het volgende:
Marco mag dus geen fotos maken van de metro, dus wordt ie boos
ja hoor vandaag waren de klungels er weer
ik was op station de akkers fotos aan het maken en ja hoor die zeikers kwamen weer vragen hoe of wat
ik moest stoppen omdat op de metro (het ontwerp ervan) kopieright op zou zitten
weer een nieuwe ik moet zeggen ze maken steedts leuker leugens
binnenkort een top 10 van ret leugentjes op het forum
ik zei maar ja en amen maar daarna ging ik naar graskruid en ging ik toch lekker nog meer fotos maken
onze hobby gaat eraan lijkt het steedts meer
Moet je een knal??quote:Op donderdag 23 december 2004 18:58 schreef teamlead het volgende:
[..]
Zou McDoom stiekum gewoon Marco zijn? bekende stijl....![]()
![]()
En terecht, al vraag ik me af hoe relevant die camera is.quote:Op donderdag 23 december 2004 19:00 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Ze zijn Marco met zijn fototoestelletje gewoon zat![]()
Owkeej, jij je zin, ze zijn Marco met zijn gezeik over die kakkerlakken gewoon zat...quote:Op donderdag 23 december 2004 19:00 schreef heiden6 het volgende:
[..]
En terecht, al vraag ik me af hoe relevant die camera is.
Een als een junkie uitziende eikel die loopt te schelden en dan fotos maken van de metro, ja zo ken ik er nog wel een paar.quote:Op donderdag 23 december 2004 19:00 schreef heiden6 het volgende:
[..]
En terecht, al vraag ik me af hoe relevant die camera is.
Ze blíjven de Roteb bellenquote:Op donderdag 23 december 2004 19:03 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Owkeej, jij je zin, ze zijn Marco met zijn gezeik over die kakkerlakken gewoon zat...
En die mensen van de metro zich maar afvragen waar ie die kakkerlakken toch ziet? Ze zouden toch geen plaag hebben in de metro????
Marco z'n vader werkt bij de Roteb, ook zo'n hoogvlieger, die veegt de straten.quote:
En zo ontstaat een leuk cirkeltje: Marco roept "kakkerlakken" naar de RET, RET belt Roteb; krijgen pa van ons aller Marco aan de lijn en die scheldt de RET weer uit voor kakkerlakken omdat zijn zoon geen metro's op de foto mag zettenquote:Op donderdag 23 december 2004 19:07 schreef McDoom het volgende:
[..]
Marco z'n vader werkt bij de Roteb, ook zo'n hoogvlieger, die veegt de straten.
Errug ambitieus zijn ze daar niet in die familie![]()
Die vader heeft ook iets tegen homo's, is ook bang dat zijn zoon homo wordt, misschien daarom de eeuwige zoekjacht van onzer Marco naar de perfecte MSN-schoondochter voor zijn vader, dan noemt ie Marco geen homo meer.quote:Op donderdag 23 december 2004 19:15 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
En zo ontstaat een leuk cirkeltje: Marco roept "kakkerlakken" naar de RET, RET belt Roteb; krijgen pa van ons aller Marco aan de lijn en die scheldt de RET weer uit voor kakkerlakken omdat zijn zoon geen metro's op de foto mag zetten
You're very very bad... and I like it.quote:Op donderdag 23 december 2004 19:16 schreef Caithlinn het volgende:
bron: webwereld.nl
Worm via Google op zoek naar phpBB-scripts - Woe 22 december 2004
De kerstworm Santy.A is een nieuw virus dat webservers met het veelgebruikte phpBB-forum infecteert en zich verspreidt via Google.
Gewone internetters hebben niets te vrezen van de worm Santy.A die dinsdag voor het eerst is gesignaleerd. De worm maakt gebruik van een lek in het phpBB-script dat veel wordt gebruikt voor fora op websites.
Webservers die deze scripts hosten, lopen het risico door Santy.A besmet te raken. Als de worm een slachtoffer heeft gevonden, wordt de volgende tekst afgebeeld: 'This site is defaced!!! NeverEverNoSanity WebWorm'.
De worm start zelf een zoekopdracht via Google naar andere webservers waarop phpBB draait. Tevens overschrijft de worm alle bestanden van de site die de extensie .html, php,asp,shtm,jsp en phtm hebben met de tekst This site is defaced!!! This site is defaced!!! NeverEverNoSanity WebWorm generation, aldus experts van antivirussoftwaremaker Kaspersky Labs.
Het aantal besmettingen is al flink opgelopen, zo blijkt uit een zoekopdracht bij MSN.
Het is volgens Mikko Hyppönen van F-Secure niet waarschijnlijk dat de worm ook een Trojaans paard installeert. "Het infecteert geen individuele computers, tenzij ze een dergelijk forum hebben draaien."
Gesuggereerd wordt dat de worm was bedoeld om met Kerstmis uit te komen. De worm zou op die manier veel schade kunnen aanrichten op websites omdat de besmettingen door de feestdagen pas laat ontdekt worden.
Volgens de site Security.nl is Google dinsdagnacht begonnen met het filteren van deze queries, waardoor de worm zich niet meer kan verspreiden. Hoeveel websites door de worm getroffen zijn is niet bekend. Volgens een zoekresultaat in Google zou het om 202 geinfecteerde websites gaan.
Kunnen we dat niet naar Marco's forum sturen???
I knowquote:Op donderdag 23 december 2004 19:26 schreef heiden6 het volgende:
[..]
You're very very bad... and I like it.![]()
quote:
quote:Op donderdag 23 december 2004 19:49 schreef XcUZ_Me het volgende:
Marco wil liever zoenen met echte kakkerlakken
Rustig laten publiceren joh... de enige bezoekers op die sites van hem zijn Fokkersquote:Op donderdag 23 december 2004 20:21 schreef McDoom het volgende:
Marco zegt dat ie persoonlijke gegevens gaat publiceren op het gastenboek als we niet ophouden over hem op Fok.
Nou dan zal ik Marco zijn persoonlijke gegevens wel eens publiceren, kijken of hij dan nog durft.
Ik heb het geheime telefoon nummer van Marco zn ouders, ik weet waar hij woont en ik weet alles.
Dan komen er wel een paar zware jongens langs daar in spijkenisse bij Marco....
quote:Op donderdag 23 december 2004 20:21 schreef McDoom het volgende:
Marco zegt dat ie persoonlijke gegevens gaat publiceren op het gastenboek als we niet ophouden over hem op Fok.
Nou dan zal ik Marco zijn persoonlijke gegevens wel eens publiceren, kijken of hij dan nog durft.
Ik heb het geheime telefoon nummer van Marco zn ouders, ik weet waar hij woont en ik weet alles.
Dan komen er wel een paar zware jongens langs daar in spijkenisse bij Marco....
quote:Op donderdag 23 december 2004 20:27 schreef Shagster het volgende:
[..]En ik maar denken dat alleen die Marco een sukkel was.
Het is inderdaad tegen de policy, maar als Marco nou zo stoer is dat hij dat wil gaan doen... van mij mag hij.quote:Op donderdag 23 december 2004 20:28 schreef McDoom het volgende:
Doet er niet toe, persoonljike gegevens mag je niet publiceren, privacy gevoelige informatie.
Dat is een veel te moeilijke straatnaam. Dat kan hij nooit onthouden. Dus wees maar niet bangquote:Op donderdag 23 december 2004 21:09 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het is inderdaad tegen de policy, maar als Marco nou zo stoer is dat hij dat wil gaan doen... van mij mag hij.
Die bedreigingen enzo zijn erg schattig. AlsWanneer hij de komende weken niet op de Rododendronstraat 188 in Rotterdam verschijnt om me in elkaar te slaan is slechts mijn vermoeden bevestigd dat hij een laffe kakkerlak is.
Jammer.quote:Op donderdag 23 december 2004 21:25 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Dat is een veel te moeilijke straatnaam. Dat kan hij nooit onthouden. Dus wees maar niet bang
We zouden hem op een datingsite kunnen zetten, zijn vader blij ... hij blij...quote:Op donderdag 23 december 2004 19:26 schreef McDoom het volgende:
[..]
Die vader heeft ook iets tegen homo's, is ook bang dat zijn zoon homo wordt, misschien daarom de eeuwige zoekjacht van onzer Marco naar de perfecte MSN-schoondochter voor zijn vader, dan noemt ie Marco geen homo meer.
indd, een simpele whois doet wonderenquote:Op donderdag 23 december 2004 20:28 schreef McDoom het volgende:
Doet er niet toe, persoonljike gegevens mag je niet publiceren, privacy gevoelige informatie.
vast niet groter dan zn zus:P (want die heeft toch een vriend?)quote:Op donderdag 23 december 2004 23:20 schreef Shagster het volgende:
Wat is dat nu voor een onzin? Beetje lopen pochen met een super kakkerlak, maar niet erbij vermelden hoe groot ie nou wel is.
Ongeveer 1.75, blond haar. Houdt zich voornamelijk op in metrostations in het Rijnmondgebied.quote:Op donderdag 23 december 2004 23:20 schreef Shagster het volgende:
Wat is dat nu voor een onzin? Beetje lopen pochen met een super kakkerlak, maar niet erbij vermelden hoe groot ie nou wel is.
Vergeet het fototoestel nietquote:Op donderdag 23 december 2004 23:53 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ongeveer 1.75, blond haar. Houdt zich voornamelijk op in metrostations in het Rijnmondgebied.
Ik vraag me af wat hij doet als hij een kakkerlak tegenkomt bij station Gerdesiaweg. Vermoedelijk pist hij in zijn broek en rent huilend naar een meneer van de RET.quote:
Zijn pappie dusquote:Op vrijdag 24 december 2004 00:02 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik vraag me af wat hij doet als hij een kakkerlak tegenkomt bij station Gerdesiaweg. Vermoedelijk pist hij in zijn broek en rent huilend naar een meneer van de RET.
Het zal wel geen toeval zijn dat hij zoveel op heeft met het OV.quote:
Marco's geweldige dreigement. Nou vraag ik me af hou hij aan mn ip wil komen. EN mijn adres ... grappenmaker...quote:volgens mij hebben die kakkerlakken nog steedts niet door dat hun berichtjes toch niet geplaatst worden in het gastenboek
en die zielige topic over ons op fok dat doen hun zeker geen goed
als ze zo doorgaan worden alle adressen,emails ip nummers en andere benodigheden online op het gastenboek gezet zodat iedereen ze kan lezen
dus bijdeze
de keus is aan jullie
kappen met die onzin of jullie privedingen komen openbaar !!!!!!!
80.60.12.143 hier, voor e-mail zie profiel.quote:Op vrijdag 24 december 2004 00:37 schreef Slee-3r het volgende:
[..]
Marco's geweldige dreigement. Nou vraag ik me af hou hij aan mn ip wil komen. EN mijn adres ... grappenmaker...
Nouja wij hebben toch ook mensen nodig die de parken enzo schoonmaken? Heel nuttig werk voor die mensenquote:Op vrijdag 24 december 2004 00:42 schreef Xante het volgende:
Wat een mongool is dat zeg. Is het niet gewoon een fake-figuur, die ontzettend dom doet. Ik kan me niet voorstellen dat er daadwerkelijk zulke domme mensen bestaan?
En vergeet de mensen die de parken moet checken of ze wel schoon niet natuurlijkquote:Op vrijdag 24 december 2004 00:45 schreef Slee-3r het volgende:
[..]
Nouja wij hebben toch ook mensen nodig die de parken enzo schoonmaken? Heel nuttig werk voor die mensen![]()
Marco loopt de park te checken.quote:Op vrijdag 24 december 2004 00:50 schreef Xante het volgende:
[..]
En vergeet de mensen die de parken moet checken of ze wel schoon niet natuurlijk.
Ziet al nieuw programma voor John de Mol. Pimp tha Park ft. Marco from spijkahnissuh.... jongens dat word een hit ik zeg het je!quote:
* knokkels gaat regelmatig met de metro vanaf Rotterdam naar Spijkenisse Centraal, om HEEEEEEL snel over te stappen in de bus naar Hellevoetsluisquote:
Dat heet Spijkenisse - Centrumquote:Op vrijdag 24 december 2004 01:25 schreef knokkels het volgende:
[..]
* knokkels gaat regelmatig met de metro vanaf Rotterdam naar Spijkenisse Centraal, om HEEEEEEL snel over te stappen in de bus naar Hellevoetsluis
*gnah*
Of "Ergens onder Rotterdam".quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:34 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat heet Spijkenisse - Centrum
LOLquote:
*kuch*quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:34 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Dat heet Spijkenisse - Centrum
Héél ver ergens onder rotterdamquote:
Ja inderdaad Marco en doe mijn gegevens ook maar vinden en publiceren. Oeh wat wordt ik bang.quote:Op vrijdag 24 december 2004 12:42 schreef Rio het volgende:
[..]
LOL
Oh ja; Marco, ik ben benieuwd wat je allemaal over me kunt vinden. Publiceer ALLES maar! Nepneger die je bent.
Gooi die van mij er ook maar bij...quote:Op vrijdag 24 december 2004 13:13 schreef Darksoulz het volgende:
[..]
Ja inderdaad Marco en doe mijn gegevens ook maar vinden en publiceren. Oeh wat wordt ik bang.
Wie wil nou niet lid wordenquote:meedoen met het ovis spottersteam ?
meedoen en lid worden van het ovis spottersteam ?? dat kan!!
het kost niks al zijn er een paar kleine regels aan verbonden
1 lid worden is voor lange termijn niet na 2 weken lid worden al weer gelijk stoppen
2 een fotocamera is verplicht dit voor het maken van metro fotos
intresse te hebben tot uitstapjes op genoemde dagen en inzet willen tonen voor de site
alle info ,foto's en informatie te verkregen wordt uitsluitend voor openbaar vervoer in spijkenisse
hoe wordt ik lid?
stuur een email met naam,motivatie,merk camera en een kortverhaaltje over je eigen,
naar info@openbaarvervoer-spijkenisse.com
de administrator zal dan beoordelenof je dan aangenomen wordt
over het oordeel van de admin kan niet gecorespondeerd worden
Damn! Een vacature met spelfouten. En niet te weinig ook. Die kerel is echt te stom voor woorden.quote:
Zou dat hem vaak overkomen?quote:1 lid worden is voor lange termijn niet na 2 weken lid worden al weer gelijk stoppen
Iedereen vlucht zodra ie voor de 2de keer over die kakkerlakken begintquote:
Het zou mij verbazen als hij "uberhaupt aanmeldingen krijgt.quote:Op vrijdag 24 december 2004 15:08 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Iedereen vlucht zodra ie voor de 2de keer over die kakkerlakken begint![]()
Je weet niet wat voor mafkezen er in Spijkenisse rondlopen, Marco loopt er tenslotte ook rondquote:Op vrijdag 24 december 2004 15:10 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Het zou mij verbazen als hij "uberhaupt aanmeldingen krijgt.
Teamlead wil gezellig met Marco trams en metro's gaan stalken. Wat voor merk camera heb je???quote:Op vrijdag 24 december 2004 15:13 schreef teamlead het volgende:
Ik zou het bijna jammer gaan vinden dat ik niet in Spijkenisse woon.. klinkt als een gezellig dorp
quote:Op vrijdag 24 december 2004 15:16 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Teamlead wil gezellig met Marco trams en metro's gaan stalken. Wat voor merk camera heb je???![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |