Ja dan mag je hier niet zeggen, wordt je uitgelachen. Ik zeg al maandenlang dat AZ veel verder is dan Man U, Real en Arsenal, en dat ze een veel betere defensie hebben dan Barca. Maar met topclub bedoel ik dan ook de traditionele namen en rijke clubs waar Co heen wil, ook al zal ie sportief er bijna altijd opachteruit gaan. Maar goed, dan bouwt daar wel weer een nieuw topteam.quote:Co zit nu bij een topclub verdorie!
Ik denk inderdaad wel dat als AZ landskampioen zou worden het een grotere prestatie is dan UEFACup kampioen, of in ieder geval dat het meer aanzien zou vergaren...Hoe fantastisch een UEFAcup zege ook zou zijn ;/quote:Op donderdag 7 april 2005 23:15 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Co heeft natuurlijk wel min of meer gefaald in de competitie als straks toch PSV kampioen wordt. De UEFA cup is hoe je het wendt of keert een troostprijs voor AZ natuurlijk.
Natuurlijk niet. Hij zou jouw favoriet uit de ploeg gooien, omdat die te eigenwijs is.quote:Op donderdag 7 april 2005 23:06 schreef Riquelme het volgende:
Je vraagt je inderdaad af of ze allemaal zitten te slapen. Ik zou Co best bij Villarreal willen hebben, hij maakt ons kampioen!
Ik zou eerlijk gezegd liever de Uefacup winnen dan landskampioen worden (uiteraard wel als tweede eindigen), dus een troostprijs vind ik het niet, zeker niet voor AZ.quote:Op donderdag 7 april 2005 23:29 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik denk inderdaad wel dat als AZ landskampioen zou worden het een grotere prestatie is dan UEFACup kampioen, of in ieder geval dat het meer aanzien zou vergaren...Hoe fantastisch een UEFAcup zege ook zou zijn ;/
quote:Co Adriaanse wordt de nieuwe coach van FC Porto, zo meldt de doorgaans goed ingevoerde Portugese sportkrant A Bola. Voorzitter Pinto da Costa onderhandel-de de laatste dagen koortsachtig met de vertrekkende trainer van AZ.
De Amsterdammer zou bij de Portugese topclub voor drie jaar kunnen tekenen. Jan Olde Riekerink, met wie Adriaanse bij Ajax in het verleden samenwerkte, zou meegaan naar Oporto als assistent.
Adriaanse is in Alkmaar bezig aan zijn laatste en beste seizoen. AZ staat ondanks de nederlagen tegen Feyenoord en Ajax nog altijd op de tweede plaats in de Holland Casino Eredivisie en heeft uitstekende papieren om zich via Villarreal bij de laatste vier in de UEFA Cup te scharen.
Het succes heeft Adriaanse toch de nodige credits opgeleverd in het buitenland. Hij dacht zelf dat topclubs hem over het hoofd zouden zien en dat hij genoegen zou moeten nemen met een club van minder allooi. FC Porto logenstraft die gedachte door hem aan te trekken.
Porto kende de afgelopen jaren onder José Mourinho grote successen, zowel nationaal (twee landstitels) als internationaal (UEFA Cup en Champions League). Dit seizoen kwam daar nog de wereldbeker bij. Toch versleet de club dit seizoen al drie trainers. Luigi del Neri stapte al snel op, net als Victor Fernandez.
Onder José Couceiro staat Porto momenteel op de vierde plaats in de nationale competitie. Met nog zes wedstrijden te gaan heeft Benfica een gat van zes punten geslagen, waardoor een derde landskampioenschap op rij vrijwel onhaalbaar is.
gelese ja! en gehoord bij eversquote:
Welke favoriet van jou gooit hij eruit, mm?quote:Op vrijdag 8 april 2005 16:11 schreef methodmich het volgende:
[..]
Natuurlijk niet. Hij zou jouw favoriet uit de ploeg gooien, omdat die te eigenwijs is.
Als ie dat flikt vindt hij 's nachts een paardenhoofd in zijn bed denk ik..quote:Op woensdag 13 april 2005 09:51 schreef Calella het volgende:
Benieuwd of Costinha, Jorge Costa, Maniche en Vitor Baía ook paaseitjes gaan zoeken of dat Co wat meer weerstand krijgt.![]()
quote:Op woensdag 13 april 2005 10:50 schreef Elgigante het volgende:
Als ie dat flikt vindt hij 's nachts een paardenhoofd in zijn bed denk ik..
denk het wel, heeft hij wel vaker gedaan. is het niet direct dan komt het later wel.quote:Op woensdag 13 april 2005 11:38 schreef Ambrosius het volgende:
Zou hij trouwens nog spelers van AZ meenemen?
Sorry kan het even niet volgenquote:Op donderdag 7 april 2005 23:15 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Co heeft natuurlijk wel min of meer gefaald in de competitie als straks toch PSV kampioen wordt. De UEFA cup is hoe je het wendt of keert een troostprijs voor AZ natuurlijk.
Een topteam is wat anders dan een topclub. Nummer 15 NAC, om maar wat te noemen, is een grotere club dan AZ.quote:Op donderdag 7 april 2005 23:23 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Ja dan mag je hier niet zeggen, wordt je uitgelachen.
De spelers in de portugese competitie zijn óf keihard, óf technisch superieur en vaak beide. Ik denk niet dat de huidige AZ-spelers onder deze noemer vallen.quote:Op woensdag 13 april 2005 11:43 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
denk het wel, heeft hij wel vaker gedaan. is het niet direct dan komt het later wel.
zo goed zijn al die portugen nou ook weer niet.quote:Op woensdag 13 april 2005 13:01 schreef Elgigante het volgende:
[..]
De spelers in de portugese competitie zijn óf keihard, óf technisch superieur en vaak beide. Ik denk niet dat de huidige AZ-spelers onder deze noemer vallen.
Bovendien laat de metaliteit nogal eens te wensen over en dat icm Co al coach.
Dit zou toch een der Co's laatste kunstjes worden als trainer, maar net als van Gaal heeft ook hij zijn doodvonnis getekend.
Ik zou de UEFA Cup voor een ploeg als AZ nou niet bepaald een troostprijs willen noemen.quote:Op donderdag 7 april 2005 23:15 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Co heeft natuurlijk wel min of meer gefaald in de competitie als straks toch PSV kampioen wordt. De UEFA cup is hoe je het wendt of keert een troostprijs voor AZ natuurlijk.
Ik hoop 't ook.quote:Op woensdag 13 april 2005 19:06 schreef methodmich het volgende:
Ik ga er vanuit dat Co niet gaat.
Na vanavond wordt het RealMadrid.quote:Op donderdag 14 april 2005 17:15 schreef methodmich het volgende:
Co's eigen voorkeur ligt bij Köln natuurlijk.
ik hoop dat Co president vamn de wereld wordt!quote:Op donderdag 14 april 2005 23:38 schreef Peter-de-Grote het volgende:
Ik hoop dat Co de nieuwe direkteur algemene zaken van Ajax wordt.
je kunt ook overdrijven he...quote:Op donderdag 14 april 2005 22:33 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Die tong is geweldig tegen de 4e official!!!! JAJA, Co met een team vanuit het niets opgebouwd naar de europese top... Co 's coaching kwaliteiten zijn ongeëvenaard in de wereld!
Ja dat doet Wenger ook.Goet ze 2 minuten voor de wedstrijd volmet alcohol onder het zingen van Voici le Cley.quote:Op zaterdag 16 april 2005 20:01 schreef methodmich het volgende:
Het gaat er meer om dat Co niet kan werken in de Engelse traditie... Muziek tot 2 minuten voor de aftrap, bezighouden ipv scherp trainen, veel bier...
Ik snaptotaal niet wat je bedoelt. Co is juist zo felxibel als plectieglas. Haalt nu al jaren successen met verschillende clubs. Of kun je Willem 2 met ADOof AZ vergelijken. Bij Ajax is uie geslachtofferd door een loser die een week gekleden z'n ontslag kreeg door falend beleid.quote:Op zaterdag 16 april 2005 20:04 schreef methodmich het volgende:
Je begrijpt wel wat ik bedoel: Co is als trainer maar bij een zeer beperkt aantal clubs te gebruiken, omdat hij totaal niet flexibel is.
Ok, kijk ik of ik maandag een gaatje heb voor deze onzinquote:Op zaterdag 16 april 2005 20:07 schreef methodmich het volgende:
Leg het je morgen wel uit...
quote:Op zaterdag 16 april 2005 20:08 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ok, kijk ik of ik maandag een gaatje heb voor deze onzin
De reden dat jij zo'n afkeer hebt voor Co is dat je zelfde negatieve trekjes hebt, het is algemeen bekend dat mensen die zich altijd ergeren aan bepaalde personen diezelfde eigenschappen bij zichzelf hebben.quote:Op zaterdag 16 april 2005 19:52 schreef methodmich het volgende:
Bevestigt alleen maar mijn beeld over Co als onsympathieke blaaskaak.
quote:Op zaterdag 16 april 2005 20:18 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
De reden dat jij zo'n afkeer hebt voor Co is dat je zelfde negatieve trekjes hebt, het is algemeen bekend dat mensen die zich altijd ergeren aan bepaalde personen diezelfde eigenschappen bij zichzelf hebben.
Het ietwat betweterige en arro uitspraken doen, en de zucht naar erkenning, je ziet het soms terug bij jou. Iemand die bijvoorbeeld opzichtig in zijn onderschrift zo iets onbenulligs zet als Fok-VBL-Awards heeft soortgelijke "kijk mij eens goed zijn trekjes" als Co.
Bestaat er ook een Leo-Beenhakker-Award ? Dan mag je die er nog bij zetten. Ik word een beetje moe van deze kruistocht.
Als je zo al reageert, doe ik geen eens moeite. Feit blijft dat Co alleen maar past bij clubs en in landen waar men volgens duidelijke regels wil werken en niet al te opstandig is. Duitsland en België zijn perfect geschikt voor hem, maar in Zuid-Europa zal de man hopeloos falen. Ziet ie zelf ook wel in natuurlijk.quote:Op zaterdag 16 april 2005 20:08 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ok, kijk ik of ik maandag een gaatje heb voor deze onzin
Ambitie heeft hij zeker en op voorhand heeft men wel vaker twijfel over , achteraf gebleken, gouden combinaties. Misschien is Co en porto wel zo'n combinatie, maar ik vrees dat zijn strakke hand hem daar in de problemen brengt, aangezien hij daar nog geen credits heeft opgebouwd itt Mourinho destijds, ondanks dat hij Cl speelde met Willen II, coach van Ajax is geweest en aan een goed seizoen bezig is met AZ.quote:Op zondag 17 april 2005 15:26 schreef methodmich het volgende:
[..]
Als je zo al reageert, doe ik geen eens moeite. Feit blijft dat Co alleen maar past bij clubs en in landen waar men volgens duidelijke regels wil werken en niet al te opstandig is. Duitsland en België zijn perfect geschikt voor hem, maar in Zuid-Europa zal de man hopeloos falen. Ziet ie zelf ook wel in natuurlijk.
Ook een club met minder persprectieven en minder financiele middelen denk ik.quote:Op maandag 18 april 2005 11:27 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Co spreekt vast geen Portugees. Ik heb hem ook nog nooit in het Engels horen praten, dus het is maar de vraag hoe het met zijn Engels is gesteld.
Bij FC Porto gaat Co gigantisch op zijn plaat. Hij kan beter naar Club Brugge gaan, of hij daar 1e of 2e wordt dat maakt niet zo veel uit en Europees gezien eisen ze ook niet veel, aangezien er nu in Europa ook niet veel wordt gepresteerd.
Ik vraag me af of Co bij clubs met meer perspectieven en financiele middelen de spelers zijn wil op kan leggen.quote:Op maandag 18 april 2005 11:30 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ook een club met minder persprectieven en minder financiele middelen denk ik.
Dan is Co z'n drive weg.
Dat is inderdaad een hinderlijke wisselwerking, maar ik verwacht van Co dat hij zich in Porto anders gedraagt dan in Tilburg, Amsterdam of Alkmaar, anders sluit hij zijn trainerscarriere in mineur af.quote:Op maandag 18 april 2005 11:31 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ik vraag me af of Co bij clubs met meer perspectieven en financiele middelen de spelers zijn wil op kan leggen.
Co is Co. Louis had zich in Spanje ook beter anders kunnen gedragen, maar dat deed hij niet. Ook als bondscoach deed hij dat niet.quote:Op maandag 18 april 2005 11:35 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een hinderlijke wisselwerking, maar ik verwacht van Co dat hij zich in Porto anders gedraagt dan in Tilburg, Amsterdam of Alkmaar, anders sluit hij zijn trainerscarriere in mineur af.
Zeker in het begin zal hij niet zo hoog van de toren blazen denk ik.
Louis zat daar ook in een geheel Nederlandse enclave met nederlandse staf en spelers, Co doet het in zijn eentje denk ik, dus zal hij wel anders MOETEN.quote:Op maandag 18 april 2005 11:38 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Co is Co. Louis had zich in Spanje ook beter anders kunnen gedragen, maar dat deed hij niet. Ook als bondscoach deed hij dat niet.
Hij heeft en aantal kenmerken die op voorhand niet louter positief werken in die cultuur uiteraard, maar misschien heeft hij iets in petto voor ons en de portugezen.quote:Op maandag 18 april 2005 17:15 schreef methodmich het volgende:
Het voetbalklimaat in Portugal en andere Zuid-Europese landen is gewoon niet geschikt voor Co, dat is een feit dat hijzelf maar beter niet kan onderschatten.
Ik heb zielsveel respect voor C.A. das was al toen hij trainer was voor W-II. Hij weet al 2x een matige ploeg om te smeden tot een topper in eigen competitie en zet diezelfde ploeg ook internationaal op de kaart.quote:Schoolmeester van het seizoen: Co Adriaanse1. Liet Shota Arveladze tien maal van de kleedkamer via de persruimte naar het spelershome lopen, omdat de speler na een wedstrijd niet de verplichte route door de perskamer had genomen. Arveladze maakte er tot hilariteit van zijn medespelers een showtje van door elke keer met iets nieuws in het spelershome te arriveren; de ene keer met een raar hoedje, de andere keer met een stel vrouwelijke Ajax-fans 2. Liet reserve-doelman Bogdan Lobont een middag de telefooncentrale van Ajax bemannen, omdat de mobiele telefoon van de Roemeen tijdens een bespreking was afgegaan. 3. Gaf Aron Winter strafcorvee, omdat ie 45 seconden te laat was gekomen. Winter moest na het eten van de selectie de tafels afruimen. Zijn medespelers smeerden voor de gelegenheid het beleg over de tafels en maakten een paar glazen kapot, waarna Winter van de trainer ook de volgende dag strafcorvee kreeg. 4. Verbood zijn spelers bladen als Playboy en Penthouse mee te nemen naar wedstrijden in het buitenland, omdat hij zich ervoor schaamde dat de tijdschriften in de lobby van het hotel rond slingerden. Bij de volgende buitenlandse trip was de lobby van het hotel bezaaid met Donald Ducks, Margrieten, Bobo's en Libelles.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |