Wat een geweldig volwassen reactie. Ik vroeg er zeker om, uit het niets een lullig steekje te krijgen?quote:
Snap je wel dat het nergens op slaat wat je zegt? Ik vrees van niet.quote:Op zondag 19 december 2004 00:22 schreef dekrakeling het volgende:
Overigens: ik vind Jan Pronk persoonlijk een ontzettende droplul. Echt zo'n figuur dat terecht is afgeserveert door de politiek en waarvan het mijns inziens goed is dat hij naar een heel ver land is opgemietert.
Maar dat is mijn bescheiden mening.....
Er werd niet gestemd over wie de slechtste mens was, maar over wie de slechtste Nederlander was, mensen "die het land de meeste schade hebben berokkend".quote:Op zondag 19 december 2004 00:16 schreef SCH het volgende:
[..]
Pronk kun je onmogelijk een slecht mens noemen - zoals hij nu weer bezig is in Soedan. Dat je het niet met hem eens bent, okay, maar dat hij slechter wordt bevonden dan oplichters, moordenaars en dergelijke, dat gaat er bij mij niet in. Dat is schandalig en geeft aan hoe rancuneus veel rechtse mensen zijn, hoe haatdragend ook - en hoe weinig ze op hebben met de medemens.
Maar als ik het goed begrijp ben je er dus verbaast over dat lezers van een relatief rechts blad Jan Pronk afserveren als een van de ergste Nederlanders ?quote:Op zondag 19 december 2004 00:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Bij een verkiezing van HP/DeTijd zal dat het overgrote merendeel zijn ja.
Says whoquote:Op zondag 19 december 2004 00:23 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wat een geweldig volwassen reactie.
SCH is geraffineerd hoor. Hij verkloot eerst het topic. Gaat vervolgens huilie roepen en uiteindelijk worden we allemaal behalve hijzelf gebanned.quote:Op zondag 19 december 2004 00:23 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wat een geweldig volwassen reactie.
Ja. Jan Pronk kun je niet slecht noemen, dan heb je weinig van het leven begrepen.quote:Op zondag 19 december 2004 00:24 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Maar als ik het goed begrijp ben je er dus verbaast over dat lezers van een relatief rechts blad Jan Pronk afserveren als een van de ergste Nederlanders ?
Waarom zou ik niet begrijpen wat ik zeg ?quote:Op zondag 19 december 2004 00:23 schreef SCH het volgende:
[..]
Snap je wel dat het nergens op slaat wat je zegt? Ik vrees van niet.
De man heeft een baantje als waarnemer voor Darfur. Oftewel: mijnheer Pronk is op een zijspoor gezet. Houden zo, en a.u.b nooit meer terugkomen.quote:Hoezo afgeserveerd, de man heeft een belangrijke internationale politieke opdracht.![]()
Is het weleens in je opgekomen dat er ook mensen op deze wereld zijn die anders tegen het leven aankijken als jij ?quote:Op zondag 19 december 2004 00:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja. Jan Pronk kun je niet slecht noemen, dan heb je weinig van het leven begrepen.
Ach ja, de zakken van allerlei Afrikaanse dictators vullen, zorgen dat ze op kosten een flink appeltje voor de dorst hebben klaar liggen, ze steunen, zo dat zij nooit worden afgezet, de corrupte socialisten op Jamaica financieel steunen. Slecht? Door en door.quote:Op zondag 19 december 2004 00:26 schreef SCH het volgende:
Ja. Jan Pronk kun je niet slecht noemen, dan heb je weinig van het leven begrepen.
Misschien kun je eerst een paar pluspunten van Jan Pronk, zoals jij die ziet uiteraard, met ons delen voordat je anderen uitmaakt voor minkukel.quote:Op zondag 19 december 2004 00:26 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja. Jan Pronk kun je niet slecht noemen, dan heb je weinig van het leven begrepen.
Ja hoor, maar rond Pronk is het louter persoonlijk gedoe en heeft niks met inhoud te maken.NIemand die verstand van politiek heeft, ook rechtse politici niet, zullen het met deze tweede plek of een nominatie uberhaupt eens zijn.quote:Op zondag 19 december 2004 00:28 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Is het weleens in je opgekomen dat er ook mensen op deze wereld zijn die anders tegen het leven aankijken als jij ?
Na middernacht verander je in een puber?quote:
Ik heb meerdere malen geprobeerd met thabit te discussieren over vrij boude stellingen van zijn hand zonder zelfs maar antwoord te krijgen, of een antwoord dat bestond uit dwangmatige herhaling van al eerder ontkrachte argumenten. Dit is mijns inziens tamelijk irrationeel gedrag. Daar is geen afzeiken bij.quote:Eerst thabit afzeiken.
Ik gis dat je bedoelt ''leer eens kritiek verdragen''. Ten eerste is dit een waardeloze opmerking wanneer hij door jou beschouwd wordt als voortvloeiend uit de stelling dat ik thabit ''afzeek'', want dat deed ik niet, en ten tweede zou je er goed aan doen eens wat schoolmeesterachtiger met jezelf om te gaan.quote:Leer eens tegen kritiek kunnen, minkukeltje van me
Die mening deel ik niet met je.quote:Op zondag 19 december 2004 00:30 schreef SCH het volgende:
[..]
Ja hoor, maar rond Pronk is het louter persoonlijk gedoe en heeft niks met inhoud te maken.NIemand die verstand van politiek heeft, ook rechtse politici niet, zullen het met deze tweede plek of een nominatie uberhaupt eens zijn.
Je bent echt grappig. Jij mag mensen afzeiken maar als je zelf afgezeken wordt, verander je in een dwars oogklepje. Wel liefquote:Op zondag 19 december 2004 00:30 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Na middernacht verander je in een puber?
[..]
Ik heb meerdere malen geprobeerd met thabit te discussieren over vrij boude stellingen van zijn hand zonder zelfs maar antwoord te krijgen, of een antwoord dat bestond uit dwangmatige herhaling van al eerder ontkrachte argumenten. Dit is mijns inziens tamelijk irrationeel gedrag. Daar is geen afzeiken bij.
[..]
Ik gis dat je bedoelt ''leer eens kritiek verdragen''. Ten eerste is dit een waardeloze opmerking wanneer hij door jou beschouwd wordt als voortvloeiend uit de stelling dat ik thabit ''afzeek'', want dat deed ik niet, en ten tweede zou je er goed aan doen eens wat schoolmeesterachtiger met jezelf om te gaan.
Zonder vooroordelen objectief nieuws kunnen volgen en begrijpen. En daarna handelen of je overtuiging ventileren.quote:Op zondag 19 december 2004 00:16 schreef dekrakeling het volgende:
[..]
Wat is de realiteit van vandaag de dag dan volgens jou ?
Ja, ja.....quote:Op zondag 19 december 2004 00:35 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Zonder vooroordelen objectief nieuws kunnen volgen en begrijpen. En daarna handelen of je overtuiging ventileren.
Ja, lachen met rode koontjes.quote:
Ik zeik niemand af, zeker niet in het door jou gegeven voorbeeld, en ik heb al beschreven waarom dat een misplaatste opmerking was. Maar ja, waarom zou je daar op reageren?quote:Jij mag mensen afzeiken
Wie was me aan het afzeiken? Jij? Dat heb ik dan gemist, sorry.quote:maar als je zelf afgezeken wordt
Ja, of een olifant van Dali, want dat is ook een beeld dat nergens op slaat.quote:verander je in een dwars oogklepje.
Ik ben een doorzichtig oogklepje?quote:Je bent een doorzichtige user
Nooit zonder bewijs, QED.quote:die doet alsof hij heel wijs is
Heb ik in zulke gevallen een dwars oogklepje op? Als je een stijlfiguur hanteert, moet je die wel volhouden.quote:maar voortdurend in zijn eigen valkuilen loopt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |