Denk het niet. Er komt nog wel een fikse ruzie tussen hem en Jorien denk ik, maar als Gullit al opstapt doet ie het pas na het seizoen.quote:Op maandag 20 december 2004 12:21 schreef -Vaduz- het volgende:
Lol, ik denk trouwens dat de tijd eraan zit te komen dat Gullit er ineens de brei aan geeft.
Kan wel degelijk uitmaken, want over het algemeen hebben mensen die dom zijn weinig inzicht.quote:Op maandag 20 december 2004 12:23 schreef jerryx het volgende:
Is ie echt zó dom?
Nou ja, maakt niet uit. Als ie maar een bal raakt.
Omdat Bosschaart té belangrijk is op het middenveld.quote:Op maandag 20 december 2004 13:22 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Waarom is Bosschaart eigenlijk niet meer in de picture als linksback, was ie toch in eerste instantie voor gehaald? Lijkt me toch ook een betere dan die andere 2.
Hij kan tenminste een boek lezenquote:Op maandag 20 december 2004 12:26 schreef DivineJester het volgende:
Achja, het beste boek dat Frank de Boer ooit gelezen had was door Peter R. De Vries geschreven
Dus met de komst van de nieuwe middenvelders schuift hij weer naar linksback.quote:Op maandag 20 december 2004 13:24 schreef RedGuy het volgende:
[..]
Omdat Bosschaart té belangrijk is op het middenveld.
Als je het voetbal een beetje volgt zou je moeten weten dat Hofs en De Graaf aanvallend spelen en niet vlak voor de verdediging zoals Bosschaart nu bij Feyenoord doet. Ze scoren niet voor niets veel meer dan Bosschaart.quote:Op maandag 20 december 2004 13:34 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Dus met de komst van de nieuwe middenvelders schuift hij weer naar linksback.
En als Zuiverloon slaagt voor z'n HAVO-examenquote:Op maandag 20 december 2004 18:33 schreef DivineJester het volgende:
Er zijn al twee verdedigers bijgekocht, Zuiverloon doet het naar behoren en kan volgend jaar (als hij zich blijft ontwikkelen) gewoon in het eerste
Dat ook natuurlijk.quote:Op maandag 20 december 2004 18:43 schreef TC03 het volgende:
[..]
En als Zuiverloon slaagt voor z'n HAVO-examen.
Joh, das wel een heel voordelige ruilquote:20-12-2004: Pardo mogelijk verhuurt aan Rbc
[Bron: FR-Fans.nl]
Feyenoord gaat Sebastian Pardo mogelijk verhuren aan Rbc Roosendaal. De Rotterdammers zijn daarover in onderhandeling met de ploeg van Edwin de Graaf, die vanaf het nieuwe jaar Feyenoorder zal zijn. Het is zeer waarschijnlijk dat deze beide (mogelijke) transfers met elkaar in verband staan.
Dan gaat Pardo neem ik an alleen de 2e seizoenshelft naar RBC?quote:Op maandag 20 december 2004 19:21 schreef jerryx het volgende:
Ja, maar hij was meteen weer aan RBC verhuurd.
Tja, een trainer die spelers op alfabetische volgorde laat staan...quote:Op maandag 20 december 2004 12:18 schreef methodmich het volgende:
Hofs is niet slim, maar dat maakt niet uit.
Bij een training moesten de Vitesse-spelers ooit op alfabetische volgorde staan en toen moest Mike Snoei Hofs zeggen dat hij bij de H moest.
Wie moet je er dan neer zetten :Squote:Op maandag 20 december 2004 21:47 schreef jerryx het volgende:
Blijf het trouwens ook ontzettend laf vinden dat Gullit eerst dreigt dat spelers die geen Nederlands willen leren uit de selectie geflikkerd worden, en vervolgens die Song elke week laat spelen. Dan ben je toch ontzettend ongeloofwaardig? Geen wonder dat ze dan niet willen luisteren.
Maar aan de andere kant ontzettend goed dat ie z'n vakantie gaat gebruiken om goede verdedigers te scouten.
Ten eerste het is een jood..........................quote:Op maandag 20 december 2004 21:35 schreef DAMH het volgende:
Typisch feyenoord kopen ze zoiets als hofsen vitesse koopt Hersi die volgens mij 100x beter is als hofs
Song kan toch Nederlands: "ja", en "sorry" ...quote:Op maandag 20 december 2004 21:47 schreef jerryx het volgende:
Blijf het trouwens ook ontzettend laf vinden dat Gullit eerst dreigt dat spelers die geen Nederlands willen leren uit de selectie geflikkerd worden, en vervolgens die Song elke week laat spelen. Dan ben je toch ontzettend ongeloofwaardig? Geen wonder dat ze dan niet willen luisteren.
quote:Op maandag 20 december 2004 21:47 schreef jerryx het volgende:
Maar aan de andere kant ontzettend goed dat ie z'n vakantie gaat gebruiken om goede verdedigers te scouten.
Boeie wil je soms altijd subtop blijven staan ofsowquote:Op dinsdag 21 december 2004 00:01 schreef Luni het volgende:
[..]
Ten eerste het is een jood..........................
Liever subtop dan een jood in het eerste.quote:Op dinsdag 21 december 2004 09:54 schreef DAMH het volgende:
[..]
Boeie wil je soms altijd subtop blijven staan ofsow![]()
lol triest, jij was zeker ook niet blij toen ze champie werden met JCquote:Op dinsdag 21 december 2004 10:14 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Liever subtop dan een jood in het eerste.
quote:Op dinsdag 21 december 2004 10:20 schreef DAMH het volgende:
[..]
lol triest, jij was zeker ook niet blij toen ze champie werden met JC![]()
maar ach met figuren die denken zoals jullie, zo kortzichtig zal Feyenoord er wel weer 10 jaar over doen om de landstitel te winnen...
Eindelijk...quote:21-12-2004: Gullit in Italie op zoek naar verdediger
[Bron: FR-Fans.nl]
Om zijn selectie te kunnen versterken met een verdediger gaat Ruud Gullit op zoek in de Italiaanse competitie. Daarbij heeft hij ondertussen als zijn Italiaanse contacten aangeboord. Dat meldt de Feyenoord-krant vandaag. Gullit weet dat hij moet zoeken naar routiniers die bij de topclubs op de bank zitten, maar weet dat ook daar een prijskaartje aanhangt.
Voorzitter Van den Herik weet ook te melden dat het aantrekken van een nieuwe verdediger niet in de begroting is opgenomen, dus moet de nieuwe aanwinst een goede zijn.
En Song was dus blijkbaar wel in de begroting opgenomen?quote:Voorzitter Van den Herik weet ook te melden dat het aantrekken van een nieuwe verdediger niet in de begroting is opgenomen, dus moet de nieuwe aanwinst een goede zijn.
Als we er nog een echt goede verdediger bij kunnen krijgen uit Italie, en de 2 nieuwe verdedigers een beetje in de buurt van het niveau van Saidi gaan komen, zijn alle problemen in 1 klap opgelost. Als we de rest van het team een beetje vast kunnen houden, zal er eindelijk weer eens een feest op de coolsingel zijn, in mei 2006quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |