De tering..... meen je dit nou ?quote:Op maandag 7 februari 2005 14:31 schreef MarkzMan_X het volgende:
Vanavond Sunquest op etn.fm!
De tracklist:
[..]
Nee, geen vriendjespolitiek! Maar hij heeft gewoon 2 tracks van me in z'n set gedaan. (zonder dat ik dat wist).
kon .....quote:Op maandag 7 februari 2005 19:59 schreef _Supreme het volgende:
ah, thnx Joppy, die kon ik nog niet
edit:
net geluisterd naar 01-fire_and_ice-para_siempre__original_mix-tsp.mp3...
moest bijna huilen
kon is op juiste manier gebruikt keurig nederlands. Maar volgens mij is het ook niet typisch limburgs om het verkeerd te gebruikenquote:Op maandag 7 februari 2005 20:50 schreef _Supreme het volgende:
haha is kon weer een van mijn briljante limburgs - Nederlands vertalingen?
En nu? Slowchat dan maar?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 01:40 schreef hp22 het volgende:
Het duurt wel lang zo, ik ga wel weer verder als msn t weer doet
MSN ligt gewoon wereldwijd plat! Is de apocalypse dan toch begonnen?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 01:44 schreef hp22 het volgende:
Haha thx, ik heb even een setje op gezet, zeg maar dat zodra msn t weer doet ik weer verder ga
Ja fuck ja.. zullen we naar etn.fm chat gaan?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 01:46 schreef hp22 het volgende:
Dat wordt weer massaal irc'en en icq'en vrees ik
Ga dan gewoon naar de quakenet mircquote:Op dinsdag 8 februari 2005 01:53 schreef Tomaz het volgende:
En op de een of andere manier weigert m'n xp die java-chat van ETN...
Mijn fout...quote:
De eerste edit = techno-beats onder een (rock?) nummer van de film "Garden State" (natalie portman! *zwijmel*).quote:Op dinsdag 8 februari 2005 01:57 schreef Tomaz het volgende:
[..]
Mijn fout...
Tof dat je naam twee keer in die set van Sunquest voorkomt zeg! Damn! Hoe zijn die edits? Wat heb je er precies aan gedaan?
Hier ook nietquote:Op dinsdag 8 februari 2005 02:26 schreef Tomaz het volgende:
msn is back !
En je bent nog niet heilig verklaard!?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 02:25 schreef hp22 het volgende:
[afbeelding]
Ik heb hier gewoon een blik staan!
Nonsens! kwam die SMS nog aan?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 02:30 schreef Tomaz het volgende:
hehe, normaal heb ik zo'n 40 peeps online op msn, nu maar 1tje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |