Van Hanegem is anders ook maar een suffe flapdrol.quote:Op maandag 20 december 2004 21:26 schreef Spideyman het volgende:
Leuke aflevering, alleen wat is die Hans tenenkrommend zeg. Brrrrr.
Nee, Martin Klaassen. Met de vraag of Gullit nu in dezelfde situatie zit als Koeman een paar weken geleden.quote:Op maandag 20 december 2004 22:02 schreef Johan-Derksen het volgende:
Ziek... Henk Kok?
ik heb me ontzettend lopen irriteren aan die kraaij jr. elke keer als hij z'n scheur open trok zag je iedereen aan de tafel zuchten en denken, jongen hou toch op.quote:Op maandag 20 december 2004 22:02 schreef MaxPower het volgende:
Kraaij moet in de plaats van Kieft. Leuke frisse meningen heeft hij.
Dat kan je wel zeggen. Een nieuw persoonlijk record.quote:Op maandag 20 december 2004 22:39 schreef rubbereend het volgende:
gtis wel je avodn geweest he Vaduz
Waarom heb je mijn dorp Doornenburg niet gebruiktquote:Op maandag 20 december 2004 17:42 schreef Johan-Derksen het volgende:
Maarten Nijenhuis, Nijmegen
John Hofstra, Elst
Fred van Lieropshoven, Utrecht
Hans Kraaij Senior, Anoniem (hanskraaij@senior.com)
Casper Polman, Bemmel
Marco Vermars, Gendt
Koos Olbers, Oosterbeek
Erik Hazelhoef, Den Haag
Antoin de Man, Lelystad
Pascal Scheepsheyn, Bemmel
Kees Stolk, Neerbrugge
Toby van der Weijden, Purmerend
Dat is mijn lijst tot nu toe, met een paar hele leuke vragen
in het begin was dat altijd leuk, dan zei hij wat nuttigs en kwam dr weleens een grap achteraan die ook nog weleens treffend was. Nu heeft hij ontdekt dat hij een kunstje kan en te pas en te pas moet er een grapje tussendoor. Hij ontwijkt er zelfs serieuze vragen mee en hij komt ermee weg omdat t de nationale knuffelbeer is die niets fout kan doen, zie EK.quote:Op dinsdag 21 december 2004 01:12 schreef tong80 het volgende:
Ben altijd een fan geweest van de Kromme. Maar elke keer op een vraag kwasie leuk antwoorden gaat me nu wel irriteren.
Meer mensen last van ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |