dat heb ik net gezegd, dat nieuwsfeitje roept op tot verder denken. Daar ben ik het mee eens.quote:Op dinsdag 14 december 2004 01:37 schreef Landmass het volgende:
[..]
Welke punten ben je het met ze eens?
gewoon goed gejat...quote:Op maandag 13 december 2004 04:06 schreef matjas het volgende:
die rode ster vind ik anders wel verdacht daar recht in de hoek..... hmz vraag me af wat daarvan de bedoeling was
Ik ben altijd in voor een goede serieuse discussie gebaseert op feiten.quote:Op dinsdag 14 december 2004 02:02 schreef Shagster het volgende:
Gewijzigd... Lamaar.. Niet zo'n zin in deze discussie. Als ik het zo lees gaat ie toch in een goedkope welles nietes ruzie uitlopen
Heel realistisch inderdaad... jij bent zeker rechts?quote:Op dinsdag 14 december 2004 01:34 schreef NoBody122 het volgende:
goh... een bash-alles-wat-links-is topic op Fok! (was het een anti-rechts topic geweest, was ie waarschijnlijk al lang van een slot voorzien), what else is new
Dit lijkt me een understatement.quote:Op zondag 12 december 2004 20:07 schreef Brammetje het volgende:
Die gasten snappen totaal niet hoe het in elkaar steekt, ze hebben een iets te onrealistische kijk op de werkelijkheid.
Nee, maar hun Nationaal Socalistische vrienden ook niet. Ze zijn geworden wat ze zeggen te verafschuwen.quote:En ze schuwen geweld ook niet, niet het type mensen wat gaat praten, maar liever met een stelletje mede werklozen de boel kort en klein slaat. En de overheid tolereert dit ook nog.
Je moet ook niet te veel vragen van een stel linksen bij elkaar. 1+1 kunnen ze nauwelijks aan. Laat staan complexe maatschappelijke vraagstukken. Die foto in de eerste post geeft al overduidelijk aan wat voor een hersenloze barbaren het zijn.quote:Even een analyse van de gemiddelde internationale socialist:
- voor de helft studenten, doen warrige studies als sociologie
- een nog groter deel heeft zijn studie voortijdig beeindigd en leeft van een uitkering.
Dude, deze lui beschouwen de PvdA als extreem-rechts. Eigenlijk alles wat aan de rechterzijde van de SP of NCPN zit.quote:- 95% stemt op partijen als groen links, SP en PVDA
Zie hier de gelijkenis met aanhangers van een niet nader genoemde andere facistoïde levensovertuiging c.q. maatschappelijke beweging.quote:- zijn te beroerd om te werken
- voelen zich beter dan andere mensen, vooral mensen met een andere mening
- schuwen geweld niet
I guess you can say that again!quote:- roepen dingen die nergens op slaan
Hey ouwe 'vo roeper, doe je HBO Fanatica?quote:Op maandag 20 december 2004 23:04 schreef Mark_H_Uit_B het volgende:
DEMOCRATIE B'vo
KAPITALISME B'vo
RECHT CONSERVATIEF B'vo
KABINET BALKENENDE B'vo
GEERT WILDERS B'vo B'vo
en ieder die tegen is of het gewoon niet eens is, een klap zou je tot inkeer brengen(jaja dat is een koekje van eigen deeg nietwaar linkse fanatica)!!!!!
Dat hoeft nou ook weer niet. Argumenten zijn voldoende alleen daar staat de IS niet altijd even open voor.quote:een klap zou je tot inkeer brengen
dus? dan toch die klap?quote:Op dinsdag 21 december 2004 16:02 schreef Landmass het volgende:
[..]
Dat hoeft nou ook weer niet. Argumenten zijn voldoende alleen daar staat de IS niet altijd even open voor.
Ja, want niks doen en langs de lijn op alles gaan staan mekkeren werpt wel zijn vruchten afquote:Op woensdag 22 december 2004 04:38 schreef BaajGuardian het volgende:
alsof uberhaupt demonstreren zin heeft
achterlijk volk
maar dat is nu eenmaal de meerderheid van nederland
(ps hoe komt men erbij dat de media links is , de media is geschift , echt links zie je nieteens meer man)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |