Sommigen houden van kunst, anderen van kitsch..quote:Op vrijdag 10 december 2004 02:09 schreef victorinox het volgende:
Toch knap dat een hoop mensen hier James Cameron compleet bagger vinden.
En dat terwijl 3 van zijn films in de IMDb top 250 zitten.
En al zijn films bij elkaar goed zijn voor 32 oscarnominatie's, waarvan er 18 zijn verzilverd.
Euhquote:Op vrijdag 10 december 2004 00:22 schreef Sokolsky het volgende:
13. Stanley Kubrick vs. Takeshi Kitano Met vlag en wimpel.
Da's dan duidelijkquote:Op zaterdag 11 december 2004 08:52 schreef Sokolsky het volgende:
Oh, 13 moest dus Kubrick zjin. Tagjes verkeerd neergezet.
Wie bedoel je dan?quote:Op zaterdag 11 december 2004 15:03 schreef ranja het volgende:
Pf zitten echt lui bij die anderhalve film hebben gemaakt. Zijn die dan echt zo goed?
Tja... dat heb je met jonge mensen. Geldt trouwens ook voor Iñárritu.quote:Op zaterdag 11 december 2004 15:21 schreef ranja het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld Spike Jonze, maar ook Brian Singer heeft bijna niks op z'n lijst staan nog.
Klopt, maar daar zijn wel 2 briljante films bijquote:Op zaterdag 11 december 2004 15:33 schreef SaintOfKillers het volgende:
Geldt trouwens ook voor Iñárritu.
Oh, ik vind Usual suspects ook heel goed hoor. Maar dan zie je dus dat hij zo'n goeie film (waarbij de vraag is of het niet gewoon het verhaal is die het zo goed maakt ipv de regisseur) opvolgt met X-men, nou dan is het bijzondere er wel af. Terwijl Iñárritu met 21 grams bewijst dat Amores perres geen toevalstreffer was. Dit alles natuurlijk geheel subjectief, dat lijkt me duidelijkquote:Op zaterdag 11 december 2004 19:05 schreef Sokolsky het volgende:
Singers TUS is minstens zo briljant. Jonze heeft wel aardige films gemaakt, maar volgens mij ligt dat meer aan scriptschrijver Kaufman.
Geef een stem aan Hitchcock zodat het nog een beetje spannend blijft?quote:Op donderdag 9 december 2004 21:04 schreef REFUSED het volgende:
6. Francis Ford Coppola & Alfred Hitchcockik geef wel de beslissende stem bij een gelijkspel
Grappig dat mensen kompleet niet kunnen tellen, en blijkbaar een eigen beeld hebben van hoe een ronde verlooptquote:Op zondag 12 december 2004 16:37 schreef sampoo het volgende:
[..]
Geef een stem aan Hitchcock zodat het nog een beetje spannend blijft?![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |