abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 15 januari 2005 @ 10:10:27 #26
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_24577088
Hier hetzelfde als bij livelink..
we blijven hetzelfde betalen per saldo.. ik werd alleen 2 weken geleden ff gek van het heen en weer sturen van papieren en overal handtekeningen halen..
Maar als 't nou een beetje meezit, gaat 't vanaf nu beter lopen.

(hier hadden we trouwens een opvanginstantie die maar BLEEF vragen om een getekende automatische incasso (nee dus, want LMK betaalt alles aan de opvang maar verzuimt steeds een schriftelijke bevestiging hiervan te sturen aan de opvang... )
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_24577725
hehheh die LMK toch.
pi_24577914
Helaas valt het voor ons niet goed uit. Beide werkgevers betalen niet en we krijgen het minimale terug van de belasting
  zaterdag 15 januari 2005 @ 12:19:43 #29
107004 Leep
of wel natuurlijk
pi_24578606
In het volkskrant magazine van deze week staat een lang artikel over de nieuwe wet kinderopvang:)
of niet natuurlijk
  zaterdag 15 januari 2005 @ 14:23:43 #30
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_24580666
quote:
Op zaterdag 15 januari 2005 11:19 schreef bixister het volgende:
hehheh die LMK toch.


Hij vindt 't zo sneu..

duurde ff voor 't kwartje viel..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zaterdag 15 januari 2005 @ 22:24:38 #31
109497 Icaä
Are you proud of who I am
pi_24588360
Oké, van deze kant dan ook maar een update:

Afgelopen dinsdag maar eens gaan bellen naar de intermediaire organisaties. Beide zouden namelijk een voorschot gaan storten, maar je mag drie keer raden.

Eerst Kintent. Met de betreffende werkgever is de afspraak gemaakt dat wij géén maandelijkse factuur hoeven op te sturen. Maar op mijn vraag waarom we dan nog niks hadden gekregen, kreeg ik als antwoord: 'omdat u nog geen factuur hebt opgestuurd'
Uiteindelijk, na lang bellen degene aan de telefoon gekregen die (als enige binnen Kintent!) afwist van deze specifieke afspraak. Zij meldde ons dat wij 'ons voorschot voor de maand januari op 15 januari gestort gaan krijgen.' Noemen ze een voorschot! O ja, nog drie keer raden of het vandaag bijgeschreven was.

Toen KidsConcern. Ik was gewend om naar het plaatselijke kantoor te bellen. Dat nummer werd niet meer beantwoord; er draaide alleen een bandje dat ik in het vervolg naar een centraal nummer in Rotterdam moest bellen. Daar werd de hele ochtend niet opgenomen. Tot ik uiteindelijk wel contact kreeg met een wanhopige telefoniste, die mij ook nog kon melden dat de wachttijd voor het stellen van een vraag inmiddels minimaal een half uur duurde.
Ik heb de moed opgegeven.

Ondertussen wachten we nog steeds op ons geld dus.

Grrr, ik zag het aankomen, en het is niet meegevallen

O ja, de werkgever die KidsConcern in de arm heeft genomen is inmiddels van de onbereikbaarheid op de hoogte gesteld.

Waarom o waarom moest het systeem zoals het was - en dat redelijk functioneerde - vervangen worden door zo'n stalinistisch bureaucratisch gedrocht?
I'll meet you on the other side
I'll meet you in the light
pi_24589770
quote:
Op zaterdag 15 januari 2005 11:34 schreef Stiekemurd het volgende:
Helaas valt het voor ons niet goed uit. Beide werkgevers betalen niet en we krijgen het minimale terug van de belasting
Het goede nieuws is dat jullie dan een heel behoorlijk inkomen hebben

Ik kan ook in herhaling blijven vallen, voor ons is het dé uitkomst. Maar ik geloof dat wij ook het soort mensen zijn waarvoor deze wet is bedacht, mensen die voorheen ten prooi vielen aan de val dat kdv net zoveel kost als werken opbrengt.
mooi he, alles
pi_24590075
Voor zover ik het in kan schatten valt het voor ons ook gunstig uit!
Alleen moet ik al die papierentrope nog regelen, Jadey gaat binnenkort weer voor 1 dag naar het kdv. De werkgever van mijn vriend betaald niet mee, maar dat maakt dus nu gelukkig niets meer uit Dus wij horen ook bij dat soort mensen Phil
  zondag 16 januari 2005 @ 10:30:03 #34
109497 Icaä
Are you proud of who I am
pi_24593824
Vind ik prima hoor, uitstekend zelfs, dat het voor sommige van jullie financieel gezien goed uitpakt. Dat is ook helemaal niet waar ik zo boos over ben. Voor ons pakt het trouwens min of meer budgettair neutraal uit.

Waar ik tegen te hoop blijf lopen is de ontzettende moeite die het kost om het geld waar we recht op hebben, te krijgen. Ik ben geen administratiekantoor, en wil het ook niet worden.

Ik begrijp echt niet waarom ik elke maand een rekening moet opsturen, met alle risico's van dien. Waarom kan ik niet één keer per jaar alle facturen opsturen, zodat er een definitieve afrekening komt. Waarom duurt het zo godsgruwelijk lang voordat er überhaupt uitbetaald wordt. Waarom wordt er zo verschrikkelijk moeilijk gedaan over het uitbetalen van eenzesde van de kosten. Dát is wat ik bedoel met een stalinistisch bureaucratisch gedoe.
Ik kan dat alleen maar vergelijken met de situatie van vorig jaar, waar we gewoon eens per maand een rekening kregen, die we gewoon betaalden.
I'll meet you on the other side
I'll meet you in the light
pi_24594203
Oh maar ik begrijp ter dege wat je bedoelt Icaä. Bij mijn werk gaat het via CMK, ook een intermediar, zij betalen in opdracht van mijn werkgever dus die 1/6e aan mij uit. Ik verwacht hierin ook best problemen, het zijn logge organisaties. Gelukkig begrijp ik dat de belastingdienst het beter doet qua betaling. Ik begrijp ook niet waarom mijn werkgever het bedrag niet gewoon rechtstreeks met het loon mee kan betalen. Ik moet dadelijk dus voor het kdv van alle kanten geldstromen in de gaten houden.
pi_24611518
Wat ik niet begrijp, is dat die intermediairs nog bestaan; dat is helemaal niet meer nodig, het zorgt alleen maar weer voor een extra schakel in de toch al zo lastige problematiek...
Kintent, bijvoorbeeld, wordt o.a. door het onderwijs gebruikt, maar de betalingen van de werkgever zijn alleen maar om Kintent overeind te houden, niet om het allemaal gemakkelijker (lees: soepeler) te maken.
Ik neem aan dat er wel iets qua regels is dat het bedrag op een bepaalde tijd moet zijn gestort? Dan kun je je werkgever daarop aanspreken.
Overigens: spreek gewoon NIET de tussenpersoon aan, maar je baas, want die heeft voor de tussenpersoon gezorgd (neem ik aan) en is/blijft daardoor volledig verantwoordelijk voor de uitbetalingen. (Trouwens, ongetwijfeld heeft die al wel naar de tussenpersoon gestort, zodat de tussenpersoon lekker rente trekt)
  maandag 17 januari 2005 @ 13:54:35 #37
8885 moralia
Grip op je zak
pi_24612267
Ik heb het ook aan mijn bazin verteld Bright, en ik vind ook dat de intermediars niet nodig zijn. Maar vaak zit het geld voor de kinderopvang in een CAO-afspraak. Bij de mitex (oa CAO mode en kleding) zit in het verenigingsbedrag de kosten voor de kinderopvang. Daar betaalt dus elk lid aan mee en dat wordt dus gecoördineerd door kintent.
Zelfde geldt dus voor de grafische CAO van mijn partner, loopt ook bij Kintent. Waarschijnlijk is het dus voor onze werkgevers duurder als ze de kinderopvang kosten apart betalen.
Mijn werkgeefster is in ieder geval van plan het uit te zoeken want zij baalt ook van deze gang van zaken van Kintent.
I want to be young and wild, and then I want to be
middle-aged and rich, and then I want to be old and annoy people by
pretending that I'm deaf
  Redactie Frontpage / Spellchecker maandag 17 januari 2005 @ 14:51:04 #38
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_24612849
Bij mij is de tussenpersoon juist weggevallen. Ik heb een rechtstreeks contract met de opvang. Werkgever betaalt ook een deel en belasting betaalt een deel. Alleen heb ik het nog niet rond allemaal omdat werkgever bepaalde papieren nodig had van de opvang en ik Christans sofinummer niet kan terugvinden Maar als het goed is ga ik minder betalen elke maand.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_24613578
IK vraag me af wat ik nu precies moet regelen.... ik ben hard op zoek naar werk en ik kan naar mi pas kinderopvang regelen als ik zeker weet dat ik ergens kan gaan beginnen, maar als ik alles zo lees duurt dat met de kinderopvang ook redelijk lang hier in de buurt......

LAstig allemaal... komt trouwens voor mij niet door de nieuwe wet maar door de scheiding...
  maandag 17 januari 2005 @ 20:29:05 #40
109497 Icaä
Are you proud of who I am
pi_24614450
Ben ik helemaal voor, afschaffing van die vreselijke intermediairs! Die hun producten ook nog eens aan ons werknemers 'verkopen' als zijnde extra service! (Want ja, ze nemen ons zoveel werk uit handen).

O, het is nu de 17e, en wat ik al dacht, ondanks alle prachtige beloften is er niks op onze rekening bijgeschreven. Er gaan morgen inderdaad klaagmailtjes naar de verschillende personeelsafdelingen. Ik heb daar al eerder aan de bel getrokken omdat KidsConcern telefonisch niet bereikbaar is.
Wat mij betreft kieperen ze die intermediairs er zo snel mogelijk uit!
I'll meet you on the other side
I'll meet you in the light
pi_24617188
Hier stond vandaag keurig het bedrag van de belastingdienst op mijn rekening. Als ik het zo hoor mag ik blij zijn dat mijn werkgever niet meebetaalt, het lijkt me een ramp met al die bureaus. Kun je niet even flink gaan actie voeren dat dit echt te belachelijk is voor woorden?

Angel, om te beginnen maar gewoon inschrijven bij een kdv, dan kun je altijd daarna nog zien als er een plekje vrijkomt. Bij mij was er trouwens (jaja, amsterdam centrum nog wel) direct een plekje vrij, maar da's wel heel bijzonder.

Rewimo, dat nummer kun je toch gewoon nog een keer opvragen bij de belastingdienst?
mooi he, alles
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 18 januari 2005 @ 08:06:11 #42
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_24620216
quote:
Op dinsdag 18 januari 2005 00:06 schreef phileine het volgende:
Rewimo, dat nummer kun je toch gewoon nog een keer opvragen bij de belastingdienst?
Ja. Alleen sturen ze het niet op Als ik het voor volgende week woensdag niet gevonden heb mag ik er fijn voor naar Amsterdam om het persoonlijk op te halen.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † dinsdag 18 januari 2005 @ 08:57:46 #43
37843 lady-wrb
kortaf
pi_24620660
o dat is lekker. hoewel........kunnen we gaan stadten
pi_24620662
quote:
Op dinsdag 18 januari 2005 00:06 schreef phileine het volgende:
Hier stond vandaag keurig het bedrag van de belastingdienst op mijn rekening. Als ik het zo hoor mag ik blij zijn dat mijn werkgever niet meebetaalt, het lijkt me een ramp met al die bureaus.
Hier hetzelfde
Een beetje vreemd, maar wel lekker
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 18 januari 2005 @ 08:58:45 #45
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_24620671
quote:
Op dinsdag 18 januari 2005 08:57 schreef lady-wrb het volgende:
o dat is lekker. hoewel........kunnen we gaan stadten
Heb een afspraak om 16.15, wordt krap
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  † In Memoriam † dinsdag 18 januari 2005 @ 09:01:17 #46
37843 lady-wrb
kortaf
pi_24620687
hoe zit het eigenlijk als je gescheiden bent? moet dan de nieuwe partner bijdragen in de kosten van de kinderopvang? ik zou dat heel oneerlijk vinden. mijn ex weigert al vanaf het begiin om alimentatie of welke bijdrage dan ook in het onderhoud van wat hij zijn zoon noemt, te betalen.
  † In Memoriam † dinsdag 18 januari 2005 @ 09:01:52 #47
37843 lady-wrb
kortaf
pi_24620697
quote:
Op dinsdag 18 januari 2005 08:58 schreef Rewimo het volgende:

[..]

Heb een afspraak om 16.15, wordt krap
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 18 januari 2005 @ 09:03:16 #48
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_24620708
Volgens mij heb ik daarover iets gezien op de site van de Belastingdienst. Ik was gisteren aan het zoeken naar de extra bijdrage voor alleenstaande ouders (dat ben ik officieel) maar dat kon ik niet vinden. Wel dat je die kunt krijgen, maar niet hoeveel dat dan is.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  dinsdag 18 januari 2005 @ 09:05:27 #49
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_24620722
Alleenstaande ouderbijdrage is 1/6 deel van het gehele bedrag.
Je moet gewoon invullen op het formulier dat je alleenstaand bent.

Maar hoe zit dat dan Rewimo, betaalt Qtel niks?
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 18 januari 2005 @ 09:19:43 #50
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_24620881
qltel betaalt officieel niks nee. Wij wonen ook niet samen. Zijn werkgever heeft geen regeling voor kinderopvang en dus is het gunstiger zo.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')