auw.avi is met een langere vertandingquote:Op woensdag 29 december 2004 18:53 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Auw.avi
ding heeft wel veel vermogen, en een superkorte vertanding of niet soms
dan is het nog niet te doen.. hier in de buurt vind je ook wel t een en ander (ik woon in limburg) en de meeste donor onderdelen heb ik al (ik zoek alleen nog een voorfront en een sedan (van na 73) heeft toch het foute front en 90% van de tourings ook (die hebben origineel allemaal een front van voor 73 of de auto's nou in 71 of in 77 zijn gemaakt)quote:Op woensdag 29 december 2004 16:34 schreef Sterke_Yerke het volgende:
En die texelaars komen elke week wel een keer op het vaste land, er kan vast wel wat geregeld worden.
komt allemaal door patrick281quote:Op woensdag 29 december 2004 19:43 schreef Rietvaerder het volgende:
Komt ie weer met zn CR's
Jij hebt duidelijk nog nooit op een Bandit600 25kw gereden, is niks vergeleken met zo'n CR![]()
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 00:22 schreef Youp het volgende:
YES!!!! ik heb een voorfront!!!!!!!!! het schadebedrijf waar mijn auto gedaan wordt maakt ook ferrari's enzo en die hebben connecties door heel europa... en nou heeft die eens rondgebeld voor een nieuw voorfront van voor 73 wat dus zo zeldzaam is... en in munchen hadden ze er nog 1tje! en ik mag die hebbenwel voor de prijs van 631 euro ex. BTW maargoed! ik krijg m toch maar ff
![]()
* Youp blij
ja ik weet t, maar ze zijn 2e hands niet te krijgen en als je ze kan krijgen betaal je je er ook scheel voor en dan moet ie nog bewerkt worden omdat ze meestal wel half rot of geroest zijn oid.. en een tijd geleden kon je ze bij walloth und esch nog bestellen voor 650 euro per stuk (ik dacht wel inclusief BTW) maar dit is gewoon de aller laatste die zij bij BMW over heel de wereld hebbenquote:
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 22:08 schreef MacroTough het volgende:
Da's mooi, dan kun je weer wat stuk maken...
da's waar maar een compleet front is wel ff wat anders als een stripje hier of een velgje daarquote:Op zaterdag 8 januari 2005 01:09 schreef Five_Aces het volgende:
Uiteindelijk bepalen dat soort dingen wel het waardebehoud van je auto... helemaal origineel is altijd beter.
ok!quote:Op zaterdag 8 januari 2005 02:04 schreef Five_Aces het volgende:
Dat bedoel ik ook.
Nou en?quote:
in de wat?quote:Op zaterdag 8 januari 2005 09:31 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Nou en?
Zeikers.
Youp die kocht een ouwe BMW, het gaat stuk en hij maakt het weer.
Big deal. Go Youp
NB dat front staat gewoon in de ETK, nr. 41 33 1 835 659 is het toch?
nummer geen idee... en t kan zijn dat je t op kan zoeken... maar bestellen, ho maarquote:Op zaterdag 8 januari 2005 18:00 schreef Hyperdude het volgende:
NERD-alert
@Youp
Dacht ik ook, maar klopt dat nr. dan niet?
Staat er echt front touring vanaf 1968 oid t/m 1973, voor 644 EUR
Kan je gewoon grafisch opzoeken onder carrosserie onderdelen.
Boeit verder natuurlijk voor geen ene meter.
![]()
hmmz... nee in roosteren ken ik niemand met zo'n dingquote:Op zaterdag 8 januari 2005 21:26 schreef Alfa_Boy het volgende:
Volgens mij staat ook zo'n 2000 in roosteren bij een garage. Een oranje. Reed er vanmiddag langs, want ik ga altijd in belgie tanken
zeker doen, en vervolgens hier postenquote:Op zaterdag 8 januari 2005 21:48 schreef Alfa_Boy het volgende:
als ik weer eens langsrij, maar ik ff pics. Ik ben niet zo'n bmw-kenner, maar hij lijkt veel op die van jou
GODDAMNquote:Op vrijdag 7 januari 2005 13:48 schreef Youp het volgende:
[..]
ja ik weet t, maar ze zijn 2e hands niet te krijgen en als je ze kan krijgen betaal je je er ook scheel voor en dan moet ie nog bewerkt worden omdat ze meestal wel half rot of geroest zijn oid.. en een tijd geleden kon je ze bij walloth und esch nog bestellen voor 650 euro per stuk (ik dacht wel inclusief BTW) maar dit is gewoon de aller laatste die zij bij BMW over heel de wereld hebben
neequote:Op zondag 9 januari 2005 00:10 schreef yup het volgende:
[..]
GODDAMN
Voor dat geld koop ik een nette E30 318i in D-land
Stort dat geld liever op mijn rekening man![]()
kloptquote:Op zondag 9 januari 2005 02:12 schreef StefanP het volgende:
Doh! Ik lees net pas dat je auto stuk is (heb weinig gefokt de afgelopen maand), da's mooi kut man! Het ziet er vrij erg uit vanuit mijn optiek maar ik heb dan ook 2 linkerhanden. Ik weet zeker dat je hem weer kunt oplappen, de laatste posts zijn ook veel positiever dan je eerste.
Ik heb wel vaker een prachtige auto gezien die al eerder total loss was gereden, als je dan de foto's voor- en na ziet dan houd je het niet voor mogelijk. Wedden dat dat bij jouw auto ook lukt? De passie is er wel en dat maakt al het verschil.
Uit ervaring van Pa met een auto die hij zelf heeft gehad kan ik dit beamen.quote:Op zondag 9 januari 2005 02:15 schreef Youp het volgende:
[..]
kloptzoals je waarschijnlijk wel gelezen hebt heb ik alle onderdelen al bij elkaar en staat de auto een dezer dagen (als mijn unieke 'voorfront' binnen is) bij een schadebedrijf dat ook ferrari's enzo doet (connecties enzo
)
de schade is ook beperkt gebleven tot plaatwerk, de kokerbalken zijn niet geraakt of scheefgetrokken of wat dan ook dus ik heb enorm veel geluk gehad
jammer dat de verzekering niks uitkeert natuurlijk maarja ik heb liever dat ze dat niet doen en dat de auto nog te redden is dan andersom, dat heeft misschien met mn liefde voor auto's te maken
2002 Turbo'squote:Op zaterdag 15 januari 2005 14:54 schreef Alfa_Boy het volgende:
Youp, ik schaam me diep. Ben gaan tanken in belgie, zie ik die oranje weer staan, denk bij mezelf, SHIT de digicam vergeten
Sta ik bij het stoplicht achter een 2002 turbo op een trailer, GVD geen digcam![]()
![]()
Inderdaad, flink raggen met zo'n wagen ! 1 van de weinige turbo'squote:Op zaterdag 15 januari 2005 21:03 schreef Sterke_Yerke het volgende:
[..]
2002 Turbo's![]()
Die letters op de voorbumper zijn speciaal gespiegeld zodat mensen in hun achteruitkijkspiegel het goed kunnen lezen, en vervolgens 7 kleuren kunnen schijten!
heb ik al eens over nagedacht maar ik zie wel.. ik ga sowieso wat voorzichtiger zijnquote:Op zaterdag 15 januari 2005 17:54 schreef Garbageman het volgende:
Zeg Youp, ga je nu straks ook een rijvaardigheidstraining doen? Niet lullig bedoeld, maar het is de manier om je auto beter te leren kennen.
dat heeft er helaas maar bij weinig auto's op gezeten aangezien het BMW een te agressief imago gaf..quote:Op zaterdag 15 januari 2005 21:03 schreef Sterke_Yerke het volgende:
[..]
2002 Turbo's![]()
Die letters op de voorbumper zijn speciaal gespiegeld zodat mensen in hun achteruitkijkspiegel het goed kunnen lezen, en vervolgens 7 kleuren kunnen schijten!
Was het niet zo dat dit onder dwang van de Duitse overheid is gebeurd?quote:Op donderdag 20 januari 2005 18:59 schreef Youp het volgende:
[..]
dat heeft er helaas maar bij weinig auto's op gezeten aangezien het BMW een te agressief imago gaf..
quote:Op donderdag 20 januari 2005 19:10 schreef Hyperdude het volgende:
Da's goed nieuws Youp.
Hmm zal wel meevallen denk ik zo.0/100 8 sec Top 208km/hquote:Op zaterdag 15 januari 2005 21:03 schreef Sterke_Yerke het volgende:
[..]
2002 Turbo's![]()
Die letters op de voorbumper zijn speciaal gespiegeld zodat mensen in hun achteruitkijkspiegel het goed kunnen lezen, en vervolgens 7 kleuren kunnen schijten!
grapjas...quote:Op vrijdag 21 januari 2005 16:44 schreef greatdane het volgende:
[..]
Hmm zal wel meevallen denk ik zo.0/100 8 sec Top 208km/h![]()
zijn we gewendquote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:13 schreef BazzoS het volgende:zoals PeuRac zei: ook_gek, zo subtiel als altijd
wat voor gttje?quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:13 schreef zappa29 het volgende:
Ik zag op een andere site ook wat tragere tijden dan je hier vermeld..
Hij is welliswaar iets sneller dan mijn GTtje, maar die ziet er beter uit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |