Jijquote:Op woensdag 29 december 2004 15:32 schreef P8 het volgende:
ben ik nou gewoon gevoelloos omdat ik daar zonder problemen naar kan kijken eigenlijk?
ja, het is ranzig, maar ik vind het eigenlijk eerder grappig dan shocking. ik bedoel, welke malloot laat het zo ver komen dan
oowjah, omdat ik er niet van moet kokhalzen betekent het meteen dat ik ook een dikke plak gesmolten kaas onder mn voorhuid heb zitten?quote:
quote:Op woensdag 29 december 2004 16:51 schreef P8 het volgende:
[..]
oowjah, omdat ik er niet van moet kokhalzen betekent het meteen dat ik ook een dikke plak gesmolten kaas onder mn voorhuid heb zitten?![]()
als het zo is mag jij het eraf komen likken knul![]()
![]()
Jemig, heb je penisangst ofzo?quote:Op zondag 2 januari 2005 22:07 schreef Caithlinn het volgende:
Wat een megaranzige link!
Geen penisangstquote:Op zondag 2 januari 2005 22:41 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
Jemig, heb je penisangst ofzo?
Lijkt me wel zo frisquote:
* over haar nek gaat *quote:Op zondag 2 januari 2005 22:55 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
doek nooit![]()
heb nog nooit iemand horen klagen![]()
Dacht het ookquote:
Dacht het ookquote:
Pardon? Zit net lekker binnen achter mijn pctjequote:Op zondag 2 januari 2005 23:10 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
moet jij niet ergens aan de weg staan?![]()
oh... mag je nu al stoppen met werken danquote:Op zondag 2 januari 2005 23:18 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Pardon? Zit net lekker binnen achter mijn pctje
Vandaar dat ik ook schreef "de afgelopen maand".quote:Op zondag 2 januari 2005 23:23 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Topic is al oud hoor.
Wat voor werk denk jij dat ik doe dan?quote:Op zondag 2 januari 2005 23:28 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
oh... mag je nu al stoppen met werken dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |