quote:Op donderdag 2 december 2004 01:15 schreef RemCOW het volgende:
Denk dat Street Spirit wel weer hoog staat, maar niet op 1. Maar je weet nooit.
Air All I Need en Mad about you van Hooverphonic gaan ook weer stijgen denk ik, vaak voorbij zien komen.
Ja, speciaal voor jou.quote:Op donderdag 2 december 2004 09:25 schreef TheGrandWazoo het volgende:
99. Steeleye Span - All Around My Hat
Jane! Wat goed van je !
quote:Op zondag 12 december 2004 16:36 schreef methodmich het volgende:
Ja, we wachten vol spanning!
Yep, ik wel iig.quote:Op maandag 13 december 2004 11:04 schreef Nolius het volgende:
Ik denk dat 2 januari een goede datum is. Dan kunnen we in de middag om 12 uur beginnen. Jane en thegrandwazoo kunnen dan toch?
Okquote:Op maandag 13 december 2004 11:04 schreef Nolius het volgende:
Om even op de uitzending terug te komen:
Ik denk dat 2 januari een goede datum is. Dan kunnen we in de middag om 12 uur beginnen. Jane en thegrandwazoo kunnen dan toch? Menjo kan wellicht langskomen? En seborik, kun je echt niet dan? En RemCOW misschien ook een stukje? En voor SunChaser misschien ook iets?
methodmich heeft al aangeboden wat dingen te willen schrijven over platen die in de lijst staan om te gebruiken. Misschien wil hij ook een stukje presenteren?
En ik zat er aan te denken of het ook leuk is om Yvonne een stukje te laten doen. Als iemand zich verder nog geroepen voelt, hoor ik het graag
Ja, vooral als Jane na elke plaat van na 1980 zegt: 'Echt, nog noooooit van gehoord!'quote:Op maandag 13 december 2004 22:26 schreef Man_Made_God het volgende:
Dat moet verdomd leuke/goede radio worden.
MM die gaat schrijven, en Jane en Grandwazoo die gaan presenteren. Lijkt me leuk!!
Zeg, ik heb je wel toch wel wat normale muziekkennis meegegeven, of hoe zit dat?quote:Op dinsdag 14 december 2004 10:52 schreef Jane het volgende:
[..]
Ja, vooral als Jane na elke plaat van na 1980 zegt: 'Echt, nog noooooit van gehoord!'
Da's waar, ik ken nu wel elke plaat die K3 ooit gemaakt heeft.quote:Op dinsdag 14 december 2004 10:55 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Zeg, ik heb je wel toch wel wat normale muziekkennis meegegeven, of hoe zit dat?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |