Daar heb je idd niks aan, maar ff goochelen op 'codecs' levert de volgende site op: www.free-codecs.comquote:Op dinsdag 23 november 2004 22:34 schreef weet_ik_veel het volgende:
Wat heb ik aan een zooi die in het Italiaans zegt dat de pagina niet bestaat?
Je hebt gelijk.quote:Op dinsdag 23 november 2004 22:35 schreef Wup het volgende:
een maandje later denk ik
Die classic werkt, maar het beeld en het geluid lopen niet synchroon.quote:Op dinsdag 23 november 2004 22:53 schreef Iwan1976 het volgende:
En verder adviseer ik je om de kleine, maar zeer functionele Windows Media Player Classic te gebruiken i.p.v. de geheugen vretende Windows Media Player.
dan is je computer waarschijnlijk te traag of te druk met andere dingetjesquote:Op dinsdag 23 november 2004 23:30 schreef weet_ik_veel het volgende:
Die classic werkt, maar het beeld en het geluid lopen niet synchroon.
Pentium 1, 233 mHz (noodgedwongen, want de p4 is naar de kloten), 256 mB geheugen.quote:Op dinsdag 23 november 2004 23:33 schreef Wup het volgende:
dan is je computer waarschijnlijk te traag of te druk met andere dingetjes
even wat afsluiten en nog eens proberen
R.I.P.quote:Op dinsdag 23 november 2004 23:36 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Pentium 1, 233 mHz (noodgedwongen, want de p4 is naar de kloten), 256 mB geheugen.
Gecondoleerd... werken op een pentium 1 is een straf:(quote:Op dinsdag 23 november 2004 23:36 schreef weet_ik_veel het volgende:
Pentium 1, 233 mHz (noodgedwongen, want de p4 is naar de kloten), 256 mB geheugen.
Valt wel mee. Ik laat dat ding voor wat 't is, post af en toe iets, haal de mail op en bak een cd en verder heb ik daardoor meer tijd voor mijn vriendin. Is zij ook blij.quote:Op woensdag 24 november 2004 00:17 schreef Iwan1976 het volgende:
Gecondoleerd... werken op een pentium 1 is een straf:(
Hij speelt een politieman, die een drugs / kopieerbende / moordenaar op het spoor is. Hij spreekt ook nog bijna vlekkeloos Duits. Het is duidelijk zijn echte stem. Aram woont irl in Keulen en hij heeft een Duitse vrouw.quote:Op woensdag 24 november 2004 04:40 schreef Wup het volgende:
dat ontvangt de beschaafde wereld niet, dus doe maar een online verslag & vertaling.....
mja toen hij pas in ONM speelde heeft Babette ooit eens een of andere duitse fansite opduikeld met Aram in tirolerpakjes enzo:)quote:Op woensdag 24 november 2004 05:01 schreef weet_ik_veel het volgende:
Hij speelt een politieman, die een drugs / kopieerbende / moordenaar op het spoor is. Hij spreekt ook nog bijna vlekkeloos Duits. Het is duidelijk zijn echte stem. Aram woont irl in Keulen en hij heeft een Duitse vrouw.
"Er kriegt eine voll auf die Fresse", roept hij hard!
hihi, ja die herken je vrij snel natuurlijk:)quote:Op woensdag 24 november 2004 05:01 schreef weet_ik_veel het volgende:
Het is duidelijk zijn echte stem.
Ja, maar ik had verwacht dat men zijn stem door een Duitser zou laten dubben. De eerste films van Schwarzenegger bevatten niet zijn eigen stem, omdat hij onverstaanbaar Engels brabbelde. Zoiets had ik bij Aram-John ook verwacht. "Die Wache" is echt een familieproductie: geproduceerd door Josine van Dalsum (zijn ma) en John van de Rest (zijn pa), door productiebedrijf Endemol.quote:Op woensdag 24 november 2004 05:17 schreef Wup het volgende:
hihi, ja die herken je vrij snel natuurlijk![]()
Ach Wup, wees nou eens eerlijk! Jij vindt 'm gewoon een hunk!quote:btw: ik had het nooit verwacht maar ik ben er inmiddels aan gewend geraakt......
tsss... kunnen die duitsertjes niks zelf?quote:Op woensdag 24 november 2004 05:23 schreef weet_ik_veel het volgende:
"Die Wache" is echt een familieproductie: geproduceerd door Josine van Dalsum (zijn ma) en John van de Rest (zijn pa), door productiebedrijf Endemol.
ut krielkipje zal toch flink wat havermout moeten verstouwen wil ie daar ooit nog eens voor in aanmerking komenquote:Ach Wup, wees nou eens eerlijk! Jij vindt 'm gewoon een hunk!
Ze speelt een heel goede rol in "De Lift" van Dick Maas. Maar: je hoeft haar niet lang meer mee te maken, want ze is doodziek en heeft nog maar een klein jaar te leven.quote:Op woensdag 24 november 2004 05:40 schreef Wup het volgende:
tsss... kunnen die duitsertjes niks zelf?
ik had vroeger altijd een hekel aan Josine van Dalsum omdat ik ooit eens naar een toneelstuk van haar moest wat ik afschuwelijk vond....
ze speelde vorig jaar ook nog mee in de erfenis
Sinds het feit dat Aram - John van de Rest een man is zou je 'm beter een haan noemen. Gebroken maïs lust een haan liever. Haver is voor Trees, mijn paard.quote:ut krielkipje zal toch flink wat havermout moeten verstouwen wil ie daar ooit nog eens voor in aanmerking komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |