quote:'Slechtste FA Cupduel ooit', moppert Sir Alex
8/1/2005 22:10
Een shock draw noemen ze het: een schokkend gelijkspel, die 0-0 van FA Cuphouder Manchester United op Old Trafford tegen de veredelde amateurs van Exeter City.
Manager Alex Ferguson was witheet. 'Ik wil mijn excuses aanbieden aan de fans. In de achttien jaar dat ik hier ben, is dit zonder twijfel het slechtste optreden ooit in de FA Cup. De fans verdienen dit niet. De kwaliteit was armoedig, het was niet de kwaliteit die hier normaal altijd te zien is.'
'We zitten nog in de Cup, dat is het enige goede hiervan. Er zijn vandaag heel wat grote clubs uitgeschakeld en we mogen ons gelukkig prijzen dat we er nog in zitten. Hopelijk zal ik in de replay een veel sterker elftal opstellen, en hopelijk gaan we dan wel verder.'
Ferguson had een flink aantal spelers gespaard om ze rust te geven na het drukke kerstprogramma. 'We hadden een hoop blessures, dat is de tol van vier duels in negen dagen. Maar ik heb in de League Cup ook veel jonge spelers opgesteld en toen speelden ze wel naar behoren. Dus ik verwacht meer van deze gasten.'
Komende woensdag speelt Man United het eerste halve finaleduel in de League Cup met Chelsea als tegenstander.
vi
quote:"There was nothing I could have done differently apart from run faster than Linford Christie."
He added: "When the ball landed I was still 25 yards from goal and it was impossible to judge if it had crossed the line."
Volgens mij niet. SBS heeft vanavond wel een samenvatting.quote:Op woensdag 26 januari 2005 15:13 schreef aldostuta het volgende:
Wordt die pot weer uitgezonden?
ze spelen geen FAC meer?quote:Op donderdag 27 januari 2005 11:33 schreef Dos37 het volgende:
Nou hebben ze mooi een paar dagen vrij voor de topper tegen Arsenal
Ben niet echt onder de indruk van hem. Erg inconsistent (nog). Ziet hem leuke dingen doen, maar ook rare fratsen zoals tegen Arsenal.quote:Op donderdag 3 februari 2005 11:36 schreef zjroentje het volgende:
Heinze is de man.
En tegen Arsenal was 'ie zeker geweldig bezig? Moet nog zien of het wat gaat worden met die jongen.quote:Op donderdag 3 februari 2005 11:48 schreef zjroentje het volgende:
Hij vliegt er lekker in, en dekt ontzettend goed naar binnen, zoals afgelopen week tegen Boro.
volgens mij was heinze schuldig aan beide Arsenal goals........quote:Op donderdag 3 februari 2005 11:51 schreef zjroentje het volgende:
Heb alleen de samenvatting gezien, en hij viel me niet echt op.
In Nederland kun je Alex vinden.... Verder komen Saīdi, Kruiswijk en Majstorovic ook aardig in de buurtquote:Op donderdag 3 februari 2005 13:43 schreef Grimm het volgende:
heinze is een verdediger pur san! een ouderweste bikkel die d'r op in schopt en de juiste mentaliteit heeft.
ik bedoel verdedigers zoals stam en nesta zijn niet voor het oprapen
quote:Op vrijdag 4 februari 2005 02:39 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ooyer ook, Heitinga en De Jong op termijn.
Grygera, SQD, Gibbs, Ostlund en Paauwe zijn wannabe voetballers
Alex kan niet zo gek veel hoor. Mag je niet in één adem noemen met Nesta.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 02:36 schreef cultheld het volgende:
[..]
In Nederland kun je Alex vinden.... Verder komen Saīdi, Kruiswijk en Majstorovic ook aardig in de buurt
quote:Op zaterdag 5 februari 2005 16:02 schreef methodmich het volgende:
Dat heb je met clubs waar weinig over te melden is, zjroentje.
quote:Op zaterdag 5 februari 2005 16:02 schreef methodmich het volgende:
Dat heb je met clubs waar weinig over te melden is, zjroentje.
quote:Nieuw bod van Malcolm Glazer op Manchester United
MANCHESTER, maandag
De Amerikaanse sporttycoon Malcolm Glazer probeert voor de derde keer de Britse voetbalclub Manchester United in handen te krijgen. De eigenaar van de American footballclub Tampa Bay Buccaneers heeft ongeveer 800 miljoen pond sterling (1,2 miljard euro) over voor ’ManU’. Dit maakte de voetbalclub gisteren in een verklaring bekend.
Multimiljardair Glazer, die een belang heeft van 28 procent in Manchester United, deed al twee keer eerder een gooi naar het bezit van alle aandelen van de roemruchte club. Volgens Manchester United is het huidige bod inhoudelijk beter dan het laatste uit december. Het bedrag van 800 miljoen pond is hetzelfde, maar Glazer zegt nu toe een groter deel in contanten te betalen, wat aantrekkelijker is voor de aandeelhouders.
Het is nu aan de bestuursleden van Manchester United om het bod goed te keuren. Zij moeten vervolgens hun beslissing voorleggen aan de belangrijkste aandeelhouders, de Ierse paardenhandelaren JP McManus en John Magnier. Zij bezitten samen bijna 30 procent van de aandelen. De twee Ieren weigerden het vorige bod van Glazer.
Fans van de ’Red Devils’ reageerden woedend op het nieuws. Zij zijn altijd fel gekant geweest tegen de overnameplannen van Glazer. De vice-voorzitter van de supportersvereniging zei geen wezenlijk verschil te zien met de eerdere voorstellen van de tycoon.
Ja hopelijk niet man wat is die vent altijd nog belangerijkquote:Op vrijdag 11 februari 2005 20:13 schreef Grimm het volgende:
ja man fucking kut keano, the legend gaat stoppen
Dat moest hij van mijquote:Op vrijdag 11 februari 2005 20:13 schreef Grimm het volgende:
the legend gaat stoppen
die moeten ze winnen en hopen dat chelsea ook nog punten laat liggen zonder Robben maarja ik zie het somber in maarja dan maar hopen dat ze 2de worden voorquote:Op dinsdag 15 februari 2005 11:29 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Als MU de onderlinge confrontatie wint en vrijwel iedere wedstrijd wint kan het nog spannend worden
quote:za 16/4 Man. United - Chelsea
Hopen op een leuk verjaardagscadeau.quote:
ik denk zeker dat het er wel mee te maken heeft hij is echt heel erg belangrijk.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 13:05 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
MU met Rio
67 wedstrijden - 48 keer gewonnen - 12 keer gelijk - 7 keer verloren - 29 clean sheets - 156 punten - gemiddeld 2,32 punten per wedstrijd.
Zou het toeval zijn dat MU zo slecht presteerde van januari tot september 2004?
waarom is dat triest dan we zeggen toch niet dat United helemaal geen punten meer heeft gehaald toen hij weg was dat zou erg zijn ja.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 17:39 schreef methodmich het volgende:
Dat is dan wel een trieste constatering, dat één verdediger zo belangrijk kan zijn.
Heinze zal dit seizoen ook wel meegeholpen hebben want die ongeveer te gelijke tijd terug van de OS.quote:Dat is dan wel een trieste constatering, dat één verdediger zo belangrijk kan zijn
Die hebben ook pas 35 doelpunten tegen .....quote:Op woensdag 16 februari 2005 15:55 schreef methodmich het volgende:
Middlesbrough...
quote:1 (1) Man Utd Ŗ171.5m
2 (4) Real Madrid Ŗ156.3m
3 (3) AC Milan Ŗ147.2m
4 (10) Chelsea Ŗ143.7m
5 (2) Juventus Ŗ142.4m
6 (7) Arsenal Ŗ115m
7 (13) Barcelona Ŗ110.1m
8 (6) Inter Milan Ŗ110.3m
9 (5) Bayern Munich Ŗ110.1m
10 (8) Liverpool Ŗ92.3m
11 (10) Newcastle Ŗ90.5m
12 (11) Roma Ŗ72m
13 (18) Celtic Ŗ69m
14 (16) Tottenham Ŗ66.3m
15 (15) Lazio Ŗ65.8m
16 (-) Man City Ŗ61.9m
17 (14) Schalke Ŗ60.5m
18 (-) Marseille Ŗ58.3m
19 (-) Rangers Ŗ57.1m
20 (-) Aston Villa Ŗ55.9m
quote:Income includes money from ticket sales, corporate hospitality, merchandising, television revenues, and non-match day stadium use such as for weddings or conferences.
Die hebben veel geld gevangen door verkoop van spelers. Stam, Favalli, Fiore, Corradi, Mihajlovic en nog wat spelers.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 02:50 schreef cultheld het volgende:
Hoe kan Lazio zo hoog staan?
Nieuw stadion helpt ook wel mee.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 11:41 schreef Grimm het volgende:
manchester city? wtf
chelsea wordt kampioenquote:Op vrijdag 18 februari 2005 11:53 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Nieuw stadion helpt ook wel mee.
Trouwens voor de wedstrijd tegen AC Milan zullen de Supporters van Man Utd een protest mars houden tegen het verkopen van hun club aan een amerikaanse miljardair.
Goeie zaak niks waard die Chelsea taferelen
quote:The manager pulled me aside on the Saturday morning and said that he will be the one deciding when I'm going to be retiring
ruud schiet ze er wel in in milaanquote:Op woensdag 23 februari 2005 22:58 schreef Dos37 het volgende:
Gisteren was ik zo blij toen Arsenal had verloren maar nu. Jammer hopen dat ze wat kunnen goed maken in de uit wedstrijd ik heb er nog niets van gezien ga nou even kijken zal mij benieuwen
Liet een schot van Seedorf los idd.quote:Op woensdag 23 februari 2005 23:04 schreef BliksemSchigt het volgende:
Carrol schijnt weer lekker geblunderd te hebben.
Ja alleen liverpool deed het aardigquote:Op woensdag 23 februari 2005 23:21 schreef tong80 het volgende:
Lekkere week voor het Engelse voetbal.
Doc kan tevreden zijnquote:Op woensdag 23 februari 2005 23:22 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Ja alleen liverpool deed het aardig
Idd.quote:Op woensdag 23 februari 2005 23:44 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Wie heeft dat wijven toiletzakje van Ronaldo gezien toen hij uit de bus stapte?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |