2 jaar kring Den Haag
2 keer op het NK geweest ....
Spijt tot op de dag van vandaag dat ik ooit gestopt ben
Waterpolo .... a struggle for life ....
.
Ik ben op zoek naar een waterpolo vereniging in Apeldoorn of in de buurt. De site van de knzb.nl geeft een error, iemand een idee?
het ouwehoer team.
gewoon 4 periodes keepen en dan nog een periode aan de bar.
Geweldige sport. Hard, explosief, snel. Een van de meest ondergewaardeerde sporten die er is.
Heb ook nog 2 keer meegdaan met de kringselectie van A'dam/'t Gooi.
quote:Ken je DJK vast ook wel. EZ&PC heb ik wel redelijk vaak tegen gespeeld.
Op zondag 29 juni 2003 17:08 schreef Maxximus het volgende:
ben keeper bij EZ&PC .het ouwehoer team.
gewoon 4 periodes keepen en dan nog een periode aan de bar.
quote:uit uit deurne zeker??
Op zaterdag 10 januari 2004 20:40 schreef Pappie_Culo het volgende:[..]
Ken je DJK vast ook wel. EZ&PC heb ik wel redelijk vaak tegen gespeeld.
nooit tegen gespeeld (alleen het eerste dacht ik maar jah zo goe dben ik niet )
EZ & PC is toch Hoofddorp of niet?
(elster zwem & polo club)
LOL
Heb ooit nog met iemand van de Polar Bears gezoend
quote:Nog steeds fluiten enzo. Misschien volgend seizoen weer spelen, dat hangt af van de doorstroming vanuit de heren jeugd en of er een extra team moet komen.
Op vrijdag 16 januari 2004 17:16 schreef Freaky_pauwie het volgende:
Dwerg?
Hoest met jou en de polo?
Dit seizoen heb ik alweer twee keer in jullie bad gefloten, die kale coach van je lag ook weer in het water. Hij vindt dat ik erg consequent fluit, maar de laatste keer maakte ik toch een foutje. Had verder geen invloed op de einduitslag, maar ik baalde wel. Nouja, dat hebben we na afloop besproken aan de bar in jullie clubhuis. De volgende keer kom ik op de fiets.
Maar ik mis het wel
quote:Bij ons in het team zit ook een persoon die moeilijk zijn geduld kan bewaren met slagpartijen als gevolg, waardoor andere (faire) spelers er ook geen zin meer in hebben. Erg zonde. En zoiets kun je moeilijk uit die mensen krijgen, omdat het het aard van het beestje is.
Op vrijdag 16 januari 2004 21:28 schreef DubbelFrisss het volgende:
Ik heb heel me jeugd ontiegelijk veel gewaterpoloot tot en met afgelopen zomer.
Ik mis het het wel, waterpolo als sport is gewoon superrelaxed. Alleen de sfeer in een (ons) hoofdklasse team is matig. Iedereen legt de schuld bij een ander met ruzies enzo tot gevolg. Dat was 1 van de redenen dat ik gestopt ben.Maar ik mis het wel
quote:
Op vrijdag 16 januari 2004 21:18 schreef dwerg het volgende:[..]
Nog steeds fluiten enzo. Misschien volgend seizoen weer spelen, dat hangt af van de doorstroming vanuit de heren jeugd en of er een extra team moet komen.
Dit seizoen heb ik alweer twee keer in jullie bad gefloten, die kale coach van je lag ook weer in het water. Hij vindt dat ik erg consequent fluit, maar de laatste keer maakte ik toch een foutje. Had verder geen invloed op de einduitslag, maar ik baalde wel. Nouja, dat hebben we na afloop besproken aan de bar in jullie clubhuis. De volgende keer kom ik op de fiets.
quote:Nee. Ik kom nog niet hoger dan 1e klasse district. Ik heb wel een keer bond mogen fluiten, maar dat was omdat er een andere scheidsrechter niet was komen opdagen (en ik de districtswedstrijd daarvoor erg goed had gefloten). Vandaag was het gewoon weer saai eerste klasse in de kring.
Op zaterdag 17 januari 2004 19:10 schreef Freaky_pauwie het volgende:
Hee maar je fluit nooit bij de dames 1 of wel?
Maar ik beloof bij deze dat ik voor het eind van het seizoen nog een keer bij jullie kom kijken.
Komende zaterdag zijn wij te bewonderen tegen DZ&PC 2 in Drachten, die wedstrijd gaan wij héél, héél, héél erg vet verliezen. Shit happens.
Ik polo sinds een jaar of vier, vijf en dat bevalt echt supergoed.
Ben keeper bij Flevo (Nijkerk) H1, spelen Bond 2e klasse alleen we doen het niet zo best de laaste tijd ;-)
quote:Trivia in het vijfde? Dan hebben wij (orca 3) zondag tegen jullie gespeeld of niet?
Op dinsdag 10 februari 2004 14:52 schreef Puur het volgende:
Ik speel ook waterpolo, bij TriVia in het vijfde (meer zit er niet in) en wij spelen in D1.H2
Komende zaterdag zijn wij te bewonderen tegen DZ&PC 2 in Drachten, die wedstrijd gaan wij héél, héél, héél erg vet verliezen. Shit happens.
Ik polo sinds een jaar of vier, vijf en dat bevalt echt supergoed.
quote:Nee, dat was ons tweede..
Op dinsdag 10 februari 2004 23:22 schreef hornage het volgende:
Trivia in het vijfde? Dan hebben wij (orca 3) zondag tegen jullie gespeeld of niet?
Wij hebben ook al eens tegen jullie gespeeld, en verloren natuurlijk.
Ik weet niet of je verder nog wedstrijden hebt gezien afgelopen zondag, maar ons eerste tegen jullie eerste was een behoorlijke kraker.
[Dit bericht is gewijzigd door Puur op 11-02-2004 10:07]
Wel wat laat, maar toch maar roepen: Aquapoldro komt uit Apeldoorn.quote:Op zondag 22 juni 2003 18:30 schreef JeOma het volgende:
Hallo!<p>Ik ben op zoek naar een waterpolo vereniging in Apeldoorn of in de buurt. De site van de knzb.nl geeft een error, iemand een idee?
Aquapoldro speelt in apeldoorn. (2e klasse bond - gedegradeerd vanuit 1e klas)quote:Op zaterdag 6 maart 2004 03:44 schreef Mark het volgende:
[..]
Wel wat laat, maar toch maar roepen: Aquapoldro komt uit Apeldoorn.
Netjes gedaan, vanaf 1e district in zo'n korte tijd! De invloed van Ritske van Wijk?quote:Op maandag 21 juni 2004 20:43 schreef Zaagmans het volgende:
Kies maar... ik speel bij De IJsselmeeuwen...
Gefeliciteerd... Jammer dat jullie onze klasse overslaan. Wij mogen drie keer naar Heerenveen en drie keer in ons eigen bad een uitwedstrijd afwerken. Ik was graag een keer de andere kant opgegaan i.p.v. altijd maar richting Frieslandquote:Op woensdag 30 juni 2004 15:03 schreef Dengaman het volgende:
Na 11 jaar wedstrijdzwemmen hebben we met een groepje vrienden (allemaal waterpoloers) een 'afdeling' opgericht binnen de vereniging... En nu na 5 jaar waarin we de eerste 3 jaar zijn gepromoveerd spelen we 1e klasse District 1...
Boven verwachting inderdaad!quote:Op dinsdag 29 juni 2004 21:28 schreef Mark het volgende:
[..]
Netjes gedaan, vanaf 1e district in zo'n korte tijd! De invloed van Ritske van Wijk?
Wij (De IJsselmeeuwen) wilden dit seizoen (net als voorafgaande jaren) ook naar het Trivia toernooi... helaas zat het al vol...quote:Op woensdag 30 juni 2004 18:36 schreef Puur het volgende:
[..]
Gefeliciteerd... Jammer dat jullie onze klasse overslaan. Wij mogen drie keer naar Heerenveen en drie keer in ons eigen bad een uitwedstrijd afwerken. Ik was graag een keer de andere kant opgegaan i.p.v. altijd maar richting Friesland
Voor de duidelijkheid, ik speel in TriVia 2 (voorheen heren 5) , wellicht spelen we nog tegen jullie op het TriViatoernooi
De ouwe club van Joanquote:Op zaterdag 3 juli 2004 16:29 schreef Zaagmans het volgende:
En jij speelt bij??
Oei, dan speel ik morgen tegen jouquote:Op woensdag 24 november 2004 08:53 schreef OurMystery het volgende:
Ik speel bij VZC Veenendaal. Heren Jeugd, afgelopen jaar 4e van NL op Ben Planjer. Speel iets meer als 3 jaar waterpolo nu
quote:Op dinsdag 30 november 2004 09:49 schreef OurMystery het volgende:
6-6, thuis zijn jullie voor ons. Toch een leuke pot. Jammer van mn 3 uitsluitingen
quote:Op vrijdag 3 december 2004 10:47 schreef Hansnr8 het volgende:
jeffrey....
ik wil ook wel keertje meespelen, hans van zeeland is nu weg dus maybe mag t wel... wanneer spelen jullie tegen de amer![]()
en thuis spelen jonie en mark ook wel mee waarschijnlijk...
en als ik mee mag spelen is ralf voor mij![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |