quote:Op dinsdag 15 februari 2005 00:39 schreef pulsar2kx het volgende:
[..]
Ken die plaat niet. Ben sowieso niet echt into Deep Dish, tis beetje oppervlakkige muziek(wel lekker om te luisteren maar niet bijzonder
)
Goede cd's dienen gekocht te worden. Geeft gewoon veel meer voldoening om een lekkere cd te kunnen toevoegen aan de collectie, in plaats van een mp3'tje dat veel minder waarde heeft
. Daarnaast gaan cd's heel lang mee, en ik heb tot nu toe nog geen miskopen gedaan aan progressive cd's alhoewel ik er een aantal gewoon op de gok gekocht heb
http://www.essentialmix.ca/index.php?modname=tracklistings&op=view&id=772quote:Op dinsdag 15 februari 2005 00:20 schreef anoukforza het volgende:
Ik zit nu een mix van Deep dish te beluisteren, op Creamsfield. En ik wil ontzettend graag weten welk nummer er gedraaid word rond de 40e minuut...
het gaat ongeveer zo:
sacrafice what i'm doing tonight
cause it's over you
save my liiiiife
satisty me
come inside
do what we can
you know what i like
get a little something
get a little low now yeah
get a little salty (?)
get a little low now yeahhh
I can't take no more
tell me nowww, what you're waiting for
give it to me, like you did before
getting salty, heyy
gotta see ya
say you want me boy
gotta have ya, i'm on the floor.
Help me out
Hype of geen hype, Deep Dish draait zowat alleen nog maar commerciele platen, Cattaneo durft het tenminste nog wel aan om duistere tribal/prog in zijn sets te proppen.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 13:18 schreef chamacie het volgende:
DD is wel gehyped, maar ik vind ook dat Cattaneo gehyped is (residentadvisor), die eerste renaissance cd van hem vond ik dan maar niks, moet zeggen dat ik wel benieuwd ben naar de tweede
vond fabric 20 eigenlijk ook een beetje tegenvallen
* chamacie heeft nu al zin in dave seaman
Thanks!quote:Op dinsdag 15 februari 2005 10:16 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
http://www.essentialmix.ca/index.php?modname=tracklistings&op=view&id=772
Geen dank.
Wel een enorme kutmix trouwens als je het mij vraagt....
Danny Howells toch ?quote:Op dinsdag 15 februari 2005 14:18 schreef chamacie het volgende:
en wachten op gu27 natuurlijk
Fabric 20 heb ik tot nu toe alleen positieve dingen over gelezen. Hoezo valt ie zo tegen danquote:Op dinsdag 15 februari 2005 13:34 schreef PBateman1978 het volgende:
Fabric 20 vond ik ook geen reet aan nee, ik wacht nu op Balance 007 (Chris Fortier) en O.S. Series 2 (Jonathan Lisle
)
'quote:Op dinsdag 15 februari 2005 14:59 schreef pulsar2kx het volgende:
[..]
Fabric 20 heb ik tot nu toe alleen positieve dingen over gelezen. Hoezo valt ie zo tegen dan
Hmm das wel een misser danquote:Op dinsdag 15 februari 2005 15:16 schreef PBateman1978 het volgende:
Als ik het vergelijk met de stijl muziek op GU's, Rennaisance of weet-ik-veel-wat CDs, dan vond ik het eigenlijk niet eens progressive house
dat is wel erg kort door de bocht, progressive heeft veel kantenquote:Op dinsdag 15 februari 2005 15:16 schreef PBateman1978 het volgende:
Als ik het vergelijk met de stijl muziek op GU's, Rennaisance of weet-ik-veel-wat CDs, dan vond ik het eigenlijk niet eens progressive house.
hehe, ik begrijp je, maar toch.... ik vond het niet de stijl die ik gewend ben van Digweed....quote:Op dinsdag 15 februari 2005 15:33 schreef chamacie het volgende:
[..]
dat is wel erg kort door de bocht, progressive heeft veel kanten
en als ik het vergelijk met met GU1 en 5 dan is het duidelijk wel progressive![]()
Digweed probeert zijn stijl te vernieuwen na jarenlang dezelfde soort tracks gedraaid te hebben. Stilstand is achteruitgang zeggen ze wel eensquote:Op dinsdag 15 februari 2005 15:38 schreef PBateman1978 het volgende:
hehe, ik begrijp je, maar toch.... ik vond het niet de stijl die ik gewend ben van Digweed....
Ruwe inmixingenquote:Op dinsdag 15 februari 2005 15:44 schreef chamacie het volgende:
zeker
ik was net zoals velen denk ik verbaast over Rockin' Music, past er niet echt bij, bovendien wordt die plaat er ook veel te ruw ingemixed imo
als je nog iets wil luisteren Seb Fontain - Type ... gewoon doen!
NPquote:Op woensdag 16 februari 2005 14:52 schreef chamacie het volgende:
tnx PBateman
ik was naar aanleiding van jou post weer gaan luisteren naar Cattaneo en ik nu weet ik weer waar die remix van Aenema stond
heeft iemand hier eigenlijk een idee wanneer panama eigenlijk de tot 0500u vergunning gaat krijgen van zeeburg?quote:Op dinsdag 15 februari 2005 13:18 schreef chamacie het volgende:
* chamacie heeft nu al zin in dave seaman
Ik vind het andersom, die chill-out CD zuigt enorm, en die prog cd kent best wat aardige nummers.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 14:35 schreef pulsar2kx het volgende:
Oei wat een heerlijk chillout CD'tje is die Layered Sounds (layer 1) toch
Die progressive mix van layer 2 is zwaar minder
quote:Op donderdag 17 maart 2005 17:12 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik heb m nog niet genoeg geluisterd voor een definitief oordeel.
Moet terugkomen op mijn mening over Fabric 20 trouwens, staan toch best wat goeie nummers op.
Oordeel na een aantal luister-sessies :quote:Op donderdag 17 maart 2005 16:52 schreef pulsar2kx het volgende:
Renaissance: The Masters Series - Hernan Cattaneo volume 2
vorige week gekocht
Best leuk
Qua tracks kan ik je niet helpen, qua CDs zou ik eens beginnen met Deep Dish - Yoshiesque vol.2.quote:Op woensdag 23 maart 2005 14:26 schreef teknomist het volgende:
Weet iemand nog een aantal goede funky progressive?
Richting house, dus absoluut niet trance of epic achtig...
Het mag dus lekker ritmisch zijn.
CD1 kan mijn aandacht niet zo lang volhouden, te weinig afwisseling, wordt te snel saai..quote:Op woensdag 23 maart 2005 13:07 schreef PBateman1978 het volgende:
Oordeel na een aantal luister-sessies :
CD1 is wel aardig, CD2 begint goed, maar wordt wel heel erg ''fout'' na een track of 4....
Vond zijn eerste Master series beter iig.
ik!quote:Op donderdag 24 maart 2005 18:18 schreef pulsar2kx het volgende:
Wie krijgt er ook nog steeds telkens kippenvel als ie Sasha's Airdrawndagger luistert
![]()
Dylan Rhymes - Salty natuurlijk voor als je em nog steeds niet ahd gevondenquote:Op dinsdag 15 februari 2005 13:54 schreef anoukforza het volgende:
[..]
Thanks!
En het is uiteindelijk Dylan Rhymes - 'Unknown' (White)
Kan ik helaas nog niet veel mee
Album ? of een Track ?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 00:12 schreef Exhale_02 het volgende:
Deep Dish - Junk Science al geluisterd?
Deep Dish diepquote:Op donderdag 24 maart 2005 23:37 schreef Agrafes het volgende:
Ben nu alle Deep Dish cd's aan het ontekken, wat een pareltjes, precies zoals ik het wil : lekker diep en duister met zalige vocalen![]()
De laatste tijd zijn ze wat oppervlakkiger gaan draaien, maar ik ken toch wel wat diepe Deep Dish CDsquote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:13 schreef pulsar2kx het volgende:
[..]
Deep Dish diep
Ik vind het eigenlijk behoorlijk oppervlakkig vergeleken met andere progressive. Echt duistere muziek heb ik tot op heden nog niet gehoord van Deep Dish.
Yoshiesque?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:39 schreef PBateman1978 het volgende:
De laatste tijd zijn ze wat oppervlakkiger gaan draaien, maar ik ken toch wel wat diepe Deep Dish CDs
Beter dan die van Lexicon Avenue die je eerst noemde? (die ik overigens nog steeds een keer moet bestellenquote:Trouwens, vast al eens genoemd, maar Palash - One is stiekem ineens mijn favo CD van vorig jaar geworden, geen enkele slechte track en goed gemixed !!
Yoshiesque II inderdaad ja ! (vooral Eastcoast CD, magistraal !!!)quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:43 schreef pulsar2kx het volgende:
[..]
Yoshiesque?
[..]
Beter dan die van Lexicon Avenue die je eerst noemde? (die ik overigens nog steeds een keer moet bestellen)
quote:Quadsquad - Reach
Dylan Rhymes - The way
Larra - Nirvana
Bombdogs - I can't explain
Dj Emjay & Asouter - Prepare yourself
Housemafia - Drive by (Dj Gonga remix)
Departure - She turns (Palash remix)
Nine Mile Men - Journey begins (Menace remix)
D-Formation vs Riva - Work together
Peace Division - Take me (Ceramix)
Martin H - Over
Gothek - Velvet skin
Jamu - Persia
Juist niet, Palash was/is van de keiharde tribal prog... (Saeed & Palash, die beiden solo zijn gegaan)quote:Op vrijdag 25 maart 2005 11:54 schreef pulsar2kx het volgende:
Ik kan me vergissen, maar Palash was toch wat meer van de housey/clubby progressive zeg maar?
kquote:Op vrijdag 25 maart 2005 12:00 schreef PBateman1978 het volgende:
Juist niet, Palash was/is van de keiharde tribal prog... (Saeed & Palash, die beiden solo zijn gegaan)
Check : Saeed & Palash - Addictive Beats en Saeed & Palash - Tide:edit:007, beiden ook super !
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |