Eens.quote:Op maandag 11 oktober 2004 23:28 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben waarschijnlijk niet de eerste met de gedachte, maar ik denk toch echt dat de welse Wilders hier zelf achter zit, hij heeft hier nl. meer profijt dan nadeel van als je het pr-standpunt in ogenschouw neemt
Ik mag hopen dat de AIVD daar snel genoeg achter komt dan.quote:Op maandag 11 oktober 2004 23:28 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik ben waarschijnlijk niet de eerste met de gedachte, maar ik denk toch echt dat de welse Wilders hier zelf achter zit, hij heeft hier nl. meer profijt dan nadeel van als je het pr-standpunt in ogenschouw neemt
Hiero Save as enzo.quote:Op maandag 11 oktober 2004 23:30 schreef Tiemie het volgende:
tvp
als iemand een mirror heeft van dat filmpje, dan zou ik dat graag zien.
het is immers geen onthoofding of een filmpje waar een of andere bekende nederlander naakt op te zien is, dus ik zie niet in waarom dit filmpje tegen de policy zou kunnen zijn.
![]()
rar.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 01:32 schreef AchJa het volgende:
Hiero Save as enzo.
quote:Op maandag 11 oktober 2004 23:28 schreef BansheeBoy het volgende:
de welse Wilders
Dat filmpje is zowat in vijf minuten na te maken met Pinnacle Studio, daar was echt niets professioneels aan, hoor. Het enige wat er nog een beetje gelikt uit ziet, is de animatie in het begin, maar die is, denk ik, geript van andere islamitische filmpjes.quote:Op maandag 11 oktober 2004 22:19 schreef DrWolffenstein het volgende:
Deze video is professioneel in elkaar gezet. Dat kun je met name zien aan het rustige beeld, de overgangen en de kwaliteit van het geluid. Wie ook die video in elkaar geknutseld heeft, had in ieder geval wel verstand van zaken over videobewerken.
Filmpje, zit er netjes gemaakt uit.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 01:32 schreef AchJa het volgende:
Hiero Save as enzo.
Volgens mij klopt dat hoor, dat is gebiedende wijs.quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 12:38 schreef Pek het volgende:
"Word vervolgd"![]()
Slecht taalgebruik maakt het wel authentiek natuurlijk
quote:Op dinsdag 12 oktober 2004 12:41 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Volgens mij klopt dat hoor, dat is gebiedende wijs.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |