quote:Op dinsdag 19 oktober 2004 13:22 schreef GSMboy het volgende:
[afbeelding]
quote:Op zondag 24 oktober 2004 20:22 schreef Tiemie het volgende:
Is er ook een fluister-islamietje?
Het gaat goed met de franchise, er is alweer een filiaal geopend:quote:Op zondag 10 oktober 2004 09:47 schreef FlyingFox het volgende:
[afbeelding] Welkom in de Allah Ak-bar!
[afbeelding]
[afbeelding] Iemand bier?
Ik zeg het wel vaker tegen je, maar wat ben jij een kleuter zeg. Je gedraagt je echt als iemand met een iq beneden de 40quote:Op zondag 20 februari 2005 22:39 schreef ikkemem het volgende:
[afbeelding] Toppie [afbeelding][afbeelding][afbeelding]
Zelfherkenning zeker? het hebben van een IQ beneden de 40 is namelijk karakteristiek voor mensen die hun wilsvermogen en denkvermogen (voor zover ze dat dus al hadden) in schaapachtige navolging van hun ouders en gemeenschap, angstvallig wegschenken aan een extern opperwezen die ze zelfs nooit gezien hebben maar aan wiens bestaan en autoriteit ze waarheid hechtten en belangerijkheid verlenen alleen maar omdat ze dit van de voorgaande generaties door de strot geduwd hebben gekregen op basis van wilde aannames en een of ander waardeloos boek met een zeer vage discutabele oorsprong...quote:Op maandag 21 februari 2005 00:05 schreef Youssef het volgende:
Je gedraagt je echt als iemand met een iq beneden de 40
Kun je weg? Je barkruk staat op mijn vliegend tapijtquote:Op maandag 21 februari 2005 02:00 schreef MasterPeace het volgende:
[..]
Zelfherkenning zeker? het hebben van een IQ beneden de 40 is namelijk karakteristiek voor mensen die hun wilsvermogen en denkvermogen (voor zover ze dat dus al hadden) in schaapachtige navolging van hun ouders en gemeenschap, angstvallig wegschenken aan een extern opperwezen die ze zelfs nooit gezien hebben maar aan wiens bestaan en autoriteit ze waarheid hechtten en belangerijkheid verlenen alleen maar omdat ze dit van de voorgaande generaties door de strot geduwd hebben gekregen op basis van wilde aannames en een of ander waardeloos boek met een zeer vage discutabele oorsprong...![]()
quote:Op maandag 21 februari 2005 00:05 schreef Youssef het volgende:
[..]
Ik zeg het wel vaker tegen je, maar wat ben jij een kleuter zeg. Je gedraagt je echt als iemand met een iq beneden de 40Met je kinderlijke smilies van andere sites
quote:Op dinsdag 22 februari 2005 07:21 schreef EnjoyYourRabbit het volgende:
[..]
Youssef heeft gelijk!
!
! Je bent écht een sneue blokkendoosjosti.
ik dacht meer aan PimPamFezquote:Op dinsdag 22 februari 2005 10:41 schreef op_dreef het volgende:
Iemand zin in een potje Black gammon ? [afbeelding]
quote:Op donderdag 25 mei 2006 18:45 schreef Clourhide het volgende:
Speelt de Tul Band vanavond?
De gitarist is een vroegere vriend van me, ik had hem graag eens zien optreden.
* Beathoven gooit carte tussen broodjequote:Op zondag 17 oktober 2004 02:16 schreef Nolius het volgende:
Ow, broodje kebab a la carte, gaarne [afbeelding]
Kom maar terug na je zelfmoordaanslagquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:36 schreef Hathor het volgende:
70 maagden en een kopje thee alstublieft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |